Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...17
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#53714
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibuľka,

..."v Žiline sú napríklad už:
3 kluby abstinentov a jedno združenie = Anonymných alkoholikov."

"Všetky info(rmácie) sú verejné a na webe."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53716
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
V poriadku Ja, ja uz som si to pozrela, aj u nas su tri...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53721
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Inak aj som si dost poplakala v poslednej dobe nad sebou, plakali ste niekedy kvoli sebe? Z nejakej bezmoci? Ja vzdy placem ked mi je najhorsie. Placem, potom sa nastvem, zase placem.... Niekedy musim vyzerat ako blazon.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 25/02/2019 10:42 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53722
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj vespolek,Cibulka,už to ,že premyslis, že půjdeš do AA je super,opravdu běž, můžeš zavolat ,já taky volala ,abych se ujistila,že opravdu fungujou.A kde přesně jít.Běž,žádný strach a jestli tam bude nekdo známý toho se neboj.I kdyby,má stejný problém a jinak je tam zaručeno ,že se nic co bylo povězeno a kdo tam byl se nevynáší ven.
A s tím pláčem,ano pláču ještě teď, někdy.A taky se směju někdy,jako blázen.Ale to je v pořádku,uvolňují tím vnitřní stresy. Samozřejmě se mi nejlépe brečelo po alkoholu.To už teď není.Jinak já byla taky na pivo.Tvrdé mi nejelo ,někdy vino.Ale piva jsem byla schopna vypít litry.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53723
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Maris, rozmyslam nad tym, ale uz teraz viem ze tento tyzden sa tam nedostanem, hadam buduci, len mi je trochu proti srsti klamat ze kam idem aby som sa nejak vyhovorila....No a aj ja som ich ties vypila na litre, vzdy uplne nekontrolovane. Teraz sa snazim sa tolko neopijat, ale neviem co je horsie, lebo slina tam vzdy je, dat si este dalsie, dalsie, dalsie... A raz by sa to zlomilo a neovladla by som sa. A potom tie strasne stavy rano, no des. No tie stavy mam aj po 4pivach, takze to je uplne jedno....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53724
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulka,nechceš klamať ,no pro dobrou věc a pro záchranu sebe nebo někoho klidně zalžu. Je to pro Tvé dobro,proto,abys už byla o krůček dál.Mě když se ptali kam jdu,řekla jsem jdu si něco zařídit.A to není lež.Neodkládej to a nehledej výmluvy,proč nemůžeš. Budeš to dělat pro sebe a pro děti, sama víš, že takhle to dál nejde.Dej střízlivosti šanci. Držím pěsti a těším se že napíšeš: bola som tam a som rada.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53741
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Diky maris za povzbudive slova, no neviem, cim dalej tym viac sa mi do toho nechce.... Ale uvydim, skusim tam zavolat, co mi povedia. Strasne zle casi tam davaju, je to komplikovane. Mozno sa aj vyhovaram... Zatial sa drzim. Prelomovy bude asi vykend.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54044
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Ahojte, viete mi prosim niekdo vysvetlit, preco mi po pred cca tristvrte rokom tak dobre islo abstinovat a teraz to nejde? Dnes ma az hlava bolela a ta strasna chut, nedalo sa to vydrzat. Vydrzim par dni a potom ma to klepe a uz sa neovladnem. Dari sa mi aspon sa neopit tak aby som o sebe nevedela, ale aj tak som zo seba sklamana. Viem, mam ist na skupinu, cakam stale na vhodnu prilezitost. Je to taske, mam toho vela, snazim sa fungovat, zarabat peniaze a starat sa o deti. Mam strasne malo casu na seba, nie to este chodit po kluboch. Nevyhovaram sa, len to neni take jednoduche. Dajte prosim nejaku radu, co ste robili ked vas to draplo, ja to mam jak z rozpravky, ked ma clovek na jednom ramene aniela a na druhom diabla...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54045
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Hele cibulka,to zas piješ,jo?A není to škoda?Tak od zítra znovu,není na to rada,prostě musíš to dát sama,nic jiného není.chute přijdou nech je odplynout,zatnout zuby,myslet na to jak ti bylo střízlivé. Držím ti pesti,holka,dáš to,uvidíš.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54046
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Cibulko měla jsem to podobně. Část mě chtělo pít a část věděla že to není dobře. Když jsem se ráno probudila s kocovinou a bylo mě zle na zvracení a pamatovala jsem si jen slova dětí,, mami ty jsi opilá.....,
Najdi v sobě sílu už kvůli dětem.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter