Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...5253545556575859
Dolů
Téma: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora
**
#52405
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
Ja napsal:
Richard A,

jestvuje jediný argument:

...vôľou docieliš najviac, ak:

*suchú abstinenciu/(fyzicky)*, ktorá je takto umelo a nasilu oddelená od psychickej zložky = emocionálnej, na ktorú je potrebná zmena názoru, náhľadu/vhľadu = konverzia (presvedčenia).

"Konverzia však nemá s vôľou vôbec nič spoločné, ale s túžbou prestať piť."
Asi tak...


(Richard Abraham,
..."hacknúť mail alebo Android => TO je Tvoj argument?")


Opět argumentačně mimo...nevadí.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52406
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
MichalB napsal:
Nerekl bych atak. Jen rypu

Ale já nemluvil o Vás.. Poukazoval jsem pouze na místní projevy vůči nestandardním způsobům léčby.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52407
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
Richard A, píšeš:
jestvuje jediný argument:
"Opět argumentačně mimo...nevadí."

Správne píšeš, Abrahám,

"neprekáža mi/(nevadí), že si úplne mimo" ... ", ale vôbec!" ... "Je TO Tvoja, nová => úplne slepá cesta"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52417
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
Ja napsal:
Richard A, píšeš:
jestvuje jediný argument:
"Opět argumentačně mimo...nevadí."

Správne píšeš, Abrahám,

"neprekáža mi/(nevadí), že si úplne mimo" ... ", ale vôbec!" ... "Je TO Tvoja, nová => úplne slepá cesta"...


Přispívejte k tématu, prosím. Vaše poslední pŕíspěvky jsou mimo.
Jmenuji se Abraham, ne Abrahám, ale na to už jsem Vás v minulosti upozorňoval.
A pokud myslíte, že moje 9 letá cesta střízlivosti je cesta slepá, je to Váš názor se kterým se opětovně neztotožňuji a myslím, že ani většina místních diskutujících.
Tento rok Vás už asi po čtvrté žádám - nereagujte, prosím na mé příspěvky. Nepřispíváte k tématu, pouze trapně urážíte členy místní komunity. Vše, co Váš viditelně disfunkční mozek nechápe okamžitě dementujete, než věcně přispět.
Moje cesta je cesta sebekázně, bez tzv "lekařů a leků", protože ti za mne nic nevyřeší, naopak. Stav těžkého alkoholismu pro mne není nemoc a i kdyby jste se Vy a mnozí dalsí stavěli na hlavu tak tento názor nezměním, protože jsem jeho žijící důkaz. Moje názory jsou možná neuvěřitelné, ale diky jejich uvedení v praxi jsou i podložené.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52419
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
Richard Abrahám,

"neverím Ti ani to, že SI, a už vôbec nie to, že Ťa niekedy nejaká komunita alkoholikov niečím poverila!"... (si klamár a nebezpečný troll.)

"Príklad určite si - odstrašujúci!"


(Verím, že toto nie je potrebné preložiť do mongolsko-rumunského dialektu, ktorému jedinému spoľahlivo rozumieš. Mmch, sú to Tvoje slová -o pár príspevkov vyššie...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52420
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
Ja, nechápu čemu nerozumíš když tě Richard žádá, abys na něj nereagoval! Mě jeho příspěvky například pomáhaly a pomáhají! Nemusíš pořád všechno komentovat (natož útočit a schazovat). Richarde, příspěvek dál, určitě to pomůže lidem, kteří věří, že to zvládnou sami, a že jich je myslím dost...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52424
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
Richard A napsal:
Vše, co Váš viditelně disfunkční mozek nechápe okamžitě dementujete, než věcně přispět.

Ale ne... JA neni dysfunkcni... on jen... asi to nejlip vystihuje:

„Kdo zápasí s nestvůrami, ať se má na pozoru, aby se přitom nestal nestvůrou. A hledíš-li dlouho do propasti, vhlédne pak propast i do tebe.“
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52425
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
Ja napsal:
Richard Abrahám,

"neverím Ti ani to, že SI, a už vôbec nie to, že Ťa niekedy nejaká komunita alkoholikov niečím poverila!"... (si klamár a nebezpečný troll.)

"Príklad určite si - odstrašujúci!"


(Verím, že toto nie je potrebné preložiť do mongolsko-rumunského dialektu, ktorému jedinému spoľahlivo rozumieš. Mmch, sú to Tvoje slová -o pár príspevkov vyššie...)


Nikdy jsem se nevyjádřil tak, že by mne jakákoliv komunita čímkoliv pověřila. Že si věčně děláte mylné úsudky je Vaše věc a alespoň vidíte, že mé tvrzení, že jste většinou argumentačně úplně mimo je pravdivé.
Tvrdíte, že jsem lhář a troll? Tak jo, když si to myslíte, myslete si to.
"Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale budu do smrti bránit vaše právo to říkat" (Voltaire).

Souhlasím, že jsem odstrašujícím příkladem. Ano jsem jím a to především pro duševní mrzáky, sebeobelhávající se alkoholiky kteří čistě závidí, že jsem to vydržel a nemám jediný problém. Ano, pro tyto idioty jsem odstrašující příklad a jsem jím velmi rád. V tom s Vámi souhlasím.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52426
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
Šantal napsal:
Ja, nechápu čemu nerozumíš když tě Richard žádá, abys na něj nereagoval! Mě jeho příspěvky například pomáhaly a pomáhají! Nemusíš pořád všechno komentovat (natož útočit a schazovat). Richarde, příspěvek dál, určitě to pomůže lidem, kteří věří, že to zvládnou sami, a že jich je myslím dost...

Ahoj Šantal! Děkuji za podporu. Vím, že se teď držíš a zvládáš to perfektně a tady máš příklad jednoho chudáčka, co nevidí si na nos, zřejmě je v životě dost neúspěšný a tak kope a kope a kope. A teď si představ, jak by tento člověk reagoval kdybych začal popisovat systém utužování mé sebekázně občasným chozením po hospodách, pití limonády, poslouchání těch rýpavých idiotů kolem, nebo chození po marketech kde je stovky flašek s chlastem které jsem si prohlížel a pozoroval mé reakce. To by ten mrzák nikdy nepochopil a už vůbec by tomu neuvěřil
Vím, že si děláš v hlavě pořádek, vím, že jsi rozhodnutá a ze CHCEŠ a že ti to pomalu ale jistě jde a tak Ti posílám virtuální poplácání po zádech se slovy velkého uznání !!!
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52427
Re: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora Před 5 rok, 4 měsíce  
Gennosuke napsal:
Richard A napsal:
Vše, co Váš viditelně disfunkční mozek nechápe okamžitě dementujete, než věcně přispět.

Ale ne... JA neni dysfunkcni... on jen... asi to nejlip vystihuje:

„Kdo zápasí s nestvůrami, ať se má na pozoru, aby se přitom nestal nestvůrou. A hledíš-li dlouho do propasti, vhlédne pak propast i do tebe.“


100% souhlas
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...5253545556575859
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter