Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Zachránit se-lék (Antabus-Brno)
#47659
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
Reminiscence napsal:
jsem se ráno probudil, vylil veškerý alkohol z domu, zahodil cigarety a prostě to pro mě definitivně skončilo

A tak to jste to měl velice jednoduché, takový malý zázrak se stal. To pak ani netuším, proč se nacházíte na tomto fóru, mezi námi, kteří "málo chtějí". Některé vaše rady jsou navíc až životu nebezpečné (jak jsem tu psala, zažila jsem v PL i úmrtí jednoho pacienta na delirium tremens). A vlastně nejsem jediná, kdo vám tu tyhle báchorky nevěří.


Nemusíte mi věřit. A pokud myslíte, že lžu a píši zde báchorky, je to Vaše rozhodnutí. Ja jsem rád, ze jsem to vse popisovaným způsobem zvládl a 6da mi to někdo věří nebo ne mi popravdě vůbec nezajímá.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47660
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ja napsal:
Richard Abraham, píšeš:
..."Lékaře nezatracuji, pouze nedoporučuji."
..."ja Ťa aj nezatracujem."
..."diskvalifikoval si sa sám!"


Njn pravda se holt někdy zdá nepravděpodobná.... Ale s tim se dá žít ...
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47661
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
Richard, že neuznávate liečebne je OK. Je to váš názor. Ale pokiaľ napíšete, že lekárov nedoporučujete, tak to nie!!! To už zachádzate priďaleko. Abstinenčné príznaky pri závislosti sú neskutočné svinstvo, životu nebezpečné svinstvo. Napísať, že... krvavé průjmy, krev z nosu, nespavost, omdlévání, třes celého těla, halucinace atp... ale pokud těmto malichernostem podlehnete,... sú malichernosti môže len niekto, kto skutočný absťak nezažil a netuší, aké je to nebezpečné. A to tie vami spomínané príznaky nie sú to najhoršie. A ak áno, tak potom je to človek, ktorý svojimi rečami hazarduje so životmi iných. Z akého dôvodu, to už vie len on sám.

P.S. My sa tým, čo sme zažili nechválime. Na tom nie je nič na chválenie.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47662
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
R.A., píšeš:
"Bohužel je to tak. Zkuste se s tím nějak vyrovnat, když to nepůjde zkuste psychiatra" 
...si farizej - zatracuješ lekárov a hľa, zrazu si spomenieš na psychiatra, ktorý lieči Tvoje bludy, preludy a vidiny.
Si: "kam vietor, tam aj plášť!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47663
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
Richard nejde o to že ste to nemohol zvládnuť sám. Jedna pani teraz mala 4 roky, čo nepije. Zvládla to sama, bez liečebne. Občas napíše sem.
Problém je v inom.
Já jsem přestal okamžitě, bez nějakých přihlouplých diskusí.. Toto sú vaše slová na tomto hlúpom fóre. Apriory odmietate pomoc lekárov, psychológov, akékoľvek lieky atd. Ak ste sa to rozhodli pre seba, OK. Ale neohrozujte týmito rečami životy iných.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47664
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtek napsal:
Richard, že neuznávate liečebne je OK. Je to váš názor. Ale pokiaľ napíšete, že lekárov nedoporučujete, tak to nie!!! To už zachádzate priďaleko. Abstinenčné príznaky pri závislosti sú neskutočné svinstvo, životu nebezpečné svinstvo. Napísať, že... krvavé průjmy, krev z nosu, nespavost, omdlévání, třes celého těla, halucinace atp... ale pokud těmto malichernostem podlehnete,... sú malichernosti môže len niekto, kto skutočný absťak nezažil a netuší, aké je to nebezpečné. A to tie vami spomínané príznaky nie sú to najhoršie. A ak áno, tak potom je to človek, ktorý svojimi rečami hazarduje so životmi iných. Z akého dôvodu, to už vie len on sám.

P.S. My sa tým, čo sme zažili nechválime. Na tom nie je nič na chválenie.


Na svůj názor máte právo.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47665
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
Ja napsal:
R.A., píšeš:
"Bohužel je to tak. Zkuste se s tím nějak vyrovnat, když to nepůjde zkuste psychiatra" 
...si farizej - zatracuješ lekárov a hľa, zrazu si spomenieš na psychiatra, ktorý lieči Tvoje bludy, preludy a vidiny.
Si: "kam vietor, tam aj plášť!"


Víte, co znamená ironie? Zkuste wikipedii nebo Google
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47666
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
Krtek napsal:
Richard nejde o to že ste to nemohol zvládnuť sám. Jedna pani teraz mala 4 roky, čo nepije. Zvládla to sama, bez liečebne. Občas napíše sem.
Problém je v inom.
Já jsem přestal okamžitě, bez nějakých přihlouplých diskusí.. Toto sú vaše slová na tomto hlúpom fóre. Apriory odmietate pomoc lekárov, psychológov, akékoľvek lieky atd. Ak ste sa to rozhodli pre seba, OK. Ale neohrozujte týmito rečami životy iných.


Přesně tyto reakce jsem čekal. Nikoho nenabádám, pouze vyprávím svůj příběh (což jsem původně nechtěl) a lidé jako Vy vytahují z kontextu vět myšlenky které mylně interpretují a ještě používají proti mě. Odpouštím Vám.

Nebojte se, já už sem nebudu nic psát, je to zbytečné. Nejsem stavěný na dlouhé debaty o jednom tématu, jsem zvyklý makat, řešit vše co nejrychleji a nejefektivněji. Plačte si tu, chlácholte se tu, ale nezapomeňte, že čas neúprosně ukrajuje den po dni váš čas na této planetě..
Hodně štěstí všem !
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47667
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
3- Do závislosti jsem se propil velmi rychle a trvala 20 let. Nemusíš tu do mě neustále rýpat. Já jsem přestal okamžitě, bez nějakých přihlouplých diskusí, psychologů atp.. Ale o tom asi jinde

Aký kontext som z toho vytrhol?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 14/02/2018 19:29 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47668
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 1 měsíc  
Vidím, že sme ťa pekne vytočili. Aj portrét si si zmenil.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter