Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...91929394959697...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#54680
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Ahoj Františku, těch pádů a zklamàní a začinání odznova může být mnoho, já zakládal toto vlákno a přispívám tu už skoro 2 roky a nějak mi přecvaklo správně až před časem. Je to těžké viď ... a bude, ale nic není nemožné. Nejlepší je si asi pročítat diskuze, zásady AA, informovat se jak to jde... a pokud máš zrovna fotbal=pivo, tak si ho hold na nějakou dobu odpustit a nevyskytovat se na pro Tebe rizikových místech ( stejně už končí liga ) ... , ale těch možností, nástrah a přiložitostí, kdy se napit budou mraky kor teď v létě... drž se a piš dál zacni zase zitra den po dni
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54681
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
František, aspoň sa ti bude dobre pamätať kedy si pil naposledy. (nie nutne dátum, ale Veľká noc 2019)
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54682
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
František napsal:
Ahoj, vydržel jsem pouhých 20 dnů. Na poprvé.

To ale urcite neni spatne. Ja dal na poprve 16. A nasledovalo vic nez pul roku nekonecnych selhavani a padu nez se mi povedlo se "nastartovat". Chlast je bohuzel zakerna svine a musis pocitat s tim ze si bude hledat cesticky jak Te dostat. A cim dele budes odolavat tim vic bude zavislost ve Tve hlave mazanejsi. Ale zvladnout se to da a vyledek za to stoji. Hlavni je nenechat se temi neuspechy zlomit. Premyslej nad tim proc si selhal a co k tomu vedlo. Pak se zkus zamyslet nad tim co muzes ve svem fungovani zmenit aby takove situace nastavaly mene a byly zvladnutelnejsi. A zase plati - nesmis se nechat zlomit tim ze selzes - to k odvykani proste patri.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54686
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Gennosuke napsal:
František napsal:
Ahoj, vydržel jsem pouhých 20 dnů. Na poprvé.

Hlavni je nenechat se temi neuspechy zlomit.


Ano, to je nejdůležitější, nenechat se zlomit neúspěchy a zkoušet to pořád znovu a znovu, dokud se to nepodaří.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54688
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
4 den jsem čistý. Je mi fajn, přes týden jsem si byl zahrát tenis a zaběhat. Je pátek večer a já jsem doma, pohoda. Jindy bych už seděl někde v hospodě a rozjížděl alkoholický víkend. Zítra se chystám na kolo a snad vydržím to pokukování po orosených pivech na zahrádkách. Jinak všem díky za podporu a rady. Vím, že to není jednoduché, ale jak píšete, člověk se nesmí nechat odradit neúspěchem, spíš se z něho poučit a jít do toho znovu. Všem přeji krásné zítřejší ráno...
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54701
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Milane, Františku a vy ostatní kdo se snažíte být střízlivý. Přeji vám všem pevnou vůli a sílu to ustát. A nebojte se všechny prvotní příznaky jsou jen známky toho že tělo už poznalo že mu nechcete dát tu jeho obvyklou dávku.
Držím vám palečky a pište. Je to dobrý prostředek na sebereflexi
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54717
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Macek napsal:
Milane, Františku a vy ostatní kdo se snažíte být střízlivý. Přeji vám všem pevnou vůli a sílu to ustát. A nebojte se všechny prvotní příznaky jsou jen známky toho že tělo už poznalo že mu nechcete dát tu jeho obvyklou dávku.
Držím vám palečky a pište. Je to dobrý prostředek na sebereflexi


Nepiju už 117 dní, takže si myslím, že moje tělo už si alkohol ani nepamatuje, na fyzické úrovni už za tak dlouhou dobu nemůže být problém. Touha po alkoholu už jen nějaký program v podvědomí. Je to ten drak, o kterém píše Formánek. Je to něco, co je velmi vytrvalé. Těším se na to, až zažiju to, že si za celý den ani jednou nevzpomenu na alkohol. Zatím se mi každý den nějaká ta myšlenka na alkohol v mysli objeví.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54718
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Milane, zajímavé je, že mně se ta myšlenka vloudí ještě denně. Je taková letmá, jako prima nápad, že o nic nejde, dát si skleničku. A snadno ji odeženu, ale fakt denně a to abstinuji deset měsíců
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/04/2019 22:54 Provedl: Agi 1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54719
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
Agi,
takové nápady se mi stávají hlavně před víkendem. Jak tu myšlenku zaháníš?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54726
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 11 měsíce  
No právě, ta myšlenka je nejhorší, přesně jak popisuje Karolína, hlavně před víkendem a o víkendu. Přes týden tomu celkem v pohodě odolávám, ale přijde víkend a mám zažité, že se jde chlastat. Tělo i mysl je na to navyklé. Včera mě zase dostala. Do poslední chvíle jsem si věřil, že si dám Birella, nevyšlo to. Jak píše Agi, jedno pivo, však o nic nejde. Ale ono jde, je to startovací impuls. Pořád dělám stejnou chybu, jsem nepoučitelný. Takže jedu od znova. Je to nekonečný boj. Boj který se těžko vyhrává.
František
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...91929394959697...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter