Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#49093
Re: Jak to je? Před 5 rok, 11 měsíce  
Holky to je právě to: ožralý ženský - to je hnus. Úplně si umím představit sama sebe . No fuj. Tak ti Leni držím palce, ať to v klidu ustojis, ale já ti věřím. Vždyť se držíte, kromě mě
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49094
Re: Jak to je? Před 5 rok, 11 měsíce  
ahoj Leni, mám to hodně podobně jako ty.. aktuálně nepiju jen od 13/5, ale seplo mi to fest kvůli otokům apod. už se to sečetlo a konečně to DOST .. vím, že si neumím dát jen jednu či dvě sklenky, a časem by to bylo horší a horší... aktuálně jsem si ke kamarádce na plánovanou oslavu objednala nealko-mochito a musela změnit denní režim a vysadit pivní odpolední sedánky... myslím, že nic lepšího, než zůstat střízlivé nevymyslíme tak hlavně vydržet, hezký den, L.
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49095
Re: Jak to je? Před 5 rok, 11 měsíce  
Lucí, děkuji. Máš pravdu. Ty střízliva rána, ruce, které se netresou, vcelku nálada v rovnováze,.... Je to prima. Koupila jsem si čaj Edemin. Jsem sice jako koroptev, ale fakt prima. Nevadí, že abstinujes jen takovou chvilku. Každý den je úspěch. Teď už nepočítám dny, ani týdny. Jedu měsíce a neskutečně se těším na první půl rok, rok,... Stejně jako s kouřením. Tam už mám půl rok za sebou a táhnu na rok.
V alku třeba nemohu porovnávat a trumf out sama sebe. Jednou jsem cíleně nepila týden vkuse, Toť vše. S přestávánim kouřit už nějaka čísla naskakala Ale beru to tak, že bude super, až ten čas, co jsem zvládla bez cigaret, zmaknu i v abstinenční.

Držte se! Jste úžasné (i úžasní - všichni) a také pro všechny platí, že můžete psát kdykoliv kamkoliv. Na mail moc nechodím, na Messengeru jsem denně
Šantalko, i ty se držíš. Kdyby ne, valis se někde v lihu i teď.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Poslední úprava: 23/05/2018 22:01 Provedl: Lendulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49155
Re: Jak to je? Před 5 rok, 10 měsíce  
Zaujíma ma, ako sa darí zakladateľke témy.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 06/06/2018 22:06 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49156
Re: Jak to je? Před 5 rok, 10 měsíce  
Krtku, děkuji. Daří se mi dobře. Jednou jsem přemlouvat vlastní myšlenky. Dělala jsem bezinkovy sirup a dostala jsem na nej z baru prázdné flašky. Samozřejmě všude bylo po dne pár kapek... Vůně oblíbeného likéru... Skoro jsem se rozbulela sama nad sebou. Všechny jsem řádně ploplachla vařící vodou a sebe zlucnikovym cajem. Mam sama ze sebe radost, že jsem odolala pokušení. Ale nemám radost z toho, že mě něco takového vůbec napadlo. Ještě týden a budu mít za sebou tři měsíce. Je strašný vidět střízlivý a očima, jak se lidi kolem ničí. A upřímně... Je nepříjemný čekat, jestli se chlap vrátí zase napity, bát se blbych keců, spát v těch vyparech a druhý den koukat do těch kalnych oči... Myslím, že se přes léto vše vyvrbi. A jak se daří Tobě Krtečku? A co vám všem ostatním.
P. S. :Na skupině jsem byla zatím jen jednou. Nějak na mě působí špatně poslouchat problémy ostatních. Mam jich sama nad hlavu.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Poslední úprava: 09/06/2018 00:04 Provedl: Lendulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49158
Re: Jak to je? Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Leni, to je super, že se držíš. Já už budu mít za 13 dnů rok bez. Manžulce dopadla operace dobře, sice přišla o prs,ale všechny ostatní výsledky výborné, bez následné onkologické léčby s kontrolou za půl roku. Včera už zašla na celý den do práce, když má neschopenku do konce června,ale zase celodenní vycházky. Za ten rok se toho tolik událo, že jsem rád, že jsem se na ten chlast vyprd.Absolvoval jsem i 3 metalový fesťáky, Pivní slavnosti a úplně v pohodě. Od ochlastů u nás v hospodě jsem se dozvěděl, že mám těžkou cirhozu jater a že se už nikdy nespím napít,jinak že hned umřu. To jsou doktoři,ale že mají sami problém to je asi nenapadne nikdy---paka. Držím Ti palečky,ať vydžíš dále.
Karel Dolejš
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49159
Re: Jak to je? Před 5 rok, 10 měsíce  
No ahooooj Kájo. Doufám, že se s tím žena vyrovnává dobře. Důležité je, že má výsledky v pořádku.
Trochu to odlehčím... Ještě jedno na hraní ti zůstalo, to já když zhubnu, nemám žádné.
Ne, vážně. Přeji ji moc moc sil. Kdyby se potřebovala v vzteka, postěžoval si nebo jen tak pokecat, jsem tady.
No a ty to Teda vejdes pěkně. Jak jsi si to zasloužil? Víš co, z komara velblouda umí udělat každý.
Jsem strašně moc ráda, že jsi vše ustál a držíš se. Tyhle psychicke nátlaky,.. To chce hodně sil.
Děkuji, že jsi se ozval. Udělalo mi to velkou radost. Moc pozdravuj ženu.
Pro vás a pro všechny,.. Často se zdržují na FB. Můj osobní profil je Lenny Em. Papa a hodně sil
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49300
Re: Jak to je? Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahojky všem. Tak se hlásím-koukám skoro po měsíci Strašně to letí. Držím. Už už jsem malem uklouzla. Vzdyt jedna sklenička vína ještě nikomu neublizila. Pořád mám tendence si říkat, tak zkusím. Zkusím jen jednu, zkusím to kontrolovaně a když to nepůjde, tak už nikdy. Zachránil mě ten můj chlap. Automaticky mi přinesl nealko. Jenže za odměnu lemta 3 dny vkuse. Naposledy to bylo pět dní a myslím, že to nejsou ani dva týdny zpátky.
Založila jsem si na tom slavném fejsbůku svou skupinku, která funguje a drží mě nad vodou. Porozumění a podpora. Je soukromá, uzavřená. Nikdo nikoho nenapadá, držíme se, podporujeme, dělíme se o strasti, ale i slasti.
Je vítana každa dobrá duše. Teď nás čeká i sraz
Dnes jsem spala ve svém bytě, nechtěla jsem zase spát v těch vyparech. Už se mi z nich zvedá žaludek. Jenže do bytu mi zatím imigrovala maminka kamarádky. 74let,prisla si k nám na chvíli odpočinout a už to budou myslím skoro tři mesice. Její dcera ji zpět nevezme a tak je docela prdel. Upřímně.. Se nemá člověk ani kde v klidu vybrecet. Chlap měl včera na nás po dlouhé době čas. Z naplánované výletu bylo nic, a voltama pod kůži nemohl ridit a já mám pazouru pořád napůl bez citu. Koupil dětem kousek od domova cukrovinky, pozornos8ti, klobasou, limcu a jak si koupil pivo, věděla jsem, že je to v háji. No jasně. Odpoledne jsme prosedeli u jeho známých a čekali, až dopije pivo.. To poslední, další, další, panáka, další,... Jsem vzteky bez sebe a ještě naštvaná, že si nemůžu nikam záležet a vrcet

Cestuju hodně s detma, byly jsme venčit pejsky z útulku, dnes jsem darovala plazmu a mam schválený rehabilitační ústav, tak čekám a těším se, že aspoň na chvilinku vypnu.

A celé prázdniny mě čeká učení dějepisu. Syn v setstce propadnul a za 3 z chování. J

A jak válčite vy?
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49307
Re: Jak to je? Před 5 rok, 9 měsíce  
Lenko, ja se snazim nevalcit. Valceni a lamani pres koleno vedlo ke spatnemu konci
Resim hypoteku, prodej nemovitosti, letni prazdniny deti, zmenu prace, ukonceny/neukoncen "vztah" (ach ty domnenky a na nich vytvarene zavery) a par kostlivcu z dob nezrizeneho piti.
A taky napsani si prani
Prestal jsem 27.6. kourit.
Malem me to cele dohromady semlelo, protoze jsem se tomu tlaku a stresu (zhubl jsem 7 kilo, coz pri vaze cca 70kg je znat) poddal. Ale v poradku - ni kapka alkoholu a ani cigareta
Bez dvou mesicu jsou to dva roky bez alkoholu. Ty jo .. !
M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49308
Re: Jak to je? Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj Lenko, Michale B, Karle, Lucie jste úžasní.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter