Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Kolik je hodně? Ženy
#50018
Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Hezkou neděli,
v několika vláknech v různých zpovědích žen jsem četla, že jste pily hodně, než jste se rozhodly s tím něco dělat. Kolik je pro Vás to HODNĚ? U mně je to ta sedmička, až litr na večer, každý den.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/08/2018 13:51 Provedl: Karolin a.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50020
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Minule téma, kedy je ten bod zlomu, kedy už je človek alkoholik. Teraz téma koľko je veľa. Mne sa zdá, akoby si váhala medzi tým či popíjať alebo nie. Či si alebo nie si alkoholik. Akoby si váhala je liter veľa alebo nie, môžem teda ďalej popíjať?
Karolínka prečo to vlastne riešiš? Nie je vôbec podstatné, či je alebo nie je niekto alkoholik. Či pije veľa alebo málo. Podstatné je, či to vníma ako problém. Ak áno, môže s tým niečo spraviť. Teda obmedziť alebo zrušiť alkohol.
Aspoň ja mám z toho taký pocit, že si veľmi nevieš predstaviť vzdať sa toho vinkového rituálu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50025
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
Kolik je pro Vás to HODNĚ?

Obavam se ze toto je strasne individualni. Ja se na to radeji divam tak ze pit "HODNE" znamena ze mi piti zpusobuje omezeni a problemy v beznem zivote.

Tedy pokud piju tak ze musim druhy den rano resit jestli muzu sednout za volant nebo ze budu cele dopoledne v praci k nicemu protoze mam kocovinu. Nebo ze je na me partnerka nasrana protoze jsem utratil moc za chlast a slibil jsem ji ze splnim nejake ukoly ktere jsem kvuli piti nesplnil. Nebo ze radeji piju misto toho abych se venoval zajmum a konickum... a dalo by se pokracovat...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50026
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Ano Krtku, máš pravdu. Jsem na rozcestí a zajímají mě zkušenosti ostatních. A vzdát se nejen večerního rituálku, ale i pivka na akcích a tak. Ale čím dál víc začínám vnímat, že mám s pitím problém a je na čase skončit, nechci padnout do úplných s....k. Teď na dovče si chci udělat plán, čím pití nahradím, až se vrátím a čím si ten serotonin budu dodávat.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50029
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
No práve. Mne sa zdá, akoby ťa celkom potešilo, ak by dievčence napísali, že pijú 3-4 litre. A ty by si si mohla povedať - Fajn, veď nie som na tom až tak zle. Ide sa ďalej po starom.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50031
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Krtku, právě naopak. Potěšilo by mně, kdyby mi napsaly, že litr a že jim to začalo působit problémy. Prostě to poslední nakopnutí.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50032
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
Krtku, právě naopak. Potěšilo by mně, kdyby mi napsaly, že litr a že jim to začalo působit problémy. Prostě to poslední nakopnutí.

Ano, patřila jsem k nim.
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50034
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Krtek tu vzpomíná funkční alkoholiky, to je trefné. Na mě sedělo skříňová alkoholička. Také jsem začínala s vínem za odměnu, večer na tajno při práci, konce byly hrozné a po 20 letech pohodového popíjení nakonec rychlé.
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50035
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj Renčo,

sekla jsi s tím po pití litu vína denně? Jak dlouho jsi v tom jela?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50036
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj, najdi si vlákno suchý únor, tam jsem začínala s abstinencí. Je to na dlouhé povídání. U mě to byla nejprve spíš sedmička a pak to šlo z kopce. Klasika - těhotenství v klidu bez pití, pak pití na uklidnění při dětech, později po návratu z práce. Na akcích ostudy, ale později jsem byla za slušnou, opila jsem se po příchodu domů.

Já ten kopec měla dost dlouhý, ale už se zlomil.

Radí se přestat na tři měsíce pít, poznáš hned, jak jsi na tom.
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter