Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...76777879808182...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#53785
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Tak ja by som to urcite nedala, dufam sa jej to nevypomsti, drzim jej palce.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53788
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
No, když si uvědomím, že jsem na tom byla dost podobně , teda trochu míň toho množství, ale litřík poslední dobou bez problémů a myslela jsem si , jak jsem v pohodě. Teď, když to vidím u někoho jiného, není o čem přemýšlet. Jsem teď 4 dny čistá a vím, že víkend nevíkend, musím jít dál. Tak se držte
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53793
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Krtek napsal:
V abstinencii musím byť určitým spôsobom bezohľadný sebec. Ja musím byť na prvom mieste. Ináč je len otázkou času, kedy do toho opäť padnem. Učím sa pomáhať len tým ľuďom, ktorí o to požiadajú. A treba vedieť resp. nájsť odvahu povedať niekedy aj NIE. Nenechať sa využívať je dôležité, pretože okolie si na to rýchle zvykne. Proste niekedy chcem čas len pre seba.

Ano Krtku taky to vím,jen se to naučit, tak snad i mě se bude dařit nastartovat tento ozdravný proces,učit se mít se ráda.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53803
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Karolíno, držím palce, ber prostě víkend jako každý jiný den.
Mě osobne by bylo líto si dny volna kazit chlastem. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53806
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Hezkou sobotu,
jdu se pochlubit s úspěchem . Včera akce v hospodě, kytarky, pivečko. Já si nádherně užívala večer na Birellu, neměla jsem vůbec chuť se napít. Ale měla jsem tam krásný zrcadlo, byla tam holka, teda spíš žena kolem 40 , začínala malýma pivkama, pokračovala velkýma a nakonec panáčky. Nebyla opilá, byla zvyklá, ale mohla jsem díky ní vidět ten proces. Já bych to měla úplně stejně, kdybych tam pila. No, jdu se chystat na dětičky, týden byly na horách s tátou, už se mi stýská
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53807
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Jo a ještě něco. Zdál se mi dnes sen, že jsem to nedala a v tý hospě si dala pivka a ráno jsem měla kocovinu jak hrom a do toho měly přijet z hor ty moje děti a já si tom snu hrozně nadávala, že jsem nezvládla pít nealko. To byla úleva, když jsem se vzbudila
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53809
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Kájo, super. Hlavně si pamatuj, jak je ti fajn. Strasna škoda kazit si víkendy chlastem. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53810
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Karolina, ty alko sny jsou nekdy hrozne, resp. probuzeni po nich. Kolikrat mi bylo tak zle, jako bych se skutecne v noci opil. Zmatenost, sucho v ustech, dezorientace v prostoru a case, unaveny, nevyspaly.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53825
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj všichni nebudu se tady zdlouhave (zatim) rozepisovat o problemu,ktery trapi nas vsechny,vcetne me,ale pred par dny uz jsem si rekla,ze toho uz vazne bylo dost a zatim drzim, chute zadne, spis odpor .. spis me zajima jedna vec, dotaz hlavne na zeny - po jak dlouhe dobe abstinence byl videt rozdil na vzhledu? kvalita pleti, jasnost pohledu, popraskane zilky,vlasy,nehty atd? ne,ze bych s tim mela osobne problem,ale tohle tema jsem tady na foru jeste nikde nezahledla.. Po psychicke strance je mi zatim mnohem lepe nez kdyz jsem nasavala tak preji sobe i vam vsem,at nam to co nejdele vydrzi
Elena
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53827
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj. To je ruzné. Dá se tomu pomoci zivotospravou, pročištěním organismu, sportem.
Záleží taky na tom, jak moc si tělu chlastem ublížila. A jaké následky to zanechalo.
Nicméně určitě stojí za to na sobě pracovat.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...76777879808182...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter