Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50553
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ja mám trochu sucho a akúsi pachuť v ústach, zviera mi hrudník, škvŕka mi v bruchu ale absolútne nemám chuť niečo jesť, doslova celú noc som nespal (inak celkom chladno, ale pekne hmlisto a Mesiac) a som trochu mimo, a nič sa mi nechce... a to všetko preto, že mi niekto (živý) strašne strašne moc chýba, žiadna recidíva. Kúrnik.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50554
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
N.,...

potrebuješ "urgent/pohotovosť" a okamžitú infúziu "Lásky". Nahrádza ju aj endorfín/cytozín.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50555
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Je to možné, Ja. Zatiaľ postupujem ako pri akomkoľvek inom bažení, bol som 4 hodiny vonku, periem, trochu upratujem, sťahujem nejaké dokumenty na pozretie. A snažím sa odplašiť myšlienky keď idú zlým smerom. A nemôžem napísať, nemôžem zavolať. Ale napokon sa zotmie a keď zaľahnem, aj tak sa na mňa zvalí všetko pred čím unikám, tomu neujdem. Potom už len vydržať a dúfať v spánok a nestresovať sa že do kelu ešte nespím, musím spať.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50556
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
N.,... ospravedlňujem sa,

namiesto cytozín som mienil *oxytocín*.
(Racio má dnes voľno, užívam si SNP a počítam partizánov.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50559
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Tak co držíte abstinenci?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50560
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Jistě
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50561
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ano, abstinuju. Vypil jsem cca 5l vody. Snědl i nějakou zeleninu. Zdravý životní styl.

Jen mám rozporuplné pocity z toho, že mi dívka, o kterou mám zájem, dává najevo, že to bude spíše jen kamarádství...

Ale kupodivu ani nemám chuť pít.
Vodník
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50562
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj. Taky nepiju. Dnes ráno, když manžel odešel do práce (vstává o hodinu dřív), tak se mi promítly nějaké ty opilecké "filmy". Pády, ostudy, scény, urážky, nechutnosti prostě. Bylo to vlastně fajn, člověk zapomíná a já to dnes měla jak na plátně. Fuj. Ani se mi tomu nechtělo věřit. A to bylo jen to, co vím. Kde jsou všechna ta okna a jak to asi bylo, že???
Hezký den všem...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50563
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahojky všichni....
Tak Šantalko, tys stihla už jít ráno do kina , jo...
Já jsem sice bez alkoholu, ale takhle abstinence, byť dva měsíce za mnou je nějaká těžší, než ta předchozí...Jestli chybí i ta berlička v podobě cigár, že jsem si vzala všechno najdednou???? Asi to tak je. Hraje si se mnou můj vlastní mozek a nechce se zadrápnutého chlastu vzdát. Pouští na mě stále blbé nálady, a našeptává mi, "vidíš, stačí když se jen trošičku napiješ, vždyť víš, že to pomůže. "JÁ" jsem expert na blbou náladu" ... Fakt, normálně se mnou takhle moje hlava mluví.. už jsem docela blázen a čím víc na to myslím, tím blbější náladu mám. A to jsem fakt docela zaměstnaná od rána do večera, i fyzicky, ale tyhle myšlenky mi tam plavou celý den a vím o nich. Já blbá, že já se zase na ten půl rok rozchlastala...mohla jsem tohle mít dávno za sebou. Fakt poučení pro všechny, pokaždé je to pak těžší....a těžší... a těžší
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50564
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj Agi!
Drž se, vydrž. Náladu si zkus zlepšit např. dle MUDr. Nešpora - směj se - i bez důvodu, už roztažená ústa s koutky nahoru prý rozveselí Teď to zkouším a ano, už se i směju! - a ten smích Ti posílám - at je veseleji Jinak co radit, já si tohle pamatuju. Vůbec mě to pak nebavilo, byla jsem protivná i sama na sebe a výhledově žádnej šlágr. No, to k tomu asi holt patří. Tak hlavu vzhůru a chytej můj smích, posílám
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Poslední úprava: 30/08/2018 07:35 Provedl: Šantalka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter