Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Propil jsem se k cirhóze jater!!!!
#46810
Re: Propil jsem se k cirhóze jater!!!! Před 6 rok, 3 měsíce  
roman
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/01/2018 22:50 Provedl: Roman81.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46881
Re: Propil jsem se k cirhóze jater!!!! Před 6 rok, 3 měsíce  
V podstatě každý večer , když druhý den nemám zaměstnání nebo jízdu autem ap., vypiji téměř půllitrovku Božkova a jedno pivo .Někdy mám tři večery volné , jindy nepiji týden .Takže měsíčně vychrupnu asi 12 půllitrovek tvrdého .A teď to nejlepší nakonec - praktikuji to od 30 let a bude mi šedesát příští rok .Přes den nepolknu ani pivo , hodně jím a piji silnou kávu .Přesto nepozoruji na sobě žádné potíže ,mám bílé bělmo a v zaměstnání mi ti mladí kloučkové nestačí .Pravda , s pytlem cementu už dvě patra tak rychle nevyběhnu , ale co se týká logiky ,postřehu a IT techniky - bez chyby .Tak mi to vysvětlete .
Jiří Jouza
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46882
Re: Propil jsem se k cirhóze jater!!!! Před 6 rok, 3 měsíce  
Jiří Jouza napsal:
V podstatě každý večer , když druhý den nemám zaměstnání nebo jízdu autem ap., vypiji téměř půllitrovku Božkova a jedno pivo .Někdy mám tři večery volné , jindy nepiji týden .Takže měsíčně vychrupnu asi 12 půllitrovek tvrdého .A teď to nejlepší nakonec - praktikuji to od 30 let a bude mi šedesát příští rok .Přes den nepolknu ani pivo , hodně jím a piji silnou kávu .Přesto nepozoruji na sobě žádné potíže ,mám bílé bělmo a v zaměstnání mi ti mladí kloučkové nestačí .Pravda , "s pytlem cementu už dvě patra tak rychle nevyběhnu" , ale co se týká logiky ,postřehu a IT techniky - bez chyby .Tak mi to vysvětlete .
Jouza Jiří,

..."viac trénuj!"

(Vypracuj si harmonogram a o rok tú mládež určite tromfneš! "Na TO stavím Tvoj krk!" )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46883
Re: Propil jsem se k cirhóze jater!!!! Před 6 rok, 3 měsíce  
Jiří Jouza.K vysvětlení je Tomáši tak že každý organismus je jinak odolný a za druhé píšeš jak hodně jíš a piješ od třiceti takhle.Ja pijí od třinácti už od 18 menší problémy s játry.A když jsem pil tak dlouhý tahy od rána do večera většinou bez jídla třeba za týden jsem snědl dva rohlíky s necim a furt dokrmovat chlastem jen se.A samozřejmě sem nedával játrům vůbec oddych v posledních letech už neměli se jak z regenerovat.A samozřejmě jak jsem psal,každý člověk je jiný a jinak odolný.Tak hlavně ať ti to zdraví ještě dlouho vydrží.
roman
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46887
Re: Propil jsem se k cirhóze jater!!!! Před 6 rok, 3 měsíce  
Jiří Kouzlo, víš co, zamýšlí se, proč piješ 30 let 6 litrů alkoholu měsíčně, to není normální. Před čím utíkáš, kam utíkáš, určitě se těšíš, až skončíš v právní, otevřeš zátku rumíčku, uslyšíš to známé lusknutí, kdy se ršek odděluje od pojistky, syknutí otevřeného lahváče. A pak to příjde, ta odměna, kterou "si zasloužíš" první lok, oddechnutí, klid, druhý lok do pohody s myšlenkou, že zítra nic nemusím. Kámo to je ZÁVISLOST, aniž si to uvědomuješ s že nemáš zdravotní problémy, buď rád, zkracuješ si život tak jako my všichni tady.
Akorát nám co máme více povinností, odpovědnosti a inteligence, nám to pití život komplikuje. Tak se aspoň zamýšlí zpětně, jak jsi a pro koho jsi ten život prožil, zda jsi sobec, nebo ses rozdal pro druhé a zda jsi ho žil plnohodnotně, pokud máš ovšem s čím srovnávat a jak vysoko máš nastavení prožitkové životní laťku. Drž se, už se nezmění š a nic si nedokazuje, stejně máš nízké sebevědomí, které ti stoupá nahoru úměrně s hladinou alkoholu. Zlín se nebo ne, tak to je a ty s tím už nic nenaděláš, jsi pohodlný vnitřní spaboch- sobec. Pá.
Radek
V životě Věř pouze sám sobě.
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Morava
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46895
Re: Propil jsem se k cirhóze jater!!!! Před 6 rok, 3 měsíce  
Jiří Jouza napsal:
V podstatě každý večer , když druhý den nemám zaměstnání nebo jízdu autem ap., vypiji téměř půllitrovku Božkova a jedno pivo .Někdy mám tři večery volné , jindy nepiji týden .Takže měsíčně vychrupnu asi 12 půllitrovek tvrdého .A teď to nejlepší nakonec - praktikuji to od 30 let a bude mi šedesát příští rok .Přes den nepolknu ani pivo , hodně jím a piji silnou kávu .Přesto nepozoruji na sobě žádné potíže ,mám bílé bělmo a v zaměstnání mi ti mladí kloučkové nestačí .Pravda , s pytlem cementu už dvě patra tak rychle nevyběhnu , ale co se týká logiky ,postřehu a IT techniky - bez chyby .Tak mi to vysvětlete .
A az budes o par rokov na dochodku a nebudes mat "zajtra" pracu uz nikdy, budes si davat flasku kazdy vecer?
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#46924
Re: Propil jsem se k cirhóze jater!!!! Před 6 rok, 3 měsíce  
Radek.Ahoj Ráďo.Moc krásné jsi to napsal.Me vzal život a následně alkohol vše co jsem miloval.Brachu,otce,děti.Jen moje slabost že jsem se s tím nedokázal za vcasu vyrovnat a vždy sáhl po té horší variantě.Ted už můžu jen litovat a stydět se za svůj asi dost krátký i když ne snad zcela promarněný život.kdyz bylo pro co žil jsem na plno a šlo to.hold jsem se nikdy nenaučil přijímat to špatně s čistou hlavou.a včera jsem zas hezký putoval tentokrát do kladenské nemocnice sanitkou.rano mi praskly varixi opět.tak zas ležím na JIP a čekám co bude dál.sily tak nějak docházejí na to bojovat s cirhózou.Ale nikdy jsem nic nevzdal a tohle zatím taky nesmím.Drzte se všichni co nejste tak pyšní na to že zdolatelná tolik chlastu a nic vám není.drive nebo později odezva v podobě problémů se zdravim přijde!
roman
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter