Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...69707172737475...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#53190
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Maris napsal:
A jak zvládnout náhlý odchod bez vysvětlení?co je lepší?
..."dá sa prepiť/prechľastať až do raja/(edenu)?"
(...to by mohlo byť východisko!... ako v príbehoch "Tisícich a jed(i)nej noci".)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53191
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
[i][b][color=#00FF00]..."dá sa prepiť/prechľastať až do raja/(edenu)?"
To jsem poctivě plnila,ale ráj to nebyl spíš dno.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53193
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Drahoslavě moc držím palce, dokázala skvělou věc a určitě to nebylo jednoduché. Jakkoliv to dopadne, zásadně pomohla i tomu chlapovi. Ať už si s tím naloží, jak sám uzná za vhodné.
Teď jen stavět na základech abstinence, které si vybudovala a nebát se otevřít ty nové dveře.

Bude to zase ok, Drahoslavo, chce to čas a čistou mysl..
Pavel
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/01/2019 12:23 Provedl: P-Alko.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53195
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Za me: smazat telefonni cislo, email, smazat fotky, smazat veskerou komunikaci, proste toho cloveka vymazat ze sveho zivota a hlavne se ho nesnazit kontaktovat, nepatrat po co dela, jak se ma atp.
Proste - odesel si, odesla si, nes si nasledka sam/a. Vsechny skutky se vrati, vsechno do jedno, at uz jsou to skutky dobre nebo spatne. Vrati se vsechny.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53196
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Michale,vím jak to myslíš,ale jsou tam děti a barák ,to nepůjde jen tak.A třeba to nakonec dopadne aspoň slušně,bez tahanic o majetek,výživné atd ...Ach jo.
Kéž by aspoň v tom byl grand.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53197
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ja myslel se ptas obecne.
Jake tahanice? Proste si ti dva rozdeli peci o deti, majetek a hotovo. Ja nebudu podnikat zadne kroky, ktere by ti odchod ztizily, ale zaroven nepodniknu zadne kroky, ktere by ti to mely usnadnit.
Tady mas dohodu o vyrovnani majetku, tady mas dohodu o peci o deti.
To je pouceni z praxe. Bohuzel jsem to udelal uplne opacne a otocilo se jen proti me - snaha o normalni komunikaci, chtit vysvetlit rozchod, snaha se usmirit a poslepovat to zpet.
Nakonec z toho vzdy vytezi nejvic ten, komu na tom vztahu zalezi mene. Tak to proste je a muze se ten druhy stavet na hlavu. Akorat tim ublizi ve vysledku sam sobe.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/01/2019 14:14 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53198
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
MichalB napsal:

Nakonec z toho vzdy vytezi nejvic ten, komu na tom vztahu zalezi mene. Tak to proste je a muze se ten druhy stavet na hlavu. Akorat tim ublizi ve vysledku sam sobe.


Tesat do kamene. Kde je Sochař?
Pavel
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53206
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Já se právě vrátil po pár dnech cest, který jsem si-a vždy je to sladký uvědomění-užíval bez kocovin. Sedím třeba už po ránu někde v autobuse, z oblohy krápe, drazí spolucestující zakabonění, však na mý tváři se náhle rozjásá vesele blbečkovskej úsměv. Nepromařil jsem to! Tak jako to dřív bylo celkem obvyklý.
Jasně, pak už si zvykneš na střízlivost, ale tyhle šťastný momenty, co máme-náhlý uvědomění a radost, že sem to nepokazil-to je takovej bonus.
A jako ostatní tady, teď zrovna myslím na Drahoslavu. Tolika lidem jsi tu pomohla, podpořila jsi je. Jsi docela obdivuhodná, vážně.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53213
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj Sochaři! To je fajn, že jsi to tak hezky ustál. Taky si vážím té radosti z toho, že není kocovina atd. Ono to i stačí k dobré náladě Mě těší v neděli pocit, že se vlastně těším na pondělí do práce. Dřív to byla poopiční úzkost a strach často znovu přepitý, o to potom hůř v kolektivu a pracovní oblasti . Kolegyně remcaji a mě je dobře v práci . Měj se!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Poslední úprava: 14/01/2019 13:24 Provedl: Šantalka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53228
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj MichaleB, Děkuji Ti, ale není to jednoduché, vymazat číslo nemůžu, musíme být ve spojení kvůli dětem. Fotky na zdi, kde jsme jako rodina plánuji sundat, ale musím to udělat mírně nenápadně, nechci zatím ubližovat dětem, už se včera dcerka ptala, kde má tatínek kartáček na zuby. Přes právníka to zatím nechce honit, že mi nebude dělat podrazy, ale později až pomine to nejhorší, tak bych chtěla sepsat nějaké dohody oficiálně, ať je to černé na bílém. Pro jistotu. Zatím hlavně musím přestat kňourat, neobviňovat se, nepátrat furt, coby kdyby, prostě nechce mě, tak nazdar. Dětičky moje chudáčci, holt si to budou muset ve svých hlavinkách nějak uspořádat. Nedá se nic dělat. Holt ukáže čas. Ta bolest a rána hluboko do mého srdce, ten pocit zrady, ve mě ale asi zůstane, snad mu časem odpustím i to.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...69707172737475...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter