Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...17
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#53685
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Cibulka a všichni tady,
Cibulka,myslím,že okolí o tobě všechno ví i to co ty ne.Na ně se fakt vykašli,Ser na ně!!!!
Dej si říct,sama to nezvladneš,kolik hloupých strachů z lidí a pomluv dokázalo,že je to semlelo daleko víc.Tady se neboj žádného odsuzování, jsme tu alkoholici co si tady tím prošli a procházejí.A kdo se směje alkoholikovo neštěstí ten Ti za to nestojí ani vteřinu myšlenky.Vyhledej lékaře, psychiatra a nech si nasadit antabus,to Tě odradí od pití.Vyhledej AA jak Ti radí Krtek.Tam se Ti opravdu nebude nikdo smát.Nemusíš mluvit,jen poslouchej.Nebuď na to sama!!!!Moc Ti držím pěsti, tak jako všem kdo se v tom ještě motají .
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53687
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Maris, Cibuľka predpokladám žije na Slovensku. A okrem AA sú tu aj A-kluby. Zoznam na ASKAS.sk. Neviem prečo sa tomu tak bráni. A nemusí to byť ani v jej meste. Vraví sa, že piť dokáže každý aj sám. Abstinovať dlhodobo nie(aj keď uznávam, že sú výnimky, ale ona to nebude). Štve ma tým, ako sa tomu bráni. A pritom evidentne to sama nedáva. To jej tie malé cibuľky nestoja za to obetovať na to trochu času, poprípade aj tých pár eur na cestu?

P.S. Dodám, že to platí pre všetkých, ktorým sa nedarí. Aj pre tých, ktorým sa darí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 24/02/2019 11:44 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53688
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
...To ako keby som ten moj problem povedala nahlas...

Pre boha živého, Cibuľka. Ale veď o to predsa ide. Aby si to povedala nahlas!!! Aby si to nedusila v sebe. Práve tým sa Ti uľaví. Pochopím, že nechceš k lekárovi. Asi by si automaticky dostala záznam v karte. Alebo aby to vedela rodina.
Ale klub? Však ten môžeš navštíviť aj na druhom konci republiky. Odkiaľ vlastne si?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53691
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Krku,jo u nás jsou taky A kluby,Al-anony,různá zařízení,kde chodí různě nemocní lidi.Uvědomte si,všichni tady ,kteří si myslí,že to zvládnou sami,že alkohol je progresivní, chronická nemoc!!!!Kašlu na záznam v kartě,když abstinuju je mi to už někde.Sama jsem se pořád snažila přestat.A když jsem půl roku nepila,myslela jsem,že to mám v kapse.Houby.A vím,že to je na celý život.!!Sakra Cibulka, už se vzpamatuj,už kvůli dětem.Ale hlavně kvůli sobě.Ježíš, jak jsem si nalhávala roky ,že to zvládnu sama.Tady s pomocí fóra.Lidi ,když s tím nic nebudete dělat, časem se všichni dozví vše i rodina,v práci,sousedí atd. Pokud už to dávno netuší.A-klub je to nejmenší co pro sebe uděláte.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53692
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahojte, ja som vas nechcela nastvat. Krtko, ano tie moje cibulky mi za to stoja. Neviem jak to funguje tie klubi, ale asi sa tam aj tak nedostanem, aj keby som chcela dochadzat, auto mam, len vecinu volneho casu mi zaberu bud deti, alebo praca a nejaka pravidelnost by sa mi asi nedarila. Nechcem pisat odkial som, nech ma tu niekdo nespozna, mozno som paranoidna, ale je to verejne dostupna stranka. No zacalo sa to zase stupnovat, musim to haltnut, dufam sa mi to podari. Maris, MichalB viem ze to myslite dobre, ale skusim to bez lekarov. Ked to nedam, mozte ma prist prefackat Tak ja som strasny depkos, uz sa citim lepsie, len mi to zacalo prerastat cez hlavu, tak preto som to sem napisala, co sa mi niekedy prezenie hlavov.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53693
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ale slubujem ze dnes si pozrem nieco v okoli, aby som to hned nezavrhla, ked sa podari skusim sa tam ist pozret... Mam tri mesta celkom blizko, no neviem.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53694
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
A o mojom piti, alebo probleme nevie myslim nikdo. Skor sama to riesim, v mladsom veku, dobre, to bolo ocivydne, ale teraz ked mam rodinu a usporiadany zivot, si myslim ze vsetci ma beru ze je vsetko ok. Nechodim po senkoch, neukazujem sa opita. Ja sa vlastne ani neopijam ze by som o sebe nevedela, ano boli aj take casi ale teraz si dam tak aby som stale vedela co robim. Tak to myslim nikdo neriesi. Praveze ziskavam dobre meno, nechcem si to kazit nejakymi takymito vyhlaseniami. Neospravedlnujem teraz svoj problem, ja o nom viem ale len vysvetlujem ze to neni o mne verejne tajomstvo. Hlavne co som toto cele zacala riesit, som zistila ze piju vlastne vsetci
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53695
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
ProsteJa, taku kamaradku ti zavidim, no nech rozmyslam, jak rozmyslam neviem komu by som sa vyspovedala.... No budem to skusat dalej, ked to nedam, tak mi povecte ze uz som s tym trapna a nech idem niekam....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53696
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulka napsal:
ano tie moje cibulky mi za to stoja.

Cibulko omlouvam se a beru zpet predchozi radu. Uz tady na foru nejsem tak casto jako driv a nepostrehl jsem ze mas deti. V takovem pripade nema smysl zkouset to rvat sama a urcite by jsi mela dat na rady vyse a vyhledat pomoc. Nebyla by napriklad mozna konzultace s lekarem mimo pojistovnu? Proste mu zaplatis na ruku za kazde sezeni a zaznam o Tvem problemu se nikdy nikde neobjevi. A podle toho jak sezeni s doktorem dopadne uvidis jak budes pokracovat dal. A vhodne nastavena medikace by Ti s problemem opravdu HODNE pomohla.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53698
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulka,
No ale stejne ma tendenci mi rikat, se hecni a to prejde ...
Jak se s tim sama peres (konkretne)?
ProstěJá
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter