Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...144145146147148149150...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56849
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj Ivet,ty si se na ten antabus někdy napila.Trošku jsem z toho chytil strach když jsem si o tom četl.Že to prej s člověkem může i seknout.Jsem myslel že to funguje tak že se napiju trochu,pak se z toho pobliju a to mi ten chlast znechutí.
Mira
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56850
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
A.-M.,

..."samotné nepitie je iba prvý krôčik na ceste do komplexnej triezvosti.

V morálno-emočnej opici/(kocovine) sa ešte stále nachádzaš - práve teraz.

Emočnú opičku, ktorá je príčinou Tvojho zlyhania/(napitia sa), Ti pomôžu opäť vycvičiť skúsení anonymní alkoholici - v sponzoringu = cez 12.krokov svojho programu.

Naučia Ťa, najmä,
odpúšťať (sebe i okoliu), aj zmieriť sa - sama so sebou.

Vstup do uzdravujúcej rodiny AA bude najdôležitejší krok Tvojho duševno-duchovného rozvoja"...

"Prajem Ti mnoho zdaru aj úspechov vo vedomej práci so sebou a na sebe!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56851
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Cibulko,
maximálně s Tebou souhlasím, ať už plíce, dech, prsty, zuby, peníze atd cigarety nepřinášejí nic pozitivního... jen není pro mne správný čas, .... ale věřím, že příjde , jen nebudu končit s dvěmi závistlosti najednou, pravděpodobně bych selhal , ale s abstinencí se mi daří a na cigarety příjde čas, souhlasím s Tebou a gratuluji, že jsi ty hřebíky do rakve odstranila
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56854
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Musdro rozmyslas Michal, kazdy seba musime poznat najlepsie a podla toho sa riadit Ja zas skusam stale dokola tu abstinenciu...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56855
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
...přesně pro to, že úmyslně pouze zkoušíte abszinovat nikdy nebudete, protože nechcete abszinovat, pouze zkoušet. Učebnicový příklad sebeobelháváni se.....
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56856
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Pardon. Píši z mobilu. Mělo být:
zkoušíte abstinovat a proto nikdy abstinovat nebudete, protože nechcete abstinovat, ale pouze zkoušet. Učebnicový příklad sebeobelháváni se.....
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56857
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
.... Vim, ze chci v nepiti pokracovat, ale zaskocilo mne jak snadne a rychle by bylo se k piti vratit. Asi nepotrebuji slyset moc takove ty zakladni rady i kdyz opakovani... Prisla jsem si spis pro povzbuzeni a moznost to nekomu "rici" protoze o tom nemam s kym mluvit. Moji blizci nevedi jak velky muj problem s pitim je. Dekuji za vas cas i pripadne reakce.[/quote]

Povzbuzení?? Jediné povzbuzení vidím v tom, že jste pochopila jak velmi lehké je do toho zase spadnout. Teď alespoň vidíte, že musíte být opravdu skálopevně rozhodnutá, protože jinak toho nikdy nedocílíte. Přeji vám hodně zdaru
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56858
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Anna Marie, v lecebne psali seminarni praci na tema "proc recidiva" ti, co prisli do lecebny opakovane. U sebe vim, ze pokud bych se napil, tak to nebude "sakra, co to bylo? Najednou koukam a ja piju alkohol a pak dalsi a dalsi", ale bude to xy veci dloudobe vedoucich k nespokojenosti bez nejakeho reseni do soucasneho stavu, ktere by vykristalizovaly do flasky piva krat nekolik bas.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56859
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Anna Marie, zdravim. Trochu jsem z tveho prispevku vydesena. Vydesena, ze i po tak dlouhe dobe abstinence, je mozne skobrtnout.
Neustale ziju s presvedcenim, ze po roce a vice, je to snazsi a snazsi.
Jak vidim, tak bude muset byt clovek ve strehu stale.
A podarilo se ti znovu do abstinence naskocit??
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56860
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 8 měsíce  
Dekuji, vsem za reakce. AA pro mne v tuto chvili nejsou dostupni,ale praci techto skupin ocenuji, podpora je vyznamna a i kdyz zit strizlivy musi kazdy sam, tak moznost byt uprimny a otevreny v bezpecnem prostredi je urcite dulezita.
Ano, i po tak "dlouhe" dobe absolutni strizlivosti, kdy jsem nepochybovala o tom, ze je to pro mne nejlepsi a vlastne jedina moznost, jsem to bez zjevneho duvodu nezvladla. Znamena to, ze rozhodne nemam piti pod kontrolou (budu nekdy mit?) a musim upevnit sve rozhodnuti.
K abstinenci se samozrejme vracim, ale jsem vystrasena a zklamana tim zbytecnym selhanim. Devalvuje to moje predchozi usili a pomyslne uspechy. Snad je to srozumitelne.
Anna Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...144145146147148149150...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter