Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...29303132333435...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50957
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
To teda jo, milej Ja! Čučím, zírám, pozerám a zízám - a když to jde dobře, tak je to ještě ke všemu radost.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50961
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Jj ty zavislosti jsme si hezky hyckali od mladi nejdriv upit pivo dedovi, pak s klukama tajne po skole vypit svoje, pote shanet kdo nam koupi lahev tvrdyho a u toho kourit stipnute cigarety v kolicku at nam mesmrdi prsty ....jeeeeeee ty casy bych vratil zpet ta nevedomost, zadne kovoviny a zacatky mmm ted uz das x piv a ani nevis proc...jak by rekl Babula z hospody prvni pivo ke jsko rande tesis se na nej cely den odpoledne je prestanes pocitat a vecer nevis proc to do sebe lejes Tu knihu Sochari jsem Ti poradil ja mno mi pomohla tak na podpalku do kotle placas se v tom v lete znamena co u Tebe?!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50962
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Jé, ahoooooooj Sochaři
Ráda tě "vidím" . Nekouris, bravo. To je pro mě popravdě to, na co se těším. Sice ty moje slimky, krabka zhruba na týden, ale...
Léto u mě taky ehm. Bylo pár piv při trapmovani, ovocných zejména, ve Španělsku sangrie.Plus asi teda 2x na hraně (okno atd).
No teď nepiju nic (chlast). Den po dni, už se to snažím i tak neřešit furt, prostě nepiju. Ale uvidíme, že
Ozvi se ještě, budu se těšit
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50963
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Zdravím ... chvíli už to tu vypadalo, že buď všichni v klídku abstinují, nebo všichni hrozně chlastají , jaké tu bylo ticho. A nebo jsou všichni stejně jako já v pressu s časem . Tak teda, já držím ... 75dni ..ale už jen od alkoholu. Dnes, a zrovna když se tu pochlubil Sochař, tak jsem si dala s velkou chutí jednu cigaretu, a moc jsem si pochutnala, tak si říkám, že to už zase do té pusy strkat nesmím, byla bych tam hned. A proč??? prostě mi to přišlo jako báječný nápad
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50964
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Šantalko, taky Tě vždy rád vidím! Máme to léto teda společný, párkrát jsem do toho pad, pak vždycky smutno a blbě. Ale myslím, že už jsem to tu popisoval. Teď už je to jiný.
Michale, to je mi líto, že tě ta kniha Alena Carra nenakopla. Já to opravdu mám od tebe, pamatuju, že ty jsi psal i o tom Nicorete spray, že jo?
Chlast je nejdebilnější věc na světe, ale snad tu mohu napsat, že se prostě raduju, že moje nekuřáctví prošlo i ohněm jedné z těch blbých pitek a nezapálil jsem si. A z toho jsem měl strach.
Nekouřím, Šantal a tím nemyslím těch pár tvých elegantních Slimek, já hulil jednu, spíš dvě krabičky každodenně. Cokoli, Marlbora, Startky... ou jé, to je pryč!
Nekouřím, nepiju, těším se na život.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50971
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Ano psal, uz mam po spreji uz jsem zkusil i nejsilnejsi naplasti, protikurackou poradnu, online poradnu a nic...asi to nemam spravne nastavene v hlave a jen si namlouvam, ze chci jinak si to neumim vysvetlit.... :/
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50986
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Tak to asi bude - ještě jsi "neuzrál." A to dobře chápu, kolikrát jsem se odhodlával, odsouval, odsouval-ono to scvakne, neboj. Jen se huntuj, utrácej ty strašný prachy, chrchlej, ono to příjde a sekneš s tím. Než to sekne s tebou...
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50987
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Jaj, tak to je hustý. No - taky motivace reál...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51014
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
No, Šantalko,já to nechtěl napsat takhle drsně, spíš jsem si připadal vtipnej. Ale je fakt, že pro mě motivace seknout s mým silným kuřáctvím byla i operace jednoho kamaráda. Lehce po čtyřicítce a vyyoperovali mu hrtan, tracheostomie. Asi k tomu měl nějaký dispozice, ale těch třicet i víc od puberty hulil. Tahle operace, kdy mj. přijdete o hlas a máte tkzv. slavíka-to pro mě bylo do tý doby něco mimo zkušenost.
No, znáte to, najednou ten pocit, teda jistota, aha, tak už se kácí i v tom mým lese.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51015
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Sochaři, to má můj otec a měl i jeho otec, můj děda . Takže dispozici mám taky právě.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...29303132333435...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter