Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#54195
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Peknu nedelu prajem, mne sa stale nastastie dari. Ale ak mozem prispiet tym co zacinaju. Moja skusenost je ze prve mesiace som sa naozaj vyhybala nielen ze v domacnosti nic nemat, ale ani do velkych marketov nechodit aby ma nic nelakalo. A potom uz aj ked som zacala tak som sa vyhybala ulickam s regalmi s tym co nechcem a nemozem. Ja som nemala moznost nikam chodit ale stranky u mna aplikacie v telefone funguju dodnes. Tieto aj zahranicne diskusne fora neustale na upevnenie rozhodnutia a pripomenutia. Mne je za ten cas a myslim si aj kazdemu kto si tym presiel uplne jasne, ze ked tu niekto pise ze chodi od zaciatku von ale da si len dzus (uz prvy mesiac) alebo ma doma (pre navstevy) ze je otazka dni kedy napise ze to nedal. Su to len zamaskovane zadne dvierka. Ja som vlani uz nemala nervy a cas reagovat tu na taketo pristupy a ak mozem naozaj za seba napisat co mne pomohlo tak presne len jedine. Nic doma, nechodit prve mesiace nikde kde nieco co nechcem je a sa konzumuje a pripominat si kazdy jeden den preco nie. Citat si kazdy den ako sa komu dari a ako nedari a zle dopadli ti co sa toho nedrzali. A velka barlicka pre mna je ze som kazdemu s kym v kontakte hned od zaciatku povedala ze mi to nerobi dobre a vyhybam sa tomu. Nijake zasterky s chorobami na tyzden alebo vyhovorky na lieky. Pekne dni spokojne vsetkym prajem.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54196
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulka,mě to nerozhazuje,spíš to rozhazuje jiné. Ale já tu píšu své zkušenosti, neboť to čtou i lidi,kteří zatím nejsou přihlášení a zatim nejsou presvedceni,jestli se jich problém alkoholismu týká.
Někdy mi to tu připadá, jak na politické scéně, kdy politik nechce připustit jiný názor než svůj. Já píšu za sebe ,své zkušenosti a jak to mám já.
A pokud to někomu pomůže budu jen ráda.
A doporučení, že bych tu neměla psát je pro mě směšné.
A jak to máš dnes Cibulka?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54197
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Maris obě víme že názor ještě nikomu neublížil. Záleží vážně na lidech co si vyberou jako svou cestu. Vždyť tady to fórum provází nejednoho z nás.
Za mě mohu poděkovat všem za poznatky a popichnuti. Je to lepší než sedět doma a být v tom sám.
Je pravda že pokud člověk chce být férový ve svém jednání musí být upřímný hlavně sám k sobě.
Maris krásnou neděli. Jsi fajn
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54199
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Macku díky,jsem ráda, že aspoň někoho neirituju svými názory, ještě bych chtěla napsat,že kdysi jsem byla velký odpůrce léčebny,Áček ,psychologů, psychiatrů atd. Po nekolikanasobnych držkopadech jsem prehodnotila svou situaci a vyhledala pomoc.Nejdrive psychiatra kde jsem docházela každý měsíc. Ani to nepomohlo a opětovně jsem se dostávala do stejnych situací.Tak jsem udělala to co jsem udělala pro svou záchranu a kvůli sobě.

Macku a co partner ,už začal vnímat Tvoji změnu?Změnil se k lepšímu?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54200
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Mam sa fajn, vcera som si pozrela dobry film, dnes krasne jarne pocasie, tak som z detmi na ihrisku. Len z mojimi naladami a chutami to je niekedy ako na hojdacke, tak uvydime. Teraz sa citim dobre a myslim ze aj moje odhodlanie je silne...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54202
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Maris. Nemohu ho měnit. Důležité pro mě je že jsem se změnila já.
Sice mě to mrzí ale beru to jako fakt, že jsem ho zklamala tím že jsem pila.
Měj se krásně
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54203
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Macku,ty jsi psala,že držíš ketodietu,tak jak se vyrovnavas s chutema? Já secpala kdeco,čokolády,bramburky jogurty atd.Dietu jsem nedržela a i tak jsem zhubla 7kilo.Ale taky musí být doma pohoda.
Tak alkoholismus je nemoc,zklamani partnera,bohuzel,tady by mela byt jeho pomoc,hlavně když budeš se sebou spokojená. Hezký den .
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/03/2019 13:03 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54211
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Maris, ach ta vztahovacnost a domysleni si .
Ja jsem mel na mysli ten jeden konkretni prispevek, kde rikas nekomu, ze mu pomuze jen lecebna. Tak bejak to bylo. Pokid rikas jen sve zkusenosti, pak nechapu, prpc nekomu rikas, ze jenu pomuze jen lecebna?
Rozumime si?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54212
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
MichaleB, už nevím co jsi psal kde,vztahovačnost vlastnost alkoholikova,tak to pořád neber osobně. A neradila jsem přece tobě,ty už jsi v léčebně byl a přesto jsi pil.Takze je to třeba záchrana pro někoho a pro někoho ne.A říkám to protože je to můj názor,chápeš?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/03/2019 17:08 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54214
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Maris chutě jsou stále ale vím že nemohu. Jak vypadnes z toho procesu tak se zpět dostává těžko. Za týden už končím 10 týdenní stravu. Tak jsem se v tom zabehla že si nechám aspoň ty jejich svačinky.Jinak mám že sebe dobrý pocit. Třetí těhotenství jsem měla později tak mých 55 kg jsem postradala. Sice se k tomu nevrátím ale ručička váhy je na přijatelných 57
Hodně jsem asi nabrala i pitím.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter