Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...40414243444546...59
Dolů
Téma: Sucho od února 2018 - vzájemná podpora
**
#48230
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Renca,

drz sa tam, myslim si ze na horach sa daju robit ovela krajsie veci ako chlastat vino.
V tom by som siel za seba, a uzil si slobodu a prirodu, a nepremrhal si vsetok cas energiu ak Ti je z toho na nic, pozeranim na to ako niekto pije, ak to robi zle a este obskakovani ich
Ale to som ja, ak niekto na mna neberie ohlad, preco by som mal ja.
Ja by som sa otom porozpraval, nejaky kompromus a ak to nejde,tak nebol niekde kde mi to robi zle ak nemusim (praca etc.), clovek by mal byt tam kde sa citi prijemne.

To ma napadlo, mozno niekto napise este lepsie riesenie a sam sa priucim

Ja sa snazim vyhybat alko ludom, alko programu, daju sa najst stale krajsie veci, radsej sam ako s niekym lkto pije a nudit sa alebo nebodaj pripojit sa

Je uzasne ze sa drzis, len tak dalej, si skvela ahoj
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48232
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Renco, uzivaj si hory. Ked zacnu pit a vidis ze Ti stupa tlak chod sa prejst do snehu bieleho. Nebudu ti liezt ja nervy ani Ty im.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48240
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahojte, dik za podporu

Rodinku jsem ponechala svému osudu a vyrazila do okolí udělat pár fotek a prohlédnout si obchody. Za odměnu jsem si koupila krém.
Je to nepříjemné, když největšího záškodníka má člověk ve vlastních řadách
Doma s tím pracovat už snad trochu umím, ale tady na těch 25 m 2 mě fakt vytáčejí.... No abych řekla pravdu, těším se už zpět a do práce... hm, to asi zní blbě, ale je to tak.

Jinak jsem si všimla, že zdejší ženy jsou opravdu vesměs elegantní, ale v obličeji mnohem strhanější než u nás. Myslím, že to hodně dělá kouření - kouří tady snad všechny a k tomu víno

No každý svému štěstí strůjcem, že...

Tak se držme, ta střízlivost, kterou jsme si my tady zvolili, za to stojí
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48267
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahojte všichni.
Dnešní akce v muzeu vyšla, uváděla jsem slavnou osobnost před narvanym sálem lidí a v pohodě údajně jsem odvedla práci profesionála a slušelo mi to. Potom džus a kafe v hospodě a už doma.
Co vy?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48268
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Šantal, to je fajn, hned lepší pocit, viď

Tak se drž, já už překonala krizku a konečně si užívám hory. Taky super pocit, jsem zde v této oblasti po x-té, a některé vzpomínky z dřívějších let bych radši vymazala. Je zázrak, že jsme ty naše vylomeniny přežili... zrovna dneska jsem si říkala, jak je mi fajn žádné bolehlavy, ostudy, jistota na lyžích...

Za chvíli už budu mít tři měsíce, bažení už minimální a pokud přijde, tak mnohem rychleji odezní. Ale takové ty depky, jak občas popisujete vedle, tak to bývá - takové to hledání smyslu života... No marné, asi to k tomu patří, snažím se tomu nepodléhat a moc se v tom nerochnit - asi to chce čas, co?
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48269
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Me zkusenosti s diabetikem = info pro Ja:

Ahoj Ja, muj manzel ma cukrovku. Nejprve se to snazil resit upravou zivotniho stylu, pak bral radu let jen leky, inzulin odmital, a nyni je na nem tak 2-3 roky.

1) leky - rada mu jich nesedla, ani prvni typy injekci, musel hledat spravnou kombinaci. Treba mel vyrazky, bylo mu na zvraceni a tak...

2) mereni cukru - pro jeho dr. dva dulezite udaje - kratkodoby, ale vycte z nej i dlouhodoby cukr. Kratkodoby kolisa, snahou Dr. je drzet v norme ten dlouhodoby. Pro tebe je hodne dulezite si merit ten okamzity cukr, klidne i vickrat za den. Nerozumim tomu, proc ti odber nejde? Manzel za ty roky na sobe pozna vysoky cukr, ale ( a to je to hl. co ti chci rict) POZOR na NIZKE hodnoty- ty leky ti to totiz nyni muzou udelat. Pro neho je kriticka hodnota kolem 4, pak to jde rychle dolu a nastava koma. Pozna to na sobe, zacne byt slaby, potit se a je takovy jakoby nerozhodny/mimo. V tu chvili do sebe musi OKAMZITE narvat rychly cukr - normalni cukr, hroznovy cukr, zmrzlinu... Pro tyto pripady mame vsude hroznovy cukr - u postele, doma na vice mistech, jedno baleni nosi stale u sebe, ma dalsi v aute a tak. Tak na toto jsem te chtela upozornit a je to fakt silene rychle a zivot ohrozujici! Uz jsem do neho ten cukr rvala i nasilim. Vim i od jinych cukrovkaru, ze oni si to v tu chvili neumi priznat. Teprve pak se starej o zachranku, v opacnem poradi bys to nemusel zvladnout.

3) strava - na netu najdes spousta info, nauc se rozlisovat mezi kratkodobym a dlouhodobym cukrem, pozor na jakekoliv ovoce a stavy a skryty cukr - treba stava z cervene repy. Dulezite jsou mensi porce vickrat denne - to si vse najdes - je toho strasne moc. Doufam, ze tu dnesni brokolici jsi nemel samotnou?

4) zaverem ti chci rict, ze leky jsou dulezite, ale musis to kombinovat i s tim ostatnim. Vidim pro tebe nyni dulezite se naucit merit hodnoty cukru a s tim pak pracovat, nestyd se to probrat s Dr.

Jinak preju, at se ti to vse co nejdrive srovna. Je to omezujici, ale da se s tim fungovat.

Doufam, ze jsem se te svym prispevkem nedotkla, chci predat letite zkusenosti a snad i timto pomoct.
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48270
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Renča,

vďaka!

Už si vládzem vytlačiť kvapku krvi a zmerať cukor, aj dávkovať a vpichnúť NovoMix 30 FlexPen.

Brokolice som zjedol tak 200 gr. a 200 gr. dusenej šunky. (Žijem.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48369
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Vrátím se zlehka k suchému březnu. Tak jak se vede. Myslím na Angelinu, to vždy, když vedle v tématu vidím anděla. Pište i neúspěchy! Tamarka, Agi, stef a další.
A co se týče mě, já dobrý, ale krize s manželem. Mohli byste mi k tmu říct vaše názory? V neděli přes den vypil tři birelly. úplně mě to rozhodilo.
Je teď měsíc na Antabusu. Vzniklo to vlasně tak, že jsem se ho ptala, co pije přes den, když si ani nepřišel, abych mu uvařila do termosky čaj. tak to řekl a hned na mě vyjel, že se nenechá tak omezovat, že nepije, že je to nealko. Jenže já mám trochu odlišný názor,protože u něj šlo hlavně o to, že pil u každé činnosti jenom piva. Přes víkend hodně, prakticky kromě kafe pil jenom pivo. Proto jsem mu řekla, že to nechci doma vidět, že se musí hlavně zbavit toho zvyku. Mám dojem, že na mě mluvil chlast v tu neděli, že měl absťák a proto si koupil ty birelly. Je mi z toho na nic. Bere jen Antabus, nikam na skupiny nechodí. S doktorem bude mluvit až 28.3. Jako vím, že je to nealko, ale jsem z toho vykolejená. Co myslíte? K doktorovi jezdí 1X týdně 140 km, kdyby měl jezdit ještě na AA dalších 140 km, tak nebude. Trochu jsem ho lákala na tohle fórum. Uvidím
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48370
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Drahu. Vzpomněla jsem si, jak jsem si před nějakou dobou, kdy jsem se snažila nepít, chtěla dát pito a dcera mi řekla (ač tomu nerozumí): nedávej si ho. Akorát budeš pak mít chuť na pivo. Tak jednoduché, i dítěti to došlo.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48371
Re: Suchý únor,březen - vzájemná podpora pokračování Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Drahuš, přesně jak říká Šantalka. Nedávno jsem si dala Birell a tak mi to rozhodilo psychiku, že škoda mluvit. Říkala jsem si, však je to nealko, nic se stát nemůže. Omyl! Alkomozek tohle prostě pobírá jinak a ta mrcha drak se snaží na člověka útočit ze všech stran. Já se teda alka nenapila, ale psychika v háji. Nikdy víc Manželovi držím pěsti
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...40414243444546...59
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter