Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...22
Dolů
Téma: Nový začátek tím správným směrem
*
#54226
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
moc dekuji Macku, ted uz je mi fajn ale tech 48 hodin bylo peklo. Vcera sileny tres, tlak na hrudniku a zvyseny puls. Poceni take. Dnes rano to uslo ale az ted se citim normalne. Ted ale nastane nespavost. 3-4 dny nespim jen 2 hodiny nad ranem. A pak si reknu dam si sklenicku to zvladnu jen jednu, ale bohuzel u jedne to nezustane ale u dvou lahvi vina.
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54227
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Dnes piju,ale na deci vina si dam 4 dcl vody.Jsem trochu uvolněná,ale uvědomuju si,ze tudy cesta nevede.Ve ctvrtek jdu k psychiatricce,tak snad se to hne.Dobrou noc vsem.A diky za vas vsechny.Pomuzem si.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54228
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
..."každá opica začína jediným/(prvým) pohárikom."

Vysvetlenie: ..."pokiaľ odoláš/(odmietneš) ten/to prvý => ostatné/(ďalšie) už odmietneš ľahšie!"

(..."alebo už nič odmietať nepotrebuješ.")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54229
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Skoda Renata, este rano si nam tak pekne popriala triezvy den, ja som dnes isla v obchode okolo piva a hned my vyskocil napad ze by som si dala, ale nekupila som ho. Tak pre mna dnes uspech, dobru noc
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54230
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulko...dobre...gratuluji...i ja jsem dnes odolala v obchode...ale je to zatim jen druhy den....vzdy to prijde znovu pokuseni 3-4 den...
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54231
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Diky Jana, aj male uspechy su uspechy. Drzim ti palce, ja to mam najkritickejsie tiez az nejak 4 den. Tak dufam odolame
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54232
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
presne tak 4-5 den po abstaku...pak v tom zas litam 2-3 dny nez padnu vycerpanim...dostavi se abstak a je mi hrozne...pokud prekonam mesic bude mi opravdu lepe ...uz to mam za sebou...vydrzela jsem 3 roky
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54233
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj lidicky,ja dnes zase prvni den.Nejvic jsem vydržela 4,což je pro me dost,po tolika mesicich pití.Ale znovu začínat me uz nebaví.Chtela bych to dokazat.Najit ten spravny impulz.Procitam vsechna vlákna a v tolika vecech se poznávám.Ach jo,nikdy jsem nebyla bojovnik a nemam silnou vuli.Ale diky vam vim,ze to jde.Budu to zkoušet zas.
Vydržet treba deset dni je pro me natolik vzdálené,ze si to dam jako cil a pak snad uz nebudu chtit zas prvni den.No myslim cely den na to,jaky jsem slaboch.Rozumove znam tisíc duvodu,proc to zvládnout,pak si jdu koupit treba cigara a mam vino nebo pivo v košíku.Pomůže pít birell? Pomohlo vam to nekomu jako berlička,náhražka?Nebo i tomu je jepsi se vyhnout? Mam uvareny kotel čaje,za chvili jeste odjíždím autem pryc,ale co vecer?Snad to pujde.Nechci se litovat,jsem na sebe naštvaná.Tak pište,jesli mate chut se o sve pocity podělit.Rada si tu ctu a snazim se najit tu správnou cestu.Nekdy i sama cesta je cil.V tomhle pripade to asi plati.Pekny den všem
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54234
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Pozri, uz vies, ze viackrat si bez Birellu zlyhala. Myslim, ze skusit to s Birellom nemoze nicomu uskodit. Dlhodobo sa tym nalievat asi nie je idealny napad, ale ked ti pomoze preklenut prvych par dni, tak preco nie. Cokolvek Ti pomoze nepit je dobre, ale v pripade nealka piva tam stale existuje riziko, ze ta chut Ta privedie casom naspat k normalnemu pivu.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#54235
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Renato, já si prvním dny nakoupila hrozně moc různých druhů nealka. Zajímavé, různé chutě, hořké sladké, patlala to jak jsem zrovna chtěla, i drahé exotické. Jako bych se tím odměňovala. A první dny abstinence jsem nasmerovala na asi čtyři dny, kdy jsem byla doma úplně sama, a hodně moc času jsem prospala. A další plán byl objizdet autobazary a vybírat nové auto. Takže řídit daleko a až do večera a do únavy. A pak zase honem spát. Ale chápu, že to se blbě plánuje. A nepřemýšlej, neplánuj daleko dopředu. Zkus jen o dnešku. Prostě dnes se nenapij. A zítra znova
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...22
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter