Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#50844
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
zdenek.dry napsal:
..u každýho je to jinak,jasná věc,ale konce jsou stejný,což?Myslím,ze to není ani tak věkem,ale jak Tě jednou démon dostane,už se s tím tak nepárá.No a dneska,já,a napít se,tak nemůže být řeč o nějakém sebeovládání."Žádné není je nula,nic,nemožné,vůbec neexistuje"...
Zdeno,

"omyl - existuje/jestvuje = krchov/cintorín!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50845
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
.. hezčí je cintorín,no někde na kopečku u lesa...
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50846
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
zdenek.dry napsal:
.. hezčí je cintorín,no někde na kopečku u lesa...
..., keď tam čapujú takô voľačo "dobrô a fajnovô, čo samô steká dolu gágorom, prečo NIE?!?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50847
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Ano,člověk to musí chtít kvůli sobě. Tak bohužel,to u mě nehrozí,aspoň zatím ne.
Krtečku,jsi úžasný. Rozumím ti a moc dobře vím,co tím chtěl básník říci. Ano,neměla jsem děti. A ještě nemám,k tomu jen spoustu dalších potíží a trápení. Chvíle štěstí vystřídaly chvíle,kdy jsem potřebovala pomocnou ruku a dostala kopanec.
Zatím je vše tak ,jak má být. Budu mit narozeniny,dostala jsem dost vína. Měla jsem příležitost po taji ucucavat. To ale nechci. A to vím jistě,nechci pít o samotě.
Ve společnosti vím,že jsem pod dozorem a nemíním se ztrapňovat

Cibulka,díky ti za vlídná slova.
Nemohu slibit,že nebudu pít vůbec.
To teď vážně nemohu.
Vím,že se nechci motat a dělat ostudu.

Jinak je zajímavé,kolik z vás se baví. To je podpory
Vím,že jsem neudělala dobře.
Mám ovšem dobrý pocit z toho,že nelemtam a u toho netvrdím,jaký jsem držák v abstinenci
Pár lidí tady umí podkopnout kolena dřív,než se člověk vůbec stačí nadzvednout. A zrovna tady je to fakt dost smutný.

Ta dvojka mi stačila. Mohla jsem to rozjet ve velkým,ale to nechci. KVŮLI SOBĚ se nechci po tajmu opijet. Ale to je zatim vše. Možná je to jen další životní zkouška,která mi ukáže další cestu.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50848
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Lenko, me to prijde jako mit cukrovku a obcas si zajit s kamoskama ppd dozorem a inzulinem na dorty do cukrarny ) Ale taak je to ma domneka a kazdy sveho stesti strujce. Ar uz te teapi cokoli, tal urcite bude lepe a lepe
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50850
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Ahoj Lenko,
asi to bude znít jako pořádný klišé, ale nejspíš jsi ještě nedostala od chlastu dostatečně po hubě. U každého je to pomyslný dno úplně jinde, takže to nejde generalizovat co přesně hroznýho se musí stát. Každopádně je moc důležitý, že chceš něco změnit a v tom máš moji obrovskou podporu. Recidivy se stávají, ale rozhodně není na místě říkat jak to je v pohodě. Takový to poplácávání po ramenou je podle mě špatný. Ikdyž chápu, že to tady někteří myslí fakt dobře. Já bych řekl: Posrala jsi to jsi fakt kráva....no a co! Jedeme dál. (prosím neznám tě a expresivnější výrazy používám pro dokreslení myšlenky, tak to neber osobně). Už to, že jsi tady znamená, že sama sobě přiznáváš nějaký problém. Drž se toho přiznání sama sobě...to je k**va důležitý. Osobně vím, že nelze abstinovat tzv. na sílu...držet to vůlí, nebo to dělat kvůli někomu. Budeš sice střízlivá ale nešťastná....teda aspoň u mne to takhle je. Já řekl alkoholu: kámo jdi do pr**le s**u na tebe. A teď existujeme tak nějak vedle sebe. Nijak se mu nevyhýbám je mi úplně srdečně ukradenej. Vím, že bych si třeba mohl dát občas nějaký to pivko(1-2-3), ale pak bych měl ukrutný chutě se dorazit, takže pokud bych to tzv. kočíroval stejně bych byl nasranej. Takže nedám ani jedno a jsem happy. Snad ti tyhle moje moudra nějak pomohou.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50852
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Ondro, a co posrala kako krava?
Treba si dala tu dvojku vinu a od te doby nepije. A nebo pije treba jedno pivko obden.
Mas pravdu, zni mi to jako desne namachrovane klise ) Pomyslne dno, posrala si to, poplacavani po ramenou a tak.
Nikde jsem tu nevycetl poplacavani a uznavani recidivy. Ma tu vubec nekdo recidivu? )

Nejak me skube v oku pri cteni zprav, kdo co ma jak delat podle koho. Mozna pisu obcas stejne, nevim
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50861
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Ondro,máš pravdu. Už jsem slyšela,že je jednodušší odrazit se ode dna. Tam jsem nebyla. A měla jsem k tomu dnu ještě hodně daleko. A přesně... byla jsem půl roku střízlivá,ale nešťastná.
Nepiji každý den,ač mám k alku přístup,odmítám tvrdý alkohol uplne.


Včera jsem po 15ti letech behala.
Dnes máme rozlucky a tanecky,možná si jedno dám. Možná.
Že bude jen jedno,vím jistě. Ráno vstávám a budu na sobě makat.
Nechci pít sama,na depky nebo nudu. Proto se vracím ke sportu. Včera jsem měla šílenou depku. Vysadila jsem sama před šesti tydny antidepresiva i léky na spaní. Pořád se vrací stavy,kdy na mě vše sedne. Přijde to jako rána z čistého nebe. Sluchátka do uší,les a běh... Mohla jsem se vyplakat i vykricet. A strašně moc toho ze mě spadlo. Jen dnes chodím jako kachna

A jestli mi tohle překazí udravotni komplikace nebo další operace,najdu si jinou zalibu.

Bojím se návratu domů. Tady mám kolem sebe spoustu lidí . Prijdou,obejmou,pohladi,nastavi rameno,naslouchaji,... mne rikaji,ze jsem sluníčko, ktere jim vzdy rozzari cely den. Je to nádherné. Vztahy jsou tu velice křehké a citlivé. Jsme si rovni,mladi,staří, bez ruky,bez nohy,s vyvodem,na voziku,... spojuje nas nemoc. Ale doma nebude nikdo.
Deti,starosti ,nervy a pusto. Vecer ctyri zdi,nuda a spousta myšlenek.
Tam chci zachovat suchý domov. Učím se jogu a meditace.

O samotě prostě pít NESMÍM! TO NECHCI.
Slyším kazdou chvili život, jaký jsem dobrodruh. A jak moc riskuji. Asi to k tomu prostě taky patří.
Jistě vím jedno,začínám si věřit
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50864
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Zkoušíš to teď s kontrolovaným pitím, ale až čas ukáže jak na tom vlastně jsi... jak to je? To bude ještě dlouhá cesta, i cesta, může být cíl... dobrodružko

A vzpomínám třeba na Angii a to její vlákno "Tak jsem zvědavá jestli to zvládnu", zajímavý vývoj a zajímalo by mně jak jí to po čase jde, takže nepřestávej Leni psát a jóga je fajn, mně jednu dobu pomáhala, pak se to nějak vytratilo... a zas kalil jak doga
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50936
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Pert... hahaha. Ze jsem samé dobrodružství slyším pořád. Asi i cely můj život je jedno velké dobrodružství.
Zatím je vše fajn.
Nic zvláštního se neděje, zábava je super i bez. S o kousek uvolnenejsi. Většinu stejně vybeham. Takže zatím pohoda,klid
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter