Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...126127128129130131132...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56523
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Kajo, me pripada, ze jsi to odpiskala brzo. Nejdriv se rozhodnes abstinovat, ale prekazka a ty uz to dopredu vzdavas.
A das si pivo, najede ti slina a ten dalsi alkohol sezenes.
Teda to je scenar mozna katastrofickej.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56524
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ne, já to neodpískávám. Jen pak nechci
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56525
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Omylem posláno, ta předchozí zpráva. Spíš si srabácky dělám v sobě prostředí pro to, kdybych si dala pivo, které mi nic neříká, abych z toho neměla depky. Kdyby to byl výlet do sklípku, tak rovnou nejedu. Ale takhle je šance.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56526
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Karolino, přidávám se k tem, co ti fandí, abys to dala. Akorát si myslím, že to teda jednoduchý nebude. A jak pise Milan, ja bych asi tAky nejela. Prostě bych se bála, co tam budu dělat strizliva mezi pijakama. A vůbec - co bych tam delala po večerech. I když asi by ti nejlíp poradila Aliie, ktera pod stanem je a Dobrý. A jakej tam mas program? Přes den i večer?
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56527
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Sonaso,
program..2 puberťáci, které bych já možná měla hlídat a jedna 10 letá holčina, která zcela jistě ohlídá mně.
Je moc akční a pamatuje si, co jsem kdy řekla (i o pití). Jinak v kempu nikoho neznám, ale vizualizuju si někoho, kdybych se tam měla seznámit se spřízněnou duší,(žena, či muž, ale raději bych kámošku), kdo na tom bude jako já.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56528
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Hele, ja jsem se toho na chlastala dost, i v kempu na dovolene. Jezdila jsem do města jakože pro jídlo, meloun atd. A přitom jsem měla obslaple stacirny vína. A pak nenapadne do hrnku a hned jsem byla vtipna teta, co je pro každou srandu. A pak oteklá na slunku, fuj hnus a výlety se odpiskavaly a raději polehavat ve stinu a na slapadlo s pul litrem vina v cyklo lahvi.
A teď? Fakt relax. Výlety, koupani, pěkně hurá na sluníčko, které najednou kupodivu snesu. A večer dobré jídlo, pokec chvilku a raději spát. Ale to ráno, když člověk vstane mezi prvnima a jde na prázdnou pláž a vidíš klidnou hladinu a ponoris se do té svěží vody a plaves si a plaves..... Pak si dáš v klidu kafe... no a pak už se pomalu začnou ze stanů hrabat ti kocovinoví a já vím, že ja to prostě nejsem..... Už ne.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56529
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Allie, krásně napsané... Úplně z mé duše... Ale to už holt je potřeba ten odstup delší abstinence, klid a už s tím nemuset bojovat.
A Karolino, už fakt přestaň fňukat... a nevymyslej, proč nepůjde nechlastat... Proste to dáš,!! pokud teda myslíš vážně svuj nový, lepší život..Jinak je k ničemu tu stále psát zas a znovu totéž. Víš kolik lidí je nemocných a co všechno nesmějí?? Přišlo by jim úplně směšné, taková maličkost, jako nepít. Tak si na ně vždy vzpomeň, až půjdeš ke stánku. Vim, že řekneš, že jsme také nemocní, svojí závislosti, a jak je to těžké. Ale věř, že není. Jen se to musí myslet vážně a něco s tím krucinal dělat a ne jen furt fňukat a už dopředu říkat, že vlastně trošku si povolím....
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56530
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Agi, na dovolene jsem byla i první rok abstinence. Stejně tak musí člověk poprvé oslavit narozeniny střízlivý, první Vánoce, oslavy. První špatné zprávy, které člověk neprepije, úmrtí milovane osoby atd.
To všechno život přináší a tím člověk sílí. A je to malými krůčky k větším.
Nejlepší je si to otočit. My alkoholici totiž nepijeme kvůli důvodům, ten byl možná na začátku.
My alkoholici si je totiž hledame a vítáme. Jé, kemp, tam pijou všichni. Jé, narozky, kdo by si nedal. Jé, průser, to by chlastal každý. Jé, patek, pije půl republoky.... a je to. Hledáme a nacházíme. Až když se člověk rozhodne, že není důvod, má šanci.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56531
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Karolino, ale jestli v kempu budeš hledat nějakou spřízněnou duši, asi ji budeš muset říct, jak na tom jsi. Ses na to připravena?
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56532
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Allie napsal:
Agi, na dovolene jsem byla i první rok abstinence. Stejně tak musí člověk poprvé oslavit narozeniny střízlivý, první Vánoce, oslavy. První špatné zprávy, které člověk neprepije, úmrtí milovane osoby atd.
To všechno život přináší a tím člověk sílí. A je to malými krůčky k větším.
Nejlepší je si to otočit. My alkoholici totiž nepijeme kvůli důvodům, ten byl možná na začátku.
My alkoholici si je totiž hledame a vítáme. Jé, kemp, tam pijou všichni. Jé, narozky, kdo by si nedal. Jé, průser, to by chlastal každý. Jé, patek, pije půl republoky.... a je to. Hledáme a nacházíme. Až když se člověk rozhodne, že není důvod, má šanci.

..."dobre píšeš, máš v sebe jedinečný (triezvy) navigátor."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...126127128129130131132...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter