Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...121122123124125126127...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56221
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Sochař napsal:
A myslím, že ten náhled na abstinující či nepijící-na nás!-se během posledních tak cca deseti let velice změnil.
Jak na Slovensku tak v Český republice pořád kloužeme ze starýho východoevropskýho modelu, kam prostě patří, že správnej chlap pije!
Vrcholem je samozřejmě stádní opilecká pohostinnost v Rusku či třeba v Mongolsku. Když si toho panáka nedáte, tak prostě nemáte koule, ste nemocný, nebo já nevim.
Čím civilizovanější, ano, západnější společnost, tím je jasnější, že jestli pijete nebo ne, je jen vaše věc.
A vzdání se alkoholu i drog je svobodný rozhodnutí-samo o sobě věc nenapadaná, ale respektovaná a úctyhodná.
Řek bych, že to tak už to bere spoustu lidí i u nás.
A je to trend i do budoucna.

Snad. Ked idem kamsi sadnut s vychodoeropanmi, tak je zarucene, ze jedna z tem bude preco nepijem. Ked idem do restauracie s partiou prevazne zo zapadnej Europy, ani raz sa ma nikto nepytal, preco nepijem.

Aj ked musim uznat, ze v socialnych kruhoch, v ktorych sa pohybujem, na mna nikto netlaci, aby som si vypil (predpokladam, ze keby som robil na stavbe, asi by som to dostal od kolegov viac vyzrat). Ale stale to Slovakov a Cechov prekvapi, ked sa to o mne dozvedia
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#56225
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Zdravím. Včera jsem došla ke zjištění, že nejsem v kramflecích zdaleka, tak silná jak jsem si myslela.
Manžel se balil na hudební festival a bral si sebou (pro zahřátí)nějakou slivovici. Domácnost suchou nemáme, ale pokud jsou lahve zavřené daří se mi je ignorovat. I když na alkohol myslím, tak to je nějak všeobecně a ne na ty konkrétní lahve co jsou doma.
Tak otevřel něco co si myslel, že je slivovice, ale nemohl to poznat. Tak mi dal čuchnout (asi jsem odborník). A průser. Vybrace ze žaludku až do konečku prstů.
Nějakou část si odlil s sebou a půl lahve chtěl vrátit do ledničky. A to mi došlo, že by nebylo dobře.
Tak jsem mu řekla, ať to někam schová.Ráno tam lahev nebyla, ale podle toho jak mu to v batohu cinkalo, si jí pravděpodobně zval sebou. Zjisťovat to nebudu.
A hledat jí rozhodně nebudu. Teda myslím si to.
Ale jeho přítomnost mi doma sloužila jako "berlička", při nepití.(Jasně, vím, že to dělám pro sebe.)
Jsem na sebe zvědavá.
ODHODLÁNÍ by bylo.
Výsledek dám vědět.
Zkouška bude trvat do ponděli.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56226
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko a vidíš mít suchou domácnost tak tohle vůbec nezažiješ. Najednu stranu si si to vyzkoušela zjistila a teď je na tobě žit ve svém prostředí v klidu bez tohodle a nebo se pokoušet a čekat co se ještě dalšího stane:-)
Za mě bych to asi rešil suchou domácností a mít klid. Já to tak mám...
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56227
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Manzel by se stejne nejakou koupil, neco odlil a zbytek by chtel doma ulozit. Tohle mu nedochazi. Ma to s semnou tezky. Snad to prekousne
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56242
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Já si alkohol do zásoby nekupuju, to už se musí stát, že přes den se rozhodnu něco popít, tak si pořídím plánované množství, ale nic navíc, je pak velké riziko, že bych překročil plán. A i tak někdy večer se stalo, že jsem si objednal např. pizzu rozvozem a s ní flašku vína.. Jinak z destilátů mám respekt, to jsem udělal jednou, že jsem měl doma flašku Jägera a večer z ní upil pár panáků.. ráno jsem se zděsil a jako první věc po probuzení ji vzal a vylil do dřezu. Od té doby je tvrdý alkohol mimo moje pole působnosti.
Spisovatel
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56243
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Tak to já jsem dál, klidně si tu flašku destilátu (občas) koupím a ten půllitr za večer udělám. Teda ředím si to něčím, vodou nebo tonikem.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56247
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Obrovská gratulace, Davide, tak to seš fakt sekáč a frajer. Bude ti tak 16 a seš někde na zemědělský brigádě, viď. Holčiny čučej, že seš učiněnej chlap!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56248
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
David napsal:
Tak to já jsem dál, klidně si tu flašku destilátu (občas) koupím a ten půllitr za večer udělám. Teda ředím si to něčím, vodou nebo tonikem.

Davide ptal jsem se už v jiném příspěvku proč tu na foru jsi?
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56249
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
První příspěvek Davida před 8 lety: www.alkoholik.cz/zavislost/forum/12-jen-tak-o-alkoholu-v-beznem-zivote/2484-nekontrolovatelne-piti.html?limit=10&limitstart=60#2956

Vzal to po svém, vybral si... když rozklikneš pak jeho nick a ostatní příspěvky
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/07/2019 12:51 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56251
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
pert napsal:
První příspěvek Davida před 8 lety: www.alkoholik.cz/zavislost/forum/12-jen-tak-o-alkoholu-v-beznem-zivote/2484-nekontrolovatelne-piti.html?limit=10&limitstart=60#2956

Vzal to po svém, vybral si... když rozklikneš pak jeho nick a ostatní příspěvky

...[invalidný dôchodca × doktorand] = pijúci u rodičov.

Dávid/(÷40r.),

..."Tebe je sveta *piť/žiť*!!!"

"Platíš vôbec rodičom za bývanie a stravu?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...121122123124125126127...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter