Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Kolik je hodně? Ženy
#50371
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
a nepřijde mi to vůbec jednoduché
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50373
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
Jednoduhe v tom smyslu, ze je potreba jen chtit. Jen chtit. Nic vic v tom neni.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50376
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
Možno by si MichaleB mohol vysvetliť, čo znamená, že stačí "len chcieť". Chodí tu dosť ľudí, ktorí chcú, len sa nedarí. Takže v čom spočíva to "chcieť"? Možno je rozdiel medzi chcieť a chcieť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50377
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
Krtek napsal:
Možno je rozdiel medzi chcieť a chcieť.

Take jsem chtel prestat pit. Protoze mi hrozilo ze prijdu o praci a skoncim na ulici. Protoze jsem kazdy den pozoroval jak mi chlast nici zdravi. Protoze jsem lasku, pratelstvi a spoustu veci ktere jsem mel a delal rad vymenil za chlast a chtel jsem to zpet. Protoze v mem zivote byli lide kteri me potrebovali a ja jim byl jako ozrale prase k nicemu. Protoze kazdy dalsi abstak byl horsi nez ten predchozi a ja mel strach ze ten dalsi uz neustojim. Nic z toho nefungovalo - chlastal jsem dal. Vic a vic a cim dal tim casteji jsem se pristihl ze planuju kde a jak to skoncit protoze jsem nevidel jine vychodisko.

Jednoho dne jsem probral poblity, pochcany a propoceny a kdyz jsem se po nekolika pokusech dokazal doplazit do koupelny tak jsem si uvedomil ze konec uz je definitivne na dohled. Neco se ve me zlomilo a ja zjistil ze chci desne moc zit. Ze mi vlastne vubec nezalezi na tom co jsem chlastem ztratil, ze je mi uplne ukradena laska, rodina, prace a uplne vsechno a vsichni kolem me ale ze proste a jednoduse jeste nechci umrit. To nebylo rozumovy, to se nekde uvnitr hlavy probral pud preziti zadratovanej tam od doby co muj pra...pradedek s babou behali po lese a lovili mamuty. A rozhodl se celej ten hnusnej ozralackej bordel prevzit.

Proc to cely vypisuju... vidim rozdil mezi CHCI protoze musim z duvodu milionu ruznych racionalnich duvodu a CHCI protoze uz prestalo zalezet uplne na vsem a zustala jen volba prezit nebo skoncit.

Ufff... snad to takhle dava smysl mam za sebou 16 hodin v praci .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50378
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
Nádherně napsané. Děkuji.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50379
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
Gennosuke: Já to měl podobný. Dokud nešlo o život, tak bylo pořád výmluv, odsouvání začátku abstinence, chtění nezklamat kámoše kaliče. Až když jsem měl těžkej úraz a byl v krvi, rozlámanej ve spojitosti s chlastem, tak se v jednu chvíli zásahem čehosi všechno zpřetrhalo a najednou mi bylo u prdele, že kámoši budou smutný, že nepiju, že si už nikdy neužiju, koho jsem zklamal a tak..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50381
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
No ja vas chapu a hodne z vas pise, ze vlastne prestali, kdyz uz byli na hranici "zivota a smrti" , ale nejak nevim, co si z toho vzit, kdyz bych chtel uplne abstinovat, ale nedari se mi to a nechci do takove faze vubec dojit...?! Neumim nejak to abstinovani prijmout, ale kocoviny/nasledky piti, kdyz ujedu jsou horsi a horsi, proto to chci stopnout! Ale nedari se...nejak presne nevim co s tim :/
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50382
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
Michal: Nezávidim ti. Je to těžký přestat bez průseru.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50383
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
Michale, vetsina z nas (tipuji) nechtela prestat. Okolnosti nas donutily(!) Ostatne .. nebyt toho hrozneho vlivu na zdravi a psychiku, lil bych dal a s kourenim to same.

Zasadni mi prijde toto: mohu pit alkoholo, jasne ze muzu, vsichni muzeme. Ale ja uz nechci.

Muzu, ale nechci. To je jako chci nepit a neco jsem pro to udelal.

Mel jsem fazi, ze nechtel pit a nepil a desila me predstaa, ze bych kdy znovu zacal lejt pivo. Ted uz me nedesi, proste s tim tak nejak spokojene ziju - s abstinenci a alkoholem kolem sebe. A jeslti se zas nkdy neco semele a ja zacnu lejt? Je to mozne, ale proc se z toho posrat uz ted. Mam domluvenou zahranu - odvoz na detox, kdyz bude treba
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50385
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 7 měsíce  
Ad "jen chtit".

Pokud chci nepit a stale leju do sebe ten alkohol, tak nechci prestat pit, protoze je to jednodussi nez zmenit zasadni veci ve svem zivote, ktere to nepiti usnadni.
Neco jako chci zmenit praci, v t soucasne me to nebavi, nenaplnje a buhvi co jeste. Chci. Ale nic jsem proto zatim nepodnikl.

Jestli jsem to lepe vysetlil, nemam tuseni
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter