Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#54352
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Pekny sobotny vecer prajem vsetkym, tak zvladam to celkom, som triezva a prezila som aj vykend bez. Chute boli uz od stvrtka, dnes to je lepsie. Dufam ze to pojde takto aj dalej, celkom som sa zatala, aj ked raz uz som to skoro vzdala. Riesim vzdy ten konkretny den ktory prave je, tak nerozmyslam co bude. Dakujem za radu, celkom to funguje. A hlavne nic doma nemam, to bola asi zachrana Poctivo si to tu po veceroch citam, aj to mi pomaha. Dakujem za toto forum, aj za vas Zacali mi nejake zdravotne problemi, tak idem v pondelok k doktorke.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54354
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Super, den ke dni, a je tyden, tyden k tydnu a je to mesic, pak rok a uz ti prijde normalni nepit alkohol

.. i kdyz .. vcera jsem byl v obchode. Jdu kolem rregalu s pitim, hledam stavu a na druhe strane piva. Hele, pivo, co kdyby sis jedno koupil? Ses posral, ne? Pak se mi zkroutili prsty na nohou, kdyz jsem si predstavil, ze bych se napil. Ale furt to tu je a bude, no.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54357
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Ano, ono to tu bude asi stale ale, dnes si vychytnavam rannu kavicku, bez toho aby sa mi zasekla v hrdle rano vzdy po prepitom veceri kavu nemozem ani vydiet....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54364
Re: Nedavam to Před 5 rok  
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54377
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Diky, ale pustila som si to az k veceri
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54380
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Ja se ted vrvatil z kurzu vyukuy hrani na ten handpan nastroj. Tolik zajimavych veci kolem nas, co clovek muze delat,cemu se venovat, kdyz nechlasta .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54386
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Zaujimavy konicek mas... Este som o takom nastroji ani nepocula, ale super
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54391
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Ma tp jeden hacek, ten astroj stoji cca 1000Eur. Takze na domaci hrani je to pro majetnejsi lidi a nebo bezdetne. Pravda, kdyz budu davat mesicne penize, ktere jsem za mesic propil, tak na to ani ne za rok mam a bez koureni za pul roku. Hm )
Kazdopadne, mozna to vypada na videich jako jednoduchy nastroj, je dost tezke z toho dostat ty libive zvuky.
Ja mam spis nekdy pocit, ze tech veci, co me zajima a kterym se venuji, chci venovat, je moc a pak jsem z toho ve stresu, ze to nestiham. Ale o tom starem znamem - je to v hlave - spravne si to nastavit.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54396
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Tak si teda odkladaj Ja som sa takto odmenovala ked som prestavala fajcit, za kazdu krabicku co som nekupila som si dopriala nejaku drobnost. Ani sa nenazdas a budes to mat. Neviem co si pijaval ty ale napr. za kazde nevipite pivo euro, u vas koruny teda
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54397
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Ja mam zas pocit ze nic nestiham, a ucit sa na nejaky hudobny nastroj uz vobec, niekedy som rada ze si umyjem v klude vlasy ale to tie moje deturence, co si vyzaduju pozornost. Kazdopadne je to zaujimave, budes hravat potom v prazskych ulicach?
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter