Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...106107108109110111112...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#55547
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Erika: nezávidím. Já bych asi nevolala policii na svého manžela, ale souhlasím s tím, že opilci a volantem mají většinou štěstí a nic se jim nestane. Já kdybych někoho zabila nebo zmrzačila, tak se asi oběsím nebo skončím na psychině.Jestli by pomohlo sebrat klíče nevím, prát se s ním, fakt těžko říci.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55548
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Já vím, ještě si s ním chci o tom za strizliva promluvit. Pod vlivem to nemělo smysl a pak se k tomu nerada vracím a znovu vířím vodu. Ale tohle bylo moc, bylo to nezodpovědný a ty klíčky jsem mu sebrat měla.
Kapradina
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55549
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Kapradina: u mě to třeba bylo jinak. Já jsem si uvědomovala, že mám problém a právě, když sem byla popitá tak jsem o tom chtěla mluvit. Jak se za to nenávidím, jak potřebuji pomoci a stačí si o tom jen promluvit, co mě trápí.Je těžké radit, když on si ten problém nepřizná.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55550
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet já se ani nebála, že by opilej způsobil nehodu, on byl "v pohode". Ale stačí, že do něj někdo tukne na parkovišti a už je to v pytli. Přišel by o papíry, práce v háji atd atd jak píše gennosuke
Kapradina
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55551
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet a zastrizliva ses pak o tom už bavit nechtěla? Co já bych za to dala, kdyby jedinkrát přiznal, že má problém. Maximálně řekne "jo teď sem to trochu přeháněl, uberu". To je ale věc ega, on to asi neprizna nikdy
Kapradina
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55552
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Kapradina napsal:
Já vím, ještě si s ním chci o tom za strizliva promluvit.

Achjo... Ty jsi takovy dobracisko laskavy, hodny...

Ale vzdyt sama vis jak to dopadne . Ja to opravdu nemyslim zle, absolutne Ti nechci jakkoliv ublizovat tim co tady pisu ale tohle nema smysl . Nevim jestli jsi se nekdy divala na stranky AA ale jejich filozofie (duchovni mantra, chces-li) ma tzv. Dvanact Kroku - a krok prvni je: Přiznali jsme svoji bezmocnost nad alkoholem – naše životy se staly neovladatelné. A je to uplna pravda! Pokud si on neprizna ze ma problem a pokud se nerozhodne ho resit - ne proto ze musi ale proto ze CHCE - tak bojujes predem prohrany boj .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55553
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Zase máš pravdu... Myslela jsem to tak, že on vlastně ani neví, jak moc mě tím naštval a chci mu to říct.
Jinak ale ano, vím, kam to vede. Mám asi pocit, že ho spasím (nespasím samozřejmě). Zároveň mám strach odejít, máme malé děti, jsem celkem finančně závislá (beru rodicak). Prostě na to nemám koule a asi čekám, až se NĚCO stane. Což se třeba i stalo, dokonce jsem u odešla, ale měla jsem pár dní před porodem a prostě nešlo se nevratit vzhledem k situaci.
Prostě asi i já si musím natlouct hubu
Kapradina
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55554
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Kapradina: za střízliva mě bylo tak zle a byla jsem v depresích a hlavně naštvaná sama na sebe a na celý svět, že bych to určo nerozebírala.Ale ono je to opravdu o člověku.Jak jsem psala, já vždy věděla, že je to problém, ale u mužů je to asi jinak. Přesně"EgO".
Ale opravdu pomáhá se zaměstnat tak, že člověk dojde domů a padne únavou.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55555
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Cekas az se neco stane. To se s nejvetsi pravdepodobnosti splni a nebude to nic pozitivniho (ve vztahu s alkoholikem, nadmernym konzumentem alkoholu). Spatna zprava je, ze ucho se trha u alkoholiku vetsinou pomalu. Kazdy s nama ma dlouho slitovani a vse nam tak nejak prochazi, kupi se to nekde v zadu, kam vse hazeme/hazeli jsme.
Ne nadarmo se rika, ze zavisly znici cca 7 lidi okolo (svym zavislostnim chovanim).
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55556
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Jinak přirovnání k hoře se mi líbilo. Přemýšlím jak by mě muž vnímal. Asi se to nedá říct, když on tu horu nevidí
Kapradina
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...106107108109110111112...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter