Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...65666768697071...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#53050
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Mirek napsal:
Co vy ostatní a spánek? Jakýkoli postřeh mě potěší.

Ty nejhorsi problemy se srovnaly behem nekolika mesicu ale ani po pul roce to nebylo uplne v poradku. Alko-sny a nocni mury se obcas objevuji i po vic nez dvou letech.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53051
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj Mirku,já mám problémy se spánkem i po roce abstinence,někdy usnu a za hodinu a půl jsem vyspaná a jen se převaluji,usnu až k ránu.Ale ja nikdy nebyla velký spáč, ale alkohol to úplně rozhodil.Snad se to časem spraví.Alko sny moc nemám, jen asi 2x za tu dobu se mi zdálo ,že piju pivo a v tom snu jsem si říkala proč to piju, když abstinuju.A ani nejakou chuť jsem necítila. A taky někdy mívam sny tak hnusné ,že jsem ráda, že je ráno a rychle to chci zapomenout.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53052
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahojky, díky za reakce na téma spánku..mám to jako @Maris, usínám v pohodě, ale třeba po 2 hodinách se probudím a jsem úplně fresh. Pak už je to takové na1/2 a ráno jsem ve finále víc unavený, než večer. Že by to byly nějaké dĺouhodobé “dárky” z alko-období? Kdo ví.
Nejspíš ano. Já si navíc nakládám docela dost sportu, jako kompenzaci místo paření, takže jsem nejspíš rozbitej z toho i z toho.
Každopádně jedno je jisté - ať už je člověku sebehůř, je to NIC v porovnání s kocovinou po vícedenním tahu. To je pak naprosté umírání :-o takže tohle je vlastně hodně ok musim se tomu trošku smát..sorry. M.
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53061
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahojte ,
stále nepiju nevím kolik dní nepočítám to zda 14 nebo 22 je mi to úplně fuk Zajímal by mne názor. Já mám oficiálně stanovenou úzkostně-depresivní poruchu, proto jsem vlastně začal mít problémy s alkoholem ( byl to zaručený a spolehlivý kamarád, který dokáže úzkosti či deprese velmi rychle zahnat). Já pít nechci ani to nepotřebuju, jen zjišťuji čím dál tím více, jaký je rozdíl mezi některými lidi na tomto foru, jedna skupina jsou fyzicky i psychicky zdraví lidé, kteří propadnou alkoholismu ( tedy částečně psychicky, žádná alkoholik není psychicky fit), pak je tu ale druhá skupina lidí jako jsem já a všiml jsem si, že mnoho dalších, které trápí různé úzkosti, deprese, poruchy, nespavost a proto pijí. Pokud tedy první případ vyřeší problém alkoholu věřím, že může být šťastný a z abstinence mít obrovskou radost a život se mu otočí. Jenže té druhé skupině ne , alkohol zmizí, ale úzkosti, deprese apod. zůstávají a vlastně přijdou třeba ještě silnější, protože je člověk poctivě zalíval alkoholem, že neměli šanci se projevit v plné své síle.. a teď otázka je vlastně jasná, byl bych rád za každý názor, kdo se chce vyjádřit. Co je lepší pít a ty úzkosti a deprese léčit nebo nepít a léčit je jinak čili léky. Je to skutečně výhra vyměnit pivo za antidepresiva a benzodiazepiny apod? Já si to totiž nemyslím... huntují přeci tělo stejně a kdo ví možná i více než alkohol. Omlouvám se pokud tímto dotazem přesahuji limity diskuze a odbočení od alkoholu, ale myslím, že to úzce souvisí. Díky za názor, všem hezký večer. PS: Jsem relativně ok, ale nebaví mě pořád s něčím bojovat.
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53065
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Michale,úzkosti a depky ze začátku zahání i nespavost je fakt.Bohužel
po čase pokud tomu propadneš,uzkosti už zaženeš jen velkym mnozstvím.Přečti si příspěvky Notora.
Každopádně antidepresiva v rozumné míře a psycholog,určitě Ti nezhuntujou organismus tak jako alkohol.Nevím.kolik víš o alkoholismu,ale opravdu Ti ho nedoporučuju.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53066
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ale vždyť máš už vse načteno přece.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53068
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Mám načtené mnoho, ale chtěl bych nějaký objektivní plnohodnotný názor jakým způsobem se vlastně dostat na nějaký bod - být šťastný ... což x let nejsem ... a snažím se najít tu nejlepší cestu pro mne, ale jelikož jsem už zmatený a nemám nad situací nadhled, tak se to posuzuje velmi špatně..dík za reakci
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53071
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Michale,v chlastu přece nemůžeš hledat cestu,proč omlouvat chuť chlastat,že antidepresiva jsou stejně škodlivá? Mi po nich určitě tak nehrabe jako z chlastu. Není agrese,věčná nespokojenost,rozlada,atd.
Ale určite ne ,brát je a pít,že jo.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53072
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Dulezite je toto:
nakolik ti tve obtize ovlivnuji soukromy a pracovni zivot? Je skutecne potreba psychofarmaka na dlouhodobe uzivani?
Pokud je moznsot kratkodobeho uzivani psychofarmak na stabilizaci a tim tak dani vzniku prostoru pro zmenu ve svem zivot, ktera povede k lepsimu zivotu, pak j volba prece jasna.

Mi z toho prispevku prijde, ze to je volba: alkohol nebo prasky = pracovt na sobe nechci, to je moc narocne
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53073
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Než jsem šla do PAL nebrala jsem nic,asi tak půl roku. Tam jsem donucena okolnostma začala brát slabé ad. A zatím si je nechavám.
Pít jsem přestala a cítím se daleko líp.Za nějaký čas ,až se ještě více zklidním a budu se cítit jistá vysadím je.
Není to jak píšeš.Pracovat na sobě můžeš a musíš ať to zvládáš s ad nebo bez nich.Každopádně neustále se utíkat k chlastu kvůli tomu ,že mám depky nebo úzkosti je výmluva.
Znám plno lidí,kteří nepiji a mají depky i úzkosti a neléčí je chlastem ani AD.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...65666768697071...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter