Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2122232425262728
Dolů
Téma: chci přestat pít
*
#51939
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
A koupit se dá asi jen od někoho.Třeba ,kdybych si ho nechala napsat a prodala Ti ho.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51940
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Ja ho platil u psychiatricky a tam jsem na nej take dochazel. Mimo ordanici jen uzivat nebylo mozne. Proto jsem nerozumnel tomu receptu. Recept mam, kdyz jdu do lekarny (?)
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51941
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Antabus predpokladám nedržia v ambulancii. Preto ten recept. Ja som tiež dochádzal do ambulancie. Asi je to súčasť ambulantnej liečby. Možno to má lekár inak(lepšie) platené, než ako keď ti ho len predpíše a ty ho berieš doma. Ale to neviem isto, len môj tip.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51942
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Buď si ho s receptem zakoupíš a chodíš na podávání k psychiatrovi,můžeš ho u něj nechat ,anebo si kupuješ u psychiatra po 1 tabletě za 18 kč , chodíš většinou 2xtydně .Tak to je u nás. Jestli to tak funguje všude nevím.Pokud rekneš že nemáš řidičák tak to psych. nezjišťuje. Řidičák mám a taky jsem ho zaprela a nic se nestalo.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51943
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Dobre. A pravne narok na vypis ze zdravotni dokumentace maji ktere instituce?
Dostane se ta informace od psychiatra vubec do nejakeho registru pacientu (vyjma pojistovny)?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51945
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Tak okrem zdr. poisťovne, môžu nazrieť komerčné poisťovne. Mne kvôli tomu zamietli životné poistenie. Vraj som pre nich rizikový.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51946
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
No dobre, ale to se divaji do zdravotni dokumentace, kterou si vyzadaji od tebe, ne? A kdyz nedonesech zpravu od spychiatra k lekarce, tak to nikde jinde, nez na posjitovne zaznamenane, neni?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51947
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Keď som bol v prvej poisťovni, tak som povedal na rovinu, že som alkoholik. Nič viac. Oni si to potom aj tak zisťujú. Predstav si, že by som chcel výhodné životné poistenie po 5 infarktoch. Kto by mi ho dal? No a v druhej už som nič netajil, bolo mi jasné, že na to prídu. Tak mi opäť životné nedali. Len úrazové a oni si určili podmienky. Platím teraz 40eur(cca 1000Kč) mesačne poistné.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51948
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Tomu ja rozumim. Nechci se prit. Jen mi porad neni jasne, kde komercni pojistovna prijde k me zdr. karte jinak nez ze jim prinesu vypis ze zdr.dokuemntace a v ni je jen o, co predam praktickemu lekari.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51949
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 5 měsíce  
Toto s poistením trošku máta aj mňa, k hypotéke som životné musel zobrať, teraz klepne ma a zistia že som alkoholik (edit: že som BOL alkoholik), že dlhodobo abstinujúci je jedno, a pozostalí nedostanú nič? Tak to radšej budem žiť ďalej. Zdravotnú dokumentáciu v banke nechceli žiadnu, asi na niektorom z 300 papierov je formulka typu "vyhlasujem že som zdravý a keď nie, môj problém". Podľa mňa sa (dúfam) nemajú ako dozvedieť nič zo zdravotnej dokumentácie.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 02/11/2018 23:30 Provedl: Nespoznaný.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2122232425262728
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter