Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...148149150151152153154...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56941
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Zdravim, minuly tyden jsem mela sen o alkoholu, jak se mi rozleva po tele a jak pak prichazi uvolneni. Nekdo to nazval suchy abstak.
Od te doby, to je presne tyden, myslim na to uvolneni den co den. Chodila jsem i driv spat, aby se mi to podarilo zaspat.
Dnes rano jsem si rikala, jak ten den vydrzim az do ty doby nez budu moc jit spat a najednou jsem se rozbrecela. Chystali jsme se na cyklovylet, ja drzim kolo a bulim a bulim. Neslo to vubec zastavit.
No nejeli jsme nikam. Me uz je lip, jen me z toho breku boli hlava.
Vzdycky, kdyz se mi zacne zdat, zda jsem vubec nejakej problem mela a nebo mam, tak se situace vyhroti. Asi aby mi bylo jasmo, ze skutecne problem mam
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56942
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Eri,

proč přesně jsi bulela? Že Ti ten chlast tak chybí?

Jestli je Ti líp, nechceš zkusit jít na kolo znovu?
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56943
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Zuzko, asi se mi potrebovalo uvolnit napeti. Na dovce jsem byla furt ve strehu, pristi tyden jedem na kolech na Moravu.
A alkohol mi chybi, asi jako kazdymu alkoholikoj
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56944
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Eriko, to byl asi fakt stres z ty dovoleny, vždyť jsi byla už dlouho tak dobra! Jen by měl zajímalo, co jsi tam delala, když se kolem tebe pilo. Já bych asi několikadenní výlet nedala, kdybych věděla, že tam bude alkohol. Ted už to bude dobrý, uvidíš, že jo.vzdyt jsi to ustála. Jsi dobra
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56945
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Sanaso, dik. Snad se mi jen vypustil ventil.
Na dovce jsem pletla. Ponozky! Kdyz mas v ruce 5 jehlic, tak uz se ti tam sklenicka nevejde.
Ted na Morave to budou jen ctyri vecery. Tak snad to pujde. Ale pleteni si beru stejne!!
Jak se vede tobe??
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56947
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Já se mám nezajímave. Chodím už naštěstí nakupovat s jednou berlí, ale na alkohol se divam a nic mi neříká. Měla jsem z toho hrozny strach, co to se mnou udělá. Blbý sny se mi taky nezdají, jsem ale furt ve střehu, ono to urcite přijde, jako najednou tobě, Eri. Pak se s tim budu muset poprat. V patek jsem byla u doktorky, napsala mi rehabku, tak tam snad v pondělí dolezu se přihlásit a zas budu mít o zábavu postaráno. Strizliva, protože si ani neumím představit, že bych tam došla pod vlivem. No, a další zábavu si musím vymyslet, protože zima je tak dobra na chlast, a tomu se musím vyhnout. A jak ty na Moravě? Kam vůbec s tim pletení jedeš? Ježíš, ja kdysi taky pletla a háčkovala a docela me to bavilo. Jenže pak jsem právě misto jehlic vzala do rukou skleničku a moje kariéra výtvarnice se změnila v kariéru alkoholicky. Sranda na dlouho přestala. Tak si to užij a zase se ozvi.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56959
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj , tak já jsem stále střízlivý, pocitově to sice stále není tak, jak bych si přál, ale snad bude časem lépe, co se týče alkoholu, tak momentálně na něj vůbec nemyslím, spíše vnímám k němu odpor, bažení sice přichází jednou za cca týden, ale velmi slabé a dokážu ho hned zahnat bez větších obtíží , až teď vnímám jen reakce okolí a to hlavně pijanů, kteří se snaží demotivovat a shazovat moji abstinenci, což mě nijak nevykolejí. Co vy a co ty Stefe pokud to čteš, dlouho jsi se neozval..všem hezký konec léta a začátek podzimu-nejkrásnějšiho období v roce
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56960
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj Míšo,

musím hned zareagovat, protože pro mě je podzim jasně nejkrásnější období roku! Konečně skončí ta vedra a jedno velké lákadlo zahrádek a grilovaček a věci dostanou zase svůj řád. Do toho dlouhé večery s knížkou a padající listí

Jsem stále v Chorvatsku, dneska jsem vstala asi zadkem napřed, hrozná nálada od rána, byla jsem rozhodnutá si na ubikaci dát jeden Cider. Nakonec to skončilo celou čokoládou a Birellem a dvouhodinovým spánkem

Další krize překonána.

Taky mě zajímá, co ostatní? Erika, Sonaso atd.

Krásnou neděli všem, Z.
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56961
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Michale zdravim, to je fajn, ze se drzis. Kdyz jsme u rocniho obdobi, tak ja asi nemam nejoblibenejsi. Na kazdym si najdu neco co se mi libi
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56962
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj Zuzko. Ja se placam ve Valticich mezi vinnyma sklipkama. Je to trochu des. Zatim vitezim. Snad to cele bude pro me bez ztraty kyticky.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...148149150151152153154...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter