Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Pro nás co nepijem přes dva roky
#50081
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
Zdravím nás čo to berieme vážne, ahój! Nech to nevyzerá, že tu sú samé srágory.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50087
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
Já mám na tom, že nepiju jen určitej podíl. Ničeho se nedržím a s chlastem nebojuju. Na držení kálí bílej tesak Vděčím skupinam a zkraje psychologovi. Bez nich bych to nedokázal, sám bych utopil tak sebe, a to jen v chlastu.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/08/2018 22:26 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50349
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
Tie srágory čo si v kľude vypijú ale nechcú si nič vyčítať sú hrozné, čo?
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50441
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
Ale vůbec.. Vyčítání víc vezme, než dá. Ať si popijou..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50457
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj všem,
již hodně dlouho sleduju tuhle stránku. Aktuálně nepiju asi tak 2,5 roku. Ze začátku to byla obrovská euforie. Dneska po těch dvou letech nemám žádný vztah k alkoholu ani dobrý ani špatný. Vpodstatě se nějak extra nemusím snažit nepít, protože se toho hrozně moc změnilo k lepšímu. například moje ekonomická situace atd. a fakt nejsem vše ochoten vyměnit za chlast. Na začátku jsem chodil do AA a bez nich bych to nikdy nedal a to jsem lil lako hovado od 18 do 33 let. Pomohla mě úplně jednoduchá úvaha a to, že jsem svůj boj s alkoholem definitivně prohrál.....přiznal jsem si porážku na celé čáře. Jakékoliv další utkání/klání s ním je tedy předurčeno k další mé porážce, tedy na něj seru, neb jsem už dávno prohrál a jsem s tím naprosto smířen. Teď radši svádím boje s leností a vlastním egem.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50458
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
Ondrej Tomek napsal:
Ahoj všem,
již hodně dlouho sleduju tuhle stránku. Aktuálně nepiju asi tak 2,5 roku. Ze začátku to byla obrovská euforie. Dneska po těch dvou letech nemám žádný vztah k alkoholu ani dobrý ani špatný. Vpodstatě se nějak extra nemusím snažit nepít, protože se toho hrozně moc změnilo k lepšímu. například moje ekonomická situace atd. a fakt nejsem vše ochoten vyměnit za chlast. Na začátku jsem chodil do AA a bez nich bych to nikdy nedal a to jsem lil lako hovado od 18 do 33 let. Pomohla mě úplně jednoduchá úvaha a to, že jsem svůj boj s alkoholem definitivně prohrál.....přiznal jsem si porážku na celé čáře. Jakékoliv další utkání/klání s ním je tedy předurčeno k další mé porážce, tedy na něj seru, neb jsem už dávno prohrál a jsem s tím naprosto smířen. "Teď radši svádím boje s leností a vlastním egem."

"A kto zatiaľ vedie?... lenivosť a EGO?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50461
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
Ondro,

"nebojuj, buď lenivý (voči alkoholu) a sám sebou (pred svetom)!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50462
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
Zatím vede lenost. Ego mě sice taky často zlobí, ale lze ho i využít ku prospěchu života. Lenost nějak smysluplně využít fakt neumím.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50465
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
Tak se tu mějte. Sbohem.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50467
Re: Pro nás co nepijem přes dva roky Před 5 rok, 8 měsíce  
P.S. ten konflikt v cheatu jsem vyvolal schválně, nevěděl jsem, jak sem přestat lízt. Pár věcí mi tu pomohlo něco pochopit, ale už mi to tu nepomáhá. Je to tu o ničem. Pořád číst o tom, jak všichni recidivujou a snaží se a snaží se a recidivujou mi prostě nebaví. Proto jsem schválně napsal, že je Stopky manžel debil, když jí cpe burčák, podvědomě jsem věděl, že z toho bude konflikt, pak se tu přiřítilo x útočníků Pistácie, Double D, Já, kteří mi dávali za vyučenou, přestně jak jsem podvědomě čekal. Což mi konečně naštvalo a já můžu v klidu odejít z webu, který mi víc bere než dává. Přesto myslím, že jsem poradil. Psal jsem, že sám jsem to nezvládl, že to chce pomoc jiných, že doma to chce bezpečné prostředí atd. Tak pa. Pro jistotu píšu, že se Stopce teda omlouvám za toho debila.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/08/2018 18:17 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter