Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...62636465666768...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#52782
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
To jsme rádi, Notore.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52783
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Maris, a ti, co nemají sklon k zavislostem dle horoskopu,ti to mají dedičně. A ti, co to nemají ani tak ani tak, ti mají nějaké trauma nebo úzkosti.
Ono se vždycky něco najde, dulezite je, jestli tomu člověk propadne a pak jestli má silu dostat se z toho ven.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52784
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Allie ,v tom numerologickém rozboru není nic o síle ,jak z toho ven.
Ale ,když chlastame tak si příčinu najdem,že.
Tento rozbor jsem našla až teď,když nepiju,jinak bych to měla na co svést.To by se pilo s výmluvou ,že to mam dáno hvězdami. Jinak dědičně to mám taky .
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52786
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Numerologie a astrologie jsou podvod. Alkoholizmus s těmito pavědami nemá nic společného. Tudy cesta ven nevede.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52787
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
No ,Milane,můj příspěvek byl psán s nadsázkou.
Ale chtěla bych vědět jestli máte důkaz ,že je to podvod.
Mi hodně věcí sedí,v numerologickém i čínském horoskopu,částečně i v evropském
Jisté vlastnosti lidem ve stejných znameních tam opravdu jsou.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52788
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Něco na tom bude, to asi jo. Taky je to asi mnohem složitější, vzpomeň třeba na Jáchyme, hoď ho do stroje
No, ja jsem tohleto nikdy moc nebrala važně, ale vzpomněla jsem si na jednoho staršího pana, co jsem ho potkávala v praci, a jednou, je to tak 3 roky, že mi bude číst z ruky, že pozná, jak moc je ženská naruživá. a tak mi to přečetl, mimochodem těch čárek naruživosti prej mám hodně a najednou se zadíval na čáru života a uplně se zarazil a prej "máte velke potíže..., ale překonáte to!" A podival se na mě takovym pohledem, jako by fakt věděl, co se děje. V tu dobu jsem už pila na maximum a nešlo přestat. Každý ráno jsem si slibovala, že už ne, a z prace jsem jela rovnou pro flašku. Beznadejne. A tehdy jsem mu uvěřila, že to dokážu. Trvalo to ještě cca půl roku, nebyl to zázrak ze dne na den, ale fakt to bylo zvláštní.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52790
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Notor napsal:
Já jsem začínal jako ty (jo a jsem kozoroh, kdyby něco). Jenom večery, vylejt si držku a jít spát. Pak už jsem musel začínat dřív a dřív.

Jo, jo, presne tak. To byly jeste krasny casy, prijit domu z prace, udelat co bylo potreba a v klidu a v pohode se napit. Problemy s alkoholem? Chachaaa... smesny... kazdy prece vi ze alkoholici chlastaji pres den... to se me vubec netyka. A za nejaky cas uz ten chlastaci ritual zacinal hned po prichodu domu. A jeste za nejaky cas jeste driv. A jednoho krasneho dne si clovek uvedomi ze se vlastne citi vubec nejlip kdyz se napije hned rano. Jen tak trosku na probuzeni samozrejme. Na chut a povzbuzeni at jde pres den vsechno lip od ruky ze jo? Samozrejme stale neni zadny problem... seknu s tim kdykoliv se mi zachce, nejsem zadny ozralecky hovado. Ruce se tresou, sny jsou jedna nocni mura za druhou, kondice je nejaka mizerna nebo spis zadna a celkove to vsechno stoji tak nejak za prd... ze by... sakra... brzdime, stop, zastavit a cas o par let zpet! Jenze ono se to jaksi riti dal a nabira to rychlost . Brrrrrrr... neda se popsat jak jsem rad ze jsem z toho venku. Diky za kazdy strizlivy den... kecam... obrovsky strasny dik za kazdou strizlivou hodinu...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52793
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
...úplne najdôležitejšie je opíjať sa pravidelne, podľa horoskopu a "zodpovedne" predvídať aj očakávať delíriá, absťáky a halucinózy.

O tom TO predsa je... , že si slobodne vyberieš kde a kedy vrhneš tyčku/(šabľu), kde sebou šľahneš o zem a v pohodičke si vychutnáš svoj epi-záchvat.

Úplný privátny komfort - so všetkými náležitosťami.

Chýba už len účet za záchytku aby si sa mohol "zodpovedne" pochváliť iným/ostatným ožranom/(korheľom).

Veď sú sviatky a piť treba; a pitný režim TO je komplexná (bio)veda.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52805
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ja, tebe asi hooooodně štve, že už se nemůžeš napít, viď? Je tu spousta dalších přispěvatelů, já sem chodím už dlouho pár let ... ale takovou ukřivděnost jsem u nikoho nezaznamenala. Každého, kdo chce přestat ne tak úplně přesně podle tvých představ, urazíš, vysměješ se, odsoudíš k neúspěchu. (tedy pominu-li, že tvé příspěvky nemají hlavu ani patu, a pokud ji možná mají, já nemám náladu je luštit. Ale třeba jsou tu čtenáři, pro které je to zábava jako třeba sudoku, nemůžu mluvit za všechny).
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52806
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Remi,

pokojne a vyrovnane si triezviem, či Ťa TO štve alebo nie...

"Nepotrebujem poklony - všetko, čo potrebujem mi ponúka práve triezvosť!"

Sarkazmus používam ako zrkadlo spoločenskej "tolerancie" a paradox (nie skrytý craving) - príjmi TO a budeš ľahšie dýchať aj žiť aj Ty sama!

"Čo nevypiješ dnes → ušetríš (si) na inokedy!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...62636465666768...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter