Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...22232425262728...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#51217
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Ja momentalne take ale k tomu vsemu jsem dospel az nedavno tento rok 6 mesicu nic, pak naivni predstava, ze bude vse fajn az mi doslo to, co jsem psal vyse proste jsem tolikrar padal na hubu az jsem zjistil, ze Ti co to jiz zazili meli pravdu asi si tim kazdy opravdu musi projit... to je dobre, ze to mas za sebou ikdyz clovek musi byt vzdy ostrazity
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51223
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Tak nejlíp to pro me schrnul asi Michal, ale díky za váš čas všem co se snažíte poradit.
Tak ted je pro me víceméně jasné, že jsem se asi opravdu už prochlastal do stádia kdy pro me už není možné si na akcích jen tak popíjet a myslet si, že piju kontrolovaně, protože jak psal výše Michal : i když se několikrát po sobě na akci udržím, vyhráno už nemám nikdy. Asi to tak bude pže ten problém řeším už cca 10 let. Vždycky přišel den D a totální selhání, okno, ostuda, depky.Je to jak začarovaný kruh. Je fakt těžké si to přiznat.
Ted budu řešit jestli se s tím jít svěřit manželce. Ale komu jinému než jí, za rok spolu budeme 10 let a zná me jak svoje boty a vším si prošla se mnou. Už několikrát me naštvaná po mých uletech posílala k psychologovi, ale to asi ani netušila, že mám minimálně zaděláno na problém. No k psychologovi jsem samozřejmě odmítal jít. Nejsem přece alkáč
Miroslav
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51224
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Ono nejjednodušší je fakt nepít. I na těch akcích si prostě zvyknes a zvykne si i okolí. Občas budou mít blbe kecy, ale však ty jim nemusíš sahodlouze nic vysvětlovat, od toho tu máme humor
A za čas uvidíš, že je to vlastně strasne fajn, s někým pokecat a pamatovat si to a ráno po akci normalne vstát a zit další den.....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51225
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
Michal presne tak, clovek musi bit stale ostrazity, aj ked sa teraz citim v pohode, ja mam ciste tri mesiace ale uz som sa pristihla pri slabej chvilke. ????
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51226
Re: Jak to je? Před 5 rok, 6 měsíce  
A Miroslav, ked ti to pomoze tak sa urcite zdôver manzelke, budes mat v nej oporu. Ja som sice do dnesneho dna tak neurobila, len som ohlasila ze nepijem, sak ked som isla ozrata s kocarom cez pol dediny, z hamby som si mohla usit kabat tak som si povedala ze nikdy viac
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52522
Re: Jak to je? Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahojky všem po dlouhé době. Sem tam jsem nakoukla. Dnes po dlouhé době koukám jako blázen,co je tu vše nového.
Nebyl čas,ne kvůli pití,ale zprvu kvůli rozlítanosti a poté kvůli práci. Brzy ráno vstávám,pozdě večer se vracím,napíšeme s puberťákama úkoly,poklidím po dětech,navařím,uklidím po sobě,učiním hygienu,přípravu na další den a jdu spát.
NEABSTINUJI! Za ty tři měsíce se stal jeden pruser. Jinak se prostě bavím a vypínám. Občas se i vyspím. Bez antidepresiv a prášku na spaní jsem už 5mesicu. Sice moc nespím,ale tak jednou do měsíce si ten deficit organismus vynahradí.
Stále cvičím. Díky absenci času už ne tolik,ale chci se udržovat ve forme. Až začnu vynechávat cvičení ve dnech volna,doufám,že se nad sebou vážně zamyslím. Moc na vás myslím. Mějte se fanfárově
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52545
Re: Jak to je? Před 5 rok, 3 měsíce  
Neboj, každej chlastá, každej! Téma zní "Jak to je?" No je to tak, že jsem se vožral, jako každej den ale tak, že jsem se v poledne probudil v poblitý posteli ještě úplně mimo a už to zase rozjíždim, jinak by přišel absťák a horor. Už ani nechlastam abych se vožral, ale abych se cejtil normálně. Jinak mam stavy to se nedá popsat. A budou Vánoce, v práci máme volno. To zas budou alkoholický eskapády, už to vidim. Hezky nakoupim, aby mi to vystačilo a budu sedět a pít od rána do noci. Asi tak to mam já. A co vy, jak moc se hodláte o svátky vožírat?
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52547
Re: Jak to je? Před 5 rok, 3 měsíce  
Ne Notore,každý nechlastá.Ten kdo dostal rozum ,dávno přehodil výhybku.
A taky bys mohl napsat něco nového ,než ,že ses ožral poblil a bojíš se absťáků.
Vánoce se klidně pos..r,tady se tomu jen zasměju.A pod stromeček dostaň nový rozum,když se Ti ten Tvůj scvrkl chlastem.
Hezké svátky:laugh:
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 15/12/2018 14:58 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52548
Re: Jak to je? Před 5 rok, 3 měsíce  
Zdravim.
Notore - revize jízdenek.
Zatímco ty trávíš cas doma sám s chlastem a poblity, my abstinenti uzíváme bezny zivot bez chlastu s partnery, konicky, vánocni naladou a s usmevem na rtech.
Jestli nejsi troll, je mi te lito ale vez, ze i ty bys mohl abstinovat.

Maris - Ja ti v chatu neodpovida , to je divné.., co jsi mu provedla?
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52552
Re: Jak to je? Před 5 rok, 3 měsíce  
No nevím ,všimla jsem si ,že se mnou nemluví,nějak to přežiju.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...22232425262728...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter