Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1516171819202122
Dolů
Téma: Nový začátek tím správným směrem
*
#54664
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok  
Když jsem před nějakou dobou náhodou narazila na tento web, ani jsem netušila jak moc mě to otevře oči a posílí mé přesvědčení nepít.
Moc děkuji za každou odpověď nebo reakci. Z nově příchozích co tady hledají pomoc cítím to co jsem dříve také hledala.
V hlavě mám pomalu uklizeno a jen starou verzi občas vytáhnu, abych si osvěžila jak uz nechci nikdy pokračovat.
Život je o výběru situací a k tomu patří třeba i to zda se utopíme v alkoholu. Byli doby kdy mě bylo že mě samotné špatně. Jak za svou slabost tak za své chování.
Přeji všem i sobě hodně pozitivních chvil, které budou založeny na čisté hlavě bez alkoholové opojení. Děláme to hlavně pro sebe....
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54724
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 4 rok, 12 měsíce  
Ahoj VŠEM,po nejake dobe se vracím a znovu začínám den prvni.Nejak to neslo zastavit,zadne mega opice,ale denni večerní lahev vina,no nekdy i dve.Ale nějak se s tim snazimprat ,každý den si rikam,ze dnes ne,a vecer je tojinak.Nevymlouvam se na okolnosti a stres,proste moje slabost.Ale uz zas cítím,ze mi to vic bere,nez dava.Chci se cítit dobre a ne ráno vstavat s pocitem nevolnosti,tresem rukou,vždyť vite.Tak vsem,kdo nepijete přeju dal pevnou vuli,a kdo jste uklouzl a chcete zacit dnes znova,pripojte se .Mužem si dat den prvni spolu a podporovat se.Krasny den
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54733
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 4 rok, 12 měsíce  
Renata napsal:
Ahoj VŠEM,po nejake dobe se vracím a znovu začínám den prvni.Nejak to neslo zastavit,zadne mega opice,ale denni večerní lahev vina,no nekdy i dve.Ale nějak se s tim snazimprat ,každý den si rikam,ze dnes ne,a vecer je tojinak.Nevymlouvam se na okolnosti a stres,proste moje slabost.Ale uz zas cítím,ze mi to vic bere,nez dava.Chci se cítit dobre a ne ráno vstavat s pocitem nevolnosti,tresem rukou,vždyť vite.Tak vsem,kdo nepijete přeju dal pevnou vuli,a kdo jste uklouzl a chcete zacit dnes znova,pripojte se .Mužem si dat den prvni spolu a podporovat se.Krasny den

Abstinence si myslim meni o vuli...
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54742
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 4 rok, 12 měsíce  
Renáta píšeš:...denni večerní lahev vina,no nekdy i dve.Ale nějak se s tim snazimprat ,každý den si rikam,ze dnes ne,a vecer je tojinak.


Kto a kedy tie fľaše kupuje? Ako píše Richard, nie je to o pevnej vôli. Je to o disciplíne. Nestačí si len říkat, ale tiež pre to niečo spraviť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54747
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 4 rok, 12 měsíce  
Ahoj Renato. Každodenní pití je pro celý tvůj organismus hrozný nápor.
Sama si dobře vzpomínám na svoje rána po opici. Zvracení, nevolnost, celková dehitratace, atd.....
Každý tady jistě začínal několikrát a několikrát uklouzl.
Rád už tady padlo několik, ale na každého zabírá něco jiného. Jediné je společné. Pevná vůle a sebe kázeň.
Zkus si vypsat na papír PRO a PROTI. A sama na své oči uvidíš co bude prevladat.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54898
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 4 rok, 12 měsíce  
Jak to zvládáš Renato?Buď silná a bojuj.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54904
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 4 rok, 12 měsíce  
Ahoj ve spolek,
přeji krásný Lásky čas . O mně se pokouší chmury. Byla jsem v sámošce, čekám na pokladnu. Přede mnou 4 lidi. Ukrajinec, v košíku flaška rumu. Další chlapík, placka vodky. Paní litřík Mulera a další paní litřík Frankovky. No a já? Abych nezůstala pozadu, sedma Merlota. Takže ani první květen není to správné datum. A to jsem včera v ohni "spálila" to špatné. Vy se držte, je to fakt šílený.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54906
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 4 rok, 12 měsíce  
No tak podľa toho čo píšeš vidím, že ideš s prúdom. Nechceš ostať pozadu...
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54907
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 4 rok, 12 měsíce  
Ahoj, mě sedmička nestačí. Potřebuji alespoň litr, abych mohla bez problémů něco dělat.Většinou to mám tak, že na stole mám skleničku, ze který usrkávám a tu hlavní lahev mám schovanou. Tak mi připadá, že to nevypadá, že toho vypiju tolik.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54908
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 4 rok, 12 měsíce  
Karolína napsal:
Ahoj ve spolek,
přeji krásný Lásky čas . O mně se pokouší chmury. Byla jsem v sámošce, čekám na pokladnu. Přede mnou 4 lidi. Ukrajinec, v košíku flaška rumu. Další chlapík, placka vodky. Paní litřík Mulera a další paní litřík Frankovky. No a já? Abych nezůstala pozadu, sedma Merlota. Takže "ani první květen není to správné datum." A to jsem včera v ohni "spálila" to špatné. Vy se držte, je to fakt šílený.

Karolína,

..."definuj, aký má byť ten *pravý a správny deň*!"

..."alebo sa takýto deň v našej slnečnej sústave už nikdy ani nevyskytne?"


"Lavíruješ/(kľučkuješ), alkoholicky zručne a výnimočne poctivo!"

"Nazývam TO racionalizačná prokrastinácia/ (účelové vyhýbanie sa) odkladanie výkonu akejkoľvek činnosti!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/05/2019 12:23 Provedl: Ja. Důvod: Doplnok výpovede... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1516171819202122
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter