Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...108109110111112113114...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#55567
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet1977, píšeš:
Tak v mém případě v obou případech. Hlavní je si uvědomit, že to není jenom o nás!!!AAAA, je divný, že jsem moralista, když "jsem skončila na láhvi bílého rumu denně."
..."fľaša "bieleho" rumu denne."
[...mne to pripadá ako "jemne" rasistický podtón.]


[Notorikovi je totiž úplne jedno z čoho sa "navalí" - podstatné je, iba, že TO má grády!]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55568
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
láhev denně byla....halooooo
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55570
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet1977 napsal:
Tak v mém případě v obou případech. Hlavní je si uvědomit, že to není jenom o nás!!!AAAA, je divný, že jsem moralista, když jsem skončila na láhvi bílého rumu denně.


Jojo. Obzvláště když si vlastně ještě ani nazačala abstinovat. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55572
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak dnes druhý den v pohodě. Zase jsem začal sportovat. Včera běh, dnes tenis. Sport mě provázel celý život, tak jako chlastání i když s tím jsem začal v podstatě později než se sportem. V poslední době byl na druhé koleji. Přes týden je to v pohodě, to zvládám, musím. To, že jsem kvůli chlastu nešel občas do práce a spával po nonstopáčích mám snad za sebou. Ale bude víkend, MS v hokeji. To jsou mé dny, kdy vypínám. Je pátek, jde se na pivo, po náročném týdnu. Musím restartovat mozek. Ne, děkuji, už nechci, musím odolat, takže žádná hospoda, budu se dívat doma. Zní to optimisticky a odhodlaně, ale dnes je teprve úterý...Nepiji pouhé dva dny a mám pocit, jak kdyby to bylo kdoví jak dlouho...
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55573
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet1977 napsal:
Funguji, včera jsem si dokonce zašla na kosmetiku a k kadeřnici. Poslední dobou jsem na sebe vůbec nedbala, jak jsem byla pořád v depce a v alkoholu. A je to super pro sebe něco udělat a začít se mít opět ráda a to díky této skupince Moc vám děkuji.[/quote]

Iveto, dávám Ti velký palec nahoru. To je dobrý začátek. Udělat si radost, něco sám pro sebe, něco jiného než se opít. A investice do sebe je lepší, než do alkoholu. Já se občas takhle vždycky sbalil a někam vyjel do hor. Zjistil jsem, že mě to vyjde finančně líp, než když strávím víkend v hospodě a po barech. Ale hodně krát se mi stalo, že jsem si něco naplánoval, ale kvůli tomu, že jsem se zmastil, tak se plány neuskutečnily. Probral jsem se nad ránem a zjistil, že nikam v tomto stavu nemůžu, tak jsem pokračoval a chlastal dál. Zoufalství...
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55590
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak to mi mluvíš z duše.Já jsem odkládala všechno a to myslím úplně všechno, protože pro mě bylo důležitější být "mimo".A šlo mimo i nějaké starání se jako žena sama o sebe a pak se ani jako žena samozřejmě necítím. A ted se líbím opět sama sobě a mám se ráda, nebo se spíše opět učím, jak se mít ráda, než se nenávidět a musím říci, že je to hezký pocit.Já byla hodně žádaná žena u nás na vesnici, mě každý muž chtěl ne jen kvůli vzhledu, ale i charakteru a pak přišel alkohol a oboje šlo do háje.Ted to vidím a doufám, že není eště pozdě.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55593
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet1977 napsal:
Ted to vidím a doufám, že není eště pozdě.[/quote]

Je dobře, že jsi se takhle rozhodla. Byla by škoda, kdyby to jaká jsi byla a věřím, že pořád jsi, utopila v alkoholu. A věř mi, nikdy není pozdě, ba naopak, čím později si to člověk uvědomí a začne s tím něco dělat, o to je to těžší. I tak to nebude jednoduché, to víme všichni...
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55595
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Frantisek;Plne souhlasim,konecne vecer,kdy jsem v poho a těším se na další den
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55621
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj 2 měsíce abstinuji a to jsem se rozhodl po 5 měsících pití tvrdého alkoholu. Vypil jsem každý třetí den 2 flašky Rumu a to sám. Nejhorší na tom bylo že jsem se ani neopil z toho jak jsem si na to zvykl... Už jsem byl docela mimo ale potom jsem si řekl dost a už jsem se nenapil. Dva měsíce a jsem úplně jiný člověk začal jsem chodit do fitka a našel jsem si hlavně koníčky tak že na chlast ani nepomyslím. Investují čas do rodiny a dalších důležitějších věcí. Pamatujte že ubližujete blízkým a hlavně sobě. Moje hlavní motivace je abych neskončil pod zemí ve 26 letech a nenechal tu rodinu trápit se. Věřím že když to dokážu já tak potom každý Držím palce
Falkašš
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/05/2019 22:45 Provedl: Falkašš.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55623
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj, gratuluju a na dalsi mesice drzim palce.
Ja mam dnes 28. den cistou hlavu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...108109110111112113114...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter