Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Neviem ako dalej
#55464
Re: Neviem ako dalej Před 4 rok, 11 měsíce  
Tyjo, nestraš prosím tě.Dneska jsem měla ráno jen malinkatého panáčka a zatím se držím.Ale lhala bych, kdybych tvrdila, že na to nemyslím.Nemáš třeba facebook? Já tu nějak nepoznám, zda někdo odpověděl či ne.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55615
Re: Neviem ako dalej Před 4 rok, 11 měsíce  
Na tejto stránke je informácia aj o lieku Revia (Naltrexone). Píše sa že by mal zmenšovať túžbu po alkohole, mal ho niekto? Funguje to?? Pomohlo by mi to?

Inak posledné 4dni sa držím len na 1 pive denne. Dá sa to považovať za úspech??
Marek28
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/05/2019 11:09 Provedl: Marek28.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55616
Re: Neviem ako dalej Před 4 rok, 11 měsíce  
Ty tabletky jsou na předpis a nemám zkušenosti ale myslím že ti je může předepsat pouze odborný lékař ... píšou tam že se užívají po absolvování léčby... nevím jestli se můžou napsat někomu kdo si dává denně alkohol i když pouze jedno pivko...
Evona
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55617
Re: Neviem ako dalej Před 4 rok, 11 měsíce  
Marek, tuzbu po chlastu eliminuje jediné tým, že sa něčím zaměstnás. Mně to funguje, už 12 dní čistá, ale u mně je to třeba tím, že ještě jsem nebyla na tom tak jako někteří tady... Jen jsem si uvědomila, že opravdu musím omezit chlast dokud to jde vlastními silami. Ale já třeba nepila denně litr tvrdyho, ale dva krát týdně s tím, že intervaly se uz začínali nebezpečně zkracovat.
Martina
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55626
Re: Neviem ako dalej Před 4 rok, 11 měsíce  
Martina, mě taky vžd pomohla práce, hlavně náročná, kde se člověk nenudí a to ta budoucí snad bude.Pak jsem po 12 hodinách byla unavená, byl čas se jen najíst, umýt a jít spát, protože se šlo opět do práce.A samozřejmě jsem nebyla litr ale půl litru tvrdého. Litr bych nedala, to bych se totálně zbořila a to už by byl velký problém.Nejhorší ale je, že já pia nudou už od rána, ne jak většina až večer.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter