Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: 50x a stále poprve...
#54241
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok  
Barbora napsal:
Ahoj. Je mi 22let. Od nejakejch 14ti me to k alkoholu tahne, i k jinejm drogam, vzdy me bavilo objevovat. Pubertu jako takovou jsem mela hodne divokou,...Jsem energickej clovek, takze kdyz se napiju, je sranda a divocina. Bohuzel - posledni rok jsem zacala pit vic, a poslední dva mesice si zadne akce nepamatuju. Vypiju treba 16panaku za vecer, do toho zakourim nejakou travu, a nevim o sobe.... Curam kde me napadne, ... Nehlede na to ze jsem opila nadrzena jak stepni koza, a je mi to uplne jedno, s kym jdu a kam jdu. ... Pamatuju si jeste treba sestej panak ale pak buch, a okno. Okno treba 8hodin,.... Moralni kocovina me szira hodinovejma placema. Musim prestat pit tvrdej, to je jasny. Ale nevim - děje se mi tohle vse jen kvuli alkoholu, a nebo jsem narusena?

Ahoj
Hmmm, tak to je poměrně "slušná práce" ve 22-ti letech. Ale asi tě zklamu tady přestat pít tvrdej už stačit nebude... a stejně to už ani nepůjde. Škoda, že jsi nekývla na tu odvykačku, mohla jsi alespoň na chvíli vypadnout z toho kolotoče co žiješ a případně by se mohlo přijít na to, co ti vlastně je, nebo co si tím chlastem a drogama v životě vlastně kompenzuješ. To už není "normální" pití jenom proto, že ti to třeba chutná, ale může tam být v podvědomí skrytý "program" sebedestrukce : nenávidím se a chci zemřít.... a to už se ambulantně léčit nedá, možná se bude muset i na nějakou dobu nasadit medikace na kompenzování těch tvých psychických stavů.
Pavel
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54250
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok  
Je mě líto tak mladého člověka. Máš ještě šanci změnit život
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54253
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok  
Jj, Macku. Každého člověka je škoda. Nedávno jsem viděla svého strýce. Pamatuju si, že už kdysi měl sklony občas to prehnat. Postupem zacal pit vic. Teď je z něj troska. Totální. Prostě už to není ono, divam se na něj a on uvnitř prostě není. Jeho rodina už mu moc času nedává, už se prostě jenom čeká. Nejde dělat nic....
Proto držím palce všem, kteří se to zkouší zastavit. Udejte / udělejme to. Dokud to jde...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54254
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok  
Prave ze doufam, ze to zvladnu vyresit sama. Nastesti mam milujici rodinu a mamu, co o vsem vi. Snazi we mi pomoct, jenze me proste prepne a nevidim neslysim. Moc dekuju za nazor!
Nejmenuje se
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54255
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok  
Mladyho, ale hloupyho. O vsem vim, tolikrat uz mi alkohol vzal - at uz lasku nebo kamarady. Budu muset doufat ze jsem natolik silna, ze to zvladnu.
Nejmenuje se
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54258
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok  
Doufani je k nicemu. Nic se nezmeni, pokud se neco nezmeni.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter