Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...22
Dolů
Téma: Nový začátek tím správným směrem
*
#54074
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
MichalB. Neviem či píšeme o tom istom. Ja som skôr narážal na zľahčovanie problémov s alkoholo. Niečo v zmysle: "Nie som až taký alkoholik atd.". Nie na pozitíva nepitia.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 13/03/2019 22:46 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54079
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Po tom,co jsem vcera psala,prisla sousedka s vínem,tak rikam,jedna sklenka,to pujde.Samozrejme lahev prázdná.Tak mam den prvni.Krok zpatky,ale aspoň dalsi uvědomění si,jak lehké je sklouznout.A to jsem vcera byla tak rada za 4 střízlivé dny.No tak znovu od zacatku.Pro sebe.Pekny den vsem.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54080
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Kroku a MichaleB,mam pocit jako byste mi videli do duse,jako by ste sli v mych botách.Diky.S pokorou...Krok za krokem...den první...
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54081
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Renato, to byla ale blbost, ze? Ad stejne boty - zavislost a zavislostni chovani.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54082
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
No čo, tak si bohužiaľ len potvrdila moje slová.
Renátka, nie je to botami. Sú to len dlhoročné skúsenosti vlastné, aj iných závislákov.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54103
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Ahoj souputnici,dnes jsem si užila pekny bolehlav,ale dobre mi tak.Znovu jsem rano svuj problem probrala s manželem a mam jeho naprostou podporu.Dokonce rekl,ze jiny chlap by uz davno odešel,ze mu to hodne vadilo.A ja na to,proc jsi mi to nikdy neřekl? Prý jsem byla pořád naštvaná z prace nebo uz v lihu.V tu chvili jsem se opravdu stydela.Ale nezlobí se,neodsuzuje a podporuje me.Je pro mě oporou.Diky za nej.Nechci ublizovat jemu,dětem sobe.Byt nespolehliva.Na tom jsem si vzdy zakládala,ale kdy naposled jsem se tak i chovala.Tak krok za krokem,den po dni.Dnes prvni.Snad jich zvládnu vic.Mejte se,opatrujte se a posilam silu to zvládnout.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54105
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Zbavila si sa doma všetkých kostlivcov vo fľaške?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54110
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Ano,mam tu jen birella ovocneho,ale piju stavu a čaj.Bude těžké odmítat alkohol,aniz bych přiznala pravdu.Lide okolo i rodina vi,ze neodmítám.No snad mi poradi vase prispevky a psycholog.K psychiatrické jdu za tyden ve ctvrtek,budu to resit.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54113
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Renato, proste nepijes. Tecka. Co chces komu vysvetlovat? Neni treba. Odpoved nechci je dostacujici a poid to nekomi nestaci, jeho vec.
Nerozumim, proc s tim dela x lidi takovou vedu. Se boji reakce okoli a nebo, ze by se napili, ale vi, ze by to dopadlo spatne?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54117
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Presne. Však povieš, že si sa rozhodla nepiť. Môžeš si nájsť vyhovorky, že prečo. Ale mne sa najviac osvedčilo "Nechcem, nepijem". A nezdôvodňovať. Pretože ťa začnú prehovárať. Povieš kvôli liekom a prídu s tým, že jeden môžeš. Auto? Nou problem. Však si po neho prídeš zajtra. Ideš k lekárovi? V čom problém, však aj zajtra ordinuje atd. Ľudia dokážu byť vynachádzavý, keď potrebuje parťáka na pitie. K niekomu môže prísť aj kámoška na návštevu, pretože nechce piť sama.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...22
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter