Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...22
Dolů
Téma: Nový začátek tím správným směrem
*
#54201
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj,jsem na sebe naštvaná,ale vim ze to proste musim zvládnout.Taky mame za okny sluníčko,za chvilku odjíždíme do lesa se psem,vyčistit si hlavu od povinnosti a starosti. Krasny den Macku i ostatni
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54217
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Krasne rano vsem.Dnes dalsi den bez napiti.Snad budeme vsichni mit tu silu odmítnout a nepodlehnout bazeni.Krok za krokem,den za dnem.Pro nas samotné.A pro nase blizke.Posilam vsem prani pěkného střízliveho dne!!!
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54218
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj, tak jsem se odhodala s tim prastit. Pravda neni to poprve ale citim ze moje telo uz je nemocne a mam malickou dceru a vim ze pokud to nezvladnu tak ji ztratim. Bojim se ze zase selzu ale kdyz ctu Vase prispevky tak mi to dodava odvahy. Rodina moje me zavrhla uz davno a nebylo to kvuli alkoholu.
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54219
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Renco, jak ti to jde? Me je dnes hrozne...tres, poceni a spatne od zaludku. Udajne tohle prejde do tydne.
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54220
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Samozrejme, že to prejde. Tie príznaky len dokazujú, že si naša.
Len nesmieš podľahnúť a napiť sa. Každý jeden pohárik len oddiali ústup absťaku. Niekedy to prejde aj skôr. Odporúčam veľa tekutín a aspoň po troške niečo ľahké jesť. Hoci polievku. Nie prežrať sa. Aby sa upravil žalúdok. Nejaký oxazepam, lexaurin tiež pomôžu zmierniť príznaky absťaku. A nepodľahnúť večer, ak by si nemohla spať. To všetko prejde. Len VYDRŽAŤ.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54221
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Krtku moc dekuji, litam v tom uz delsi dobu, ztratila jsem syna ale mam krasnou zdravou holcicku, tim jak se chova moje rodina tak 2 mesice v tom litam opravdu hodne spatne. prasku se bojim spis bych volila nejake vitaminy a bylinky. Ja se ted s malickou stehuji a je to narocne jsem sama s ni a jak rikam, rodina misto toho aby pomohla tak se chova prave opacne a to me opravdu dorazilo. Zadala jsem rodinu aby sla se mnou na terapii ale odmitli vsichni. Jiste proc by chodili, museli by priznat pred doktorem pravdu. takto me stale napadaji a ja se nemam jak branit. Nastesti jim protoze mam malickou tak varime kazdy den. Akorat ty vecery to je nejhorsi. Vydrzim 4 dny a pak si reknu ze jen sklenku a skonci to do nemoty.
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54222
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Renata napsal:
tres, poceni a spatne od zaludku. Udajne tohle prejde do tydne.

To nejhorsi bude pryc do 48hodin. Samozrejme musis pocitat s tim ze s kazdym napitim bude abstak horsi a horsi. Leku se neboj - naopak, pokud zjistis ze to nezvladas nebo ze jsou abstaky tak hrozne ze je prepijis protoze je nevydrzis tak utikej za doktorem. Vhodna medikace Ti muze hodne ulevit. Pokud jsi sama doma s malym ditetem a pijes tak si koledujes o strasny maler - staci aby se stala nejaka mensi nehoda, bude potreba zavolat sanitku nebo odvest dite k lekari a ten zjisti ze jsi opila a nahlasi Te socialce .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54223
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
prave proto jsem tady. Jak uz jsem psala, stehujeme se a je to opravdu narocne. Jsem tu protoze nemam nikoho si o tom popovidat. Verim ze se vse zmeni jen co se prestehujeme. Novy zacatek. Je neuveritelny kdyz zadam o pomoc rodinu a ta se obrati zady.
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54224
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Tie lieky su len na tých pár dní. Potom už nie. Vyrazne dokážu uľahčiť abstinenčný stav.
Podpora rodiny je fajn, ale aj tak to ostane všetko len na tebe. Niekedy je to aj o tom, že nám už neveria po mnohých sklamaniach. A iní ti povedia, čo si si navarila to si aj zjedz. Je to tvoja kapusta. Rodinu si nevyberáme.

Jsem tu protoze nemam nikoho si o tom popovidat.


Ja som teraz prišiel z nemocnice. Chodím tam na terapeutické skupinky. Presne z toho dôvodu. Plus občas zájdem na klub.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54225
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Jano a Renato přeji vám oběma silnou vůli a plno nových prožitků ve strizlivosti
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...22
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter