Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Bod zvratu
#50011
Re: Bod zvratu Před 5 rok, 7 měsíce  
Karolíno, ono nejde jen o to, že se nemáš kam večer zašít, a aby tě děti neviděly. V poslední fázi mého rozhodování o abstinenci se stalo, že malá vylezla večer z postele a šla do koupelny,kde zakopla a padla na rám sprchového boxu a já s hrůzou si uvědomila,jak bych ji vezla k doktoru s rozbitou hlavou, či ovíněná blekotala doktorovi,co se stálo...
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50012
Re: Bod zvratu Před 5 rok, 7 měsíce  
Agi, u nás to paradoxně fungovalo tak, že když byly děti menší a já tyhle svoje večery nepotřebovala, tudíž skoro nepila, lítali jsme na pohotovost často. Uši, angíny, apod. Od té doby, co jsem takhle najela víno, naštěstí nebylo potřeba nikdy. Beru to s pokorou a děkuju Bohu. Naštěstí manžel nepije, takže by v případě potřeby asi zastal.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50014
Re: Bod zvratu Před 5 rok, 7 měsíce  
..to je všechno vedlejší,důležitá jsi ty,tvoje svoboda.Muj táta umřel loni,léčený,dvacet let abstinoval,začal,a trvalo to sedm let,než se upil v kombinaci s praskama.Byvaly otcim taktéž notorik,ja taky.Taky jsem viděl,co to dělá, dokáže,a říkal si,že já nikdy.Ale to je taky vedlejší.Jsem přesvědčen,že cesta z toho ven vede a je jen a jen na nás.Proto je možná horší se z toho dostat, všecky obhajoby světa hned po ruce.Dejme tomu,že tvůj táta na ten kopec pořád jde a nikdy ho nepřeleze,ale něco mě říká,že to není Tvůj případ.Tuhle lásku k chlastu znám,ta je jiná,nez jeho.No napiš občas
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50015
Re: Bod zvratu Před 5 rok, 7 měsíce  
Ja som svoju matku strašne nenávidel, keď bola napitá. A potom nebola a hovoril som si že asi už bude dobre, no nebolo. Ale už sa to vyriešilo, zomrela.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50016
Re: Bod zvratu Před 5 rok, 7 měsíce  
Zdeňku, určitě psát budu. Budu to teď potřebovat.

Nespoznaný, už je jí tam v nebi líp
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter