Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Alko/benzodiazepan/antabus/antidep
#50740
Alko/benzodiazepan/antabus/antidep Před 5 rok, 6 měsíce  
Doufám, že nevadí nové vlákno, ale chtěl bych se zeptat, kdo všechno bral/bere léky ať už jako následek alkoholu či v rámci odvykání, všiml jsem si, že spousta lidí píše, že ano ..ať už antidepresiva a jiné....mohli bychom aspoň podiskutovat kdo jaké-proč, na jaký problém, zda mu pomáhají apod. Sám zkušenost mám, ale ne v souvislosti s alkoholem....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/09/2018 18:59 Provedl: Stopka. Důvod: zkráceno
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50741
Alko,benzodiazepan,antabus,antidep Před 5 rok, 6 měsíce  
Michal,

koho a ktoré lieky oslobodili natrvalo zo závislosti od drogy/alkoholu?

Existuje vôbec niekde na Zemi takýto zázračný medikament?

Alebo lieky liečia/(tlmia) "iba" sprievodné symptómy alebo syndrómy?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/09/2018 18:55 Provedl: Stopka. Důvod: zkráceno
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50773
Re: Alko,benzodiazepan,antabus,antidep Před 5 rok, 6 měsíce  
Ja neosvobodili a neosvobodi jen se divim, ze spousta lidi tady bete leky a vnima to jako vyhru...nepit a brat AD u me by to vyhra nebyla brat drogu za drogu (vysledek je stejny)
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50774
Re: Alko,benzodiazepan,antabus,antidep Před 5 rok, 6 měsíce  
A droga je co presne? Latka na ktere muze vzniknout, vznika navyk/zavislost? Cukr, kofein, sport/adrenalin/dopamin a tak?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50776
Re: Alko,benzodiazepan,antabus,antidep Před 5 rok, 6 měsíce  
Droga neznám definici, ale asi nějaká látka, která Ti mění myšlení a negativně stav/funkci těla? Asi...no srovnávat dopamin získaný třeba sportem nebo stav na heroinu je rozdíl, jsou asi i "dobré" závislosti-koníčky...a třeba cukr je brutální zlo ( sám ho nadužívám si myslím, jako snad 90% populace) koukni někdy na film That Sugar-super film/dokument...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50779
Re: Alko,benzodiazepan,antabus,antidep Před 5 rok, 6 měsíce  
Pokud si stále ještě myslím, že nemám závažnou diagnozu, tak za sebe mám opravdu strach, respekt, nedůvěru z použití berličky v podobě AD aj. Za sebe mám pocit, že bych se jich asi hodně těžko chtěla vzdát. Navíc si myslím, že moje tělo jestě stále dokáže fungovat samo za sebe, postarat se o sebe jen na základě kvalitní stravy, méně stresu, spánku, vitamíny, bylinky aj podpurných věcí. Ale určitě je to otázka času, který potřebuje dostat. Mít se rád
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52448
Re: Alko,benzodiazepan,antabus,antidep Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahojte, vie mi niekdo poradit kdo ma skusenost s uzivanim lieku PREGABALIN MYLAN. Predpisali mi ho kvoli bolesti. Ale v pribahovom letaku je napisane ze sa uziva aj pri uskostnych poruchach, viem ze tu boli preberane vedlajsie ucinky takychto liekov, neviem najst tu diskusiu tak ma zaujima vas nazor.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52827
Re: Alko/benzodiazepan/antabus/antidep Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahojte,chcela by som od Vas radu.Moj manzel je alkoholik,ma 33 rokov,mal uz tri epilepticke zachvaty koli tomu ze nevypil.Psychiatricka mu predpisala lieky Acamprosat mylan,lenze on pije dalej ,asi nema prenho zmysel ich uzivat ked pije,ci sa mylim?Poradte co dalej.Dakujem. Andrea
Andrea
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52829
Re: Alko/benzodiazepan/antabus/antidep Před 5 rok, 2 měsíce  
U nás je to stejné, manžel nějakou dobu antidepresiva bral, cca půl roku. Připadalo mně, že byl jakoby klidnější, i víc jedl, ale pil u toho bohužel dál. Poté naznal, že není blázen a brát je přestal. Ztrácí se před očima, skoro nejí, téměř celý den proleží, nic ho nebaví, také nevím co dál.
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52833
Re: Alko/benzodiazepan/antabus/antidep Před 5 rok, 2 měsíce  
Andrea, jestli to dobre chapu, tk Acamprosat ma snizovat chut na alkohol pusobenim na receptory, z cehoz mi vyplyva, ze uzivat ty leky smysl ma, i kdyz dal pije alkohol. Alespon ja takto uzival Selincro a kdych ho neuzival, tak jsem chlastal daleko vic.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter