Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...17
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#53701
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ludia zvladnem to, dost som nad sebou rozmyslala, nerobi mi alkohol dobre, mam potom depky a vseliake psycho stavy.... Zvladnem to, neviem este ako ale zvladnem. Neni to lachke, najradsej by som sa niekde zavrela a pockala kym to vsetko prejde, ale musim fungovat, mam zodpovednost, moje dve male lasky, kvoli nim to dam.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53702
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Este otazka, do toho klubu sa mam najskor nejako telefonicky nahlasit? Nasla som jeden kam by som asi vedela zajst, nejak si to zariadim, neni su v malich mestach, tak som nasla jeden v mojom rodnom meste, co som zrovna moc nechcela, ale mozno budem mat stastie a nikoho tam nestretnem, no uvidim, zvazujem to....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53704
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Môžeš zavolať, aj nemusíš. Ako chceš. Napríklad v Prešove sú tri. Môžeš prísť pozrieť.
Ešte som zabudol. Aj AA.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 24/02/2019 20:29 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53705
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Pravdaže sa netreba nikam dopredu hlásiť, a dokonca ani nebývajú zamknuté dvere a dá sa odísť ešte pred kávou.

A navrhujem zmenu myslenia v názve témy z "nedávam to" na "nevzdávam to".
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53706
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Prešov mam trocha od ruky, skoda, takto tam musim ist sama... Neviem, bojim sa, horsie nez ist na prve rande No a nazov mozno raz zmenim na dala som to, teda dufam...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53707
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulka napsal:
Neviem, bojim sa, horsie nez ist na prve rande

Neboj se - neni ceho! Vis jak strasne moc lidi ma podobny nebo stejny problem jako Ty? Strach (veliky strach) by jsi mela mit spis z toho co by se stalo kdyby jsi situaci neresila a pokracovala v piti. Ale to se nedeje - uvedomila jsi si ze mas problem a snazis se ho resit. A vyresit to jde - viz. lide tady na foru .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53708
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Cibulko,

můžeš mi prosím napsat kolik,co a jak často piješ?
Já teď pár týdnů držím přes týden abstinovat a o víkendu víno, což je pro mně úspěch, po těch letech každodenního popíjení. Vím, že to není výhra, ale vnímám to jako proces v hlavě, který nabíhá, ještě tam není na 100% , ale postupně se to čistí. Už vím, že není normální chlastat, ale nepít, nebo pít s mírou, což už neumím. Nemám nějáký hrozný kocoviny, ani pití nadoraz. Ale včera jsem měla možnost zůstat někde neplánovaně přes noc ( s manželem v obytňáku) ale v hlavě jsem na ten večer měla naplánované víno, tak jsem nezůstala a asi to byla škoda, nicméně tohle bylo silnější. Je to fakt sviňská síla. Tak se drž a já se taky budu snažit čisit, co je v mých silách, aby se ten nános bahna ze mně konečně odlepil.

P.S. Šantal? Drahu? Mirku? atd.....kde jste?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53709
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Tým Prešovom som chcel nasmerovať tvoju odpoveď. Takže z ďalekeho východu nie si.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53711
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Karolíno. No, na Drahuš jsem taky myslela, že tady dlouho nebyla. Snad to zvládá.
A ty Karolí, je to blbe, když ti to narušuje život. Když můžeš někde být, ale zrusis to, protože máš v plánu doma pít. To je zlé, to ses podle meho neposunula nikam.... Zas už ty víkendy a pak? No hlavně ti chlast krade život. ... škoda.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53712
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Karolina, ja momentalne nepijem som si povedala, ale uz sa mi to zacalo stupnovat, ja som pivar, tvrde vobec, sem tam vino. Momentalne som si dala tak 3krat do tyzna ale 4-5piv. Niekdo si povie ze to neni moc, ale mne to nici psichyku, viac mi ani netreba. V mojej najlepsej forme som ich zvladla aj 10-15 pravidelne... To uz dlho nebolo, nastastie, ale po mojom skoro pol roku bez kedy som sa fakt citila super, sa to postupne pridava, povedala som si sak sem tam jedno, dve, postupne zas dve tri atd. Teraz uz to bolo sem tam aj 6. Musim to haltnut, lebo som v tom nejak nenasitna Krtko, tak ty takto na mna?
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter