Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...75767778798081...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#53771
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Maris napsal:
Ano včera jsem dala přednost udělat něco pro sebe místo pro někoho jiného.Uz jsem to potřebovala.A opět mě tizilo svědomí ,že čekali mou pomoc.Ale už jsem nemohla,zhroutila bych se.

To je moc dobre ze uprednostnujes sebe. Idealni je si nastavit rezim - prvni misto JA, pak druhe misto nejblizsi (napr. deti, uzka rodina), pak chvili nic, pak veskere existencni veci (prace), pak zase chvili nic a pak vsechno a vsichni ostatni. A ano, muze to znit sobecky jenze realita je takova ze pokud Ty nebudes v poradku a v pohode tak nebude v poradku nic dalsiho - proto musis byt Ty logicky v zebricku priorit uplne na vrcholu.

Trvalo mi taky nejaky cas nez jsem se na tenhle stav prizpusobil. Kdyz pouziju pitomy primer tak jsem driv fungoval jako letadlo - kdyz ztraci vysku tak zacne pilot rvat a turovat motory aby dostal rychlost a zacal zase stoupat. Nic takoveho... ted funguju jako vzducholod - kdyz zacnu ztracet vysku tak otevrit dvere a sup vyhazet naklad . A funguje to vyborne .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53772
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Genosuke, to právě neuprednosťuji, teprve se to učím.Mi dělá problém něco odmítnout,ale teď po víc jak roce nepití jsem zjistila,jak se mi mozek změnil. Samozřejmě k lepšímu. Vždy jsem patřila k lidem co pomůžou kolik můžou ,ale teď se učím vypustit některé věci.Učím se být ,,sobec",myslet v prvé řadě na sebe.A ano musím být v pořádku, abych mohla fungovat i pro ostatní.Ta vzducholoď chci být také. Díky.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53773
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
V abstinencii musím byť určitým spôsobom bezohľadný sebec. Ja musím byť na prvom mieste. Ináč je len otázkou času, kedy do toho opäť padnem. Učím sa pomáhať len tým ľuďom, ktorí o to požiadajú. A treba vedieť resp. nájsť odvahu povedať niekedy aj NIE. Nenechať sa využívať je dôležité, pretože okolie si na to rýchle zvykne. Proste niekedy chcem čas len pre seba.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53774
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj, nevím, zda se to smí sem dávat, ale objevila jsem na FB Zápisník alkoholičky. Znáte? Teda dost dobrý se mi to zdá.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53775
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj teď jsem na to koukla. Skvělá žena takhle vystoupit na veřejnost. Je v tom tolik pravdy o našich vnitřních bojích.
Jsem moc ráda i za tenhle server. Člověk si v té abstinenci uvědomí spoustu věcí. Aspoň já ano. To špatné už nezměním, to že jsem pila. Ale mohu změnit to jak se budu chovat a být vzorem pro své děti a sama sobě dobrým člověkem
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53777
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Bola aj na video.aktualne.cz (a inde), napriklad: 1url.cz/AMlU6 Všetka česť takto vystúpiť z anonymity, my niektorí sa bojíme koho preboha stretneme na klube.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53778
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Macek napsal:
Ahoj teď jsem na to koukla. Skvělá žena takhle vystoupit na veřejnost. Je v tom tolik pravdy o našich vnitřních bojích.
Jsem moc ráda i za tenhle server. Člověk si v té abstinenci uvědomí spoustu věcí. Aspoň já ano. To špatné už nezměním, to že jsem pila. Ale mohu změnit to jak se budu chovat a být vzorem pro své děti a sama sobě dobrým člověkem


Tyhle věty rád čtu.
Gratuluji !!
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53782
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj Karolino, dakujem za odporucenie blogu: zapisnik alkoholicky, velmi putave citanie
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53783
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
No já nevím, vystoupit takhle z anonymity, nalepí se na vás spousta volů, z počátku to může být možná fajn, tolik sledujících a vyjádřená podpora a už tam probleskuje to "my se známe osobně že" a lidi jsou lidi, abstinující nebo závisláci a mají spoustu negativních vlastností, z lásky je lehce stalking atd....

Tak jen aby ji to pak nesemlelo, já osobně bych šel spíš cestou anonymního blogu, popularitu ne každý unese. Ale to období vypisování už mám za sebou, nečetl jsem ten zápisník celý, ale mám pocit, že to začla sepisovat hned po tom propuštění z léčebny... tak uvidíme třeba za rok jak se jí bude dařit, já jí moc přeju aby to ustála, je to sympatická kóča
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53784
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Hlavne jak se povede onomu non-alko centru. Doufam, ze dobre.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...75767778798081...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter