Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...88899091929394...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#54487
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Františku vidím sebe. Taky jsem si cistil a myl auto dobrej pocit. No jo jenže zase se vždycky ozral, nedokázal jsem to udržet. Jak popisuješ víkend, naprosto to sedí. Dneska jsem šťastný abstinent užívající si života bez chlastu. Dokonce se v neděli těším do práce a občas si ani neuvědomím že je pátek a začíná víkend na který jsem se těšil protože se vyleju ještě víc než jen půl litrem tvrdyho. Uleham do postele a těším se na krásné strizlive ráno. Každý den stojí za to žít a užít si ho cistej bez jakých koliv sraček v těle. Jsem abstinujici Alkac, praskar a hulic. Abstinuji půl roku. Vím je to zatím prd oproti některým, ale já jsem za to neskutečně stastnej . Jde to, moje moto každý never give up!
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54488
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
> vím je to zatím prd oproti některým, ale já jsem za to neskutečně stastnej

Kde se bere?
Proc to pomerovani s temi, kterym se dari abstinovat dele? Jednou je treba "predbehnes". A neni dulezite jak dlouho, ale jak.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54489
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ano Michale máš pravdu.
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54493
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Podíval jsem se na xyz-krát zde omýlaný film Úsměvy smutných mužů a je pravda, ze by se na to měl podivat každý, je tam hezky znázorněné "dno" na které se fakt clověk nechce podívat ani z povzdálí a tim tuplem ho nevyměnit za běžný střizlivý život ... už jsem pochopil i toho vašeho DRAKA ... naštěstí kolem mne teď nelítá, tak všem klidny večer a střizlivý vikend
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54495
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj, přeji krásné střízlivé sobotní ráno všem. Jdu do šestého dne, ustál jsem pátek. A i když je venku ošklivě, mě svítí slunce, protože nejsem v zajetí alkoholu. Můžu cokoliv...i když vím, že sobota bývá taky zrádná. Ale to přece už nechci...
Mám spoustu kamarádů, co pijí ještě víc než já, ale oni si ten problém nepřiznají, ani nepřipustí. A možná výraz kamarádi je špatný, spíš bych řek známých z hospody a z kalby, protože kromě chlastání do mrtva jsme spolu nic jiného neprožili. A nějak si i uvědomuji, že mě možná viděli rádi jen proto, že jsem jim na baru platil. A já se cítil jako borec, ale spíš jsem blbec...
Proto jsem tady, protože tady si každý uvědomuje, že má problém a má stejný cíl.
O víkendu se určitě podívám na film Úsměvy smutných mužů, který tu zmiňoval Michal. Ještě jsem ho neviděl...
Takže hezký víkend...
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54496
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
František napsal:
Ahoj, přeji krásné střízlivé sobotní ráno všem. Jdu do šestého dne, ustál jsem pátek. A i když je venku ošklivě, mě svítí slunce, protože nejsem v zajetí alkoholu. Můžu cokoliv...i když vím, že sobota bývá taky zrádná. Ale to přece už nechci...
Mám spoustu kamarádů, co pijí ještě víc než já, ale oni si ten problém nepřiznají, ani nepřipustí. A možná výraz kamarádi je špatný, spíš bych řek známých z hospody a z kalby, protože kromě chlastání do mrtva jsme spolu nic jiného neprožili. A nějak si i uvědomuji, že mě možná viděli rádi jen proto, že jsem jim na baru platil. A já se cítil jako borec, ale spíš jsem blbec...
Proto jsem tady, protože tady si každý uvědomuje, že má problém a má stejný cíl.
O víkendu se určitě podívám na film Úsměvy smutných mužů, který tu zmiňoval Michal. Ještě jsem ho neviděl...
Takže hezký víkend...


Souhlas ve všem. To nejsou kamarádi, ty poznáte až nyní. Každý kdo Vás podpoří je kamarád a každý kdo bude lákat do hospody je úhlavní nepřítel. Znám to. Ztratil jsme takhle naštěstí všechny ty rádoby kamarády a našel hrstku těch skutečných. Přeji Vám hodně sil a zdaru. Zdáte se rozhodnutý a to je základ. Nic jiného totiž nepotřebujete.
Ať se daří...
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54497
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Kde bolo, tam bolo, za siedmimi horami a siedmimi dolinami, v krajine , kde sa alkohol lial a voda sa sypala, žil jeden hlúpy Maťo. Pracoval na stavbe ako robotník, chodil na týždňovky. No a ako to na týždňovkách po večeroch býva, jediná kultúra bola krčma. No a v tej práci mal kolegu, rovesníka. Často spolu chodili na pivo. No a samozrejme hlúpy Maťo to väčšinou platil. Veď prečo nie, kamarátovi. Ako čas plynul, ani nevedel ako, stal sa z neho závislák. A jedného dňa ten alkohol dostal hlúpeho Maťa do nemocnice. Samozrejme na psychiatriu, na detox. Keď sa vrátil do práce, naivne si myslel, že o tom nikto nevie. Fakt bol hlúpy a naivný, pretože vedeli o tom všetci. Ako tak chodil do tej práce, nepil. Ale chodil si občas so spomínaným kamarátom posedieť. Veď prečo nie, však kamarát. On pivo, Maťo kofča. Až to v práci jeden Maťov kolega, taký starší cigán, nevydržal. Keď boli sami, povedal Maťovi, že je vôl. Že ten kamarát ho všade ohovára, nadáva do dzignutých a od návratu z nemocnice aj do šalených z blazinca. A tak Maťo vytriezvel z falošného kamarátstva. Uvedomil si, že jediné čo ich spájalo, že mu často platil chlast.
Takže toľko ku kamarátstvam, ktoré spája len alkohol a nič viac. A v podstate to bola aj neskôr Maťova skúsenosť, že bol kamarát, len keď mal peniaze.

P.S. Aby som tomu kolegovi len nekrivdil. Ja som to chodenie na pivo s ním aj trochu zneužíval. Na neho skákali dievčatá ako muchy na hovno. Tak som sa na tom trochu priživil aj ja.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54500
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
ahoj vespolek jak se vam dari? chtela bych napsat 7.tyden na suchu,ale byly narozeniny a to vino jsem si dala, nebudu vam lhat... slo mi to desne rychle do hlavy a hlavne mi to "nechutnalo" takze jsem si rikala proc jsem to vlastne pokousela? kamarad co do toho sel se mnou si po mesici opret doprava x dvanactek denne a v praci kdyz vidim ty lidi... no rikam si zlata abstinence... hlavne ty dny bez piti jsou fakt delsi, hezci, brilantnejsi ???? zajimalo by me, co Santal, Kata ze Slovenska, Ladis, Zdenek, Vcelar, Sochar a dalsi? jejich pribehy jsem cetla od zacatku a diky nim jsem se rozhodla zacit..
Elena
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54624
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj jak se držíte?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54625
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj za mě jde to skvěle
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...88899091929394...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter