Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Selhala jsem
**
#56259
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj lidi,tak jsem vydržela zas jen 5 dni,včera pivo,neodolala jsem.pozde vecer bez deti.Dnes zas den prvni.Jednou to musi vyjít.Tolik obdivuji Vas,co odolávate.Nepřestanu to znovu zkoušet.Snad to zvládnu.Mejte pekny den.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56260
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Renátka, chápem ťa. Doma suchá domácnosť. A v tom večer niekto zvoní. Otvoríš a hľa, pred dverami stojí pivo. Tak čo už s ním? Vypiješ. Však škoda by bolo nechať kamaráta stáť za dverami. Alebo to bolo inak?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56261
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
To se stává, navíc byl včera pátek..

Já mám dnes den 6 a včera jsem teda taky měl chuť. Už jsem se zbavil únavy a vrátila se mi dobrá nálada. Tak večer se objevily impulsy.. když bych si dal pár drinků bylo by mi fajn, mohl bych být společenský, někam zajít.. Byl jsem raději doma a večer šel běhat. A zase myšlenka - mohl bych běžet okolo vecerky a tam si něco koupit. Anebo si nechat přivést pizzu a s ní nějaké pitivo. Ale včera jsem zakroutil hlavou, že prostě ne. Jakmile o tom člověk začne v myšlenkách spekulovat, že třeba trochu by mohl a kolik, zaobirat se těmi myšlenkami, tak už to je většinou v háji.
Spisovatel
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56262
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Renato,
a bylo jsi měla doma a nebo jsi někam šla? A jestli jsi šla, tak proč, když víš, že to pak nadopadne dobře. Teda pro Tebe
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56263
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
V lednici jsem mela 2 birely a chlap 3 kozly.Prisel domu,dal si veceri a sel spat,nebylo mu dobre.Tak jsem si dala nealko,a kdyz vsichni spali,tak rikam,jedno si dam at se mi dobre spí.A vypila jsem tri ani nevim jak.Fakt mi to chutná.Je to hrozny,nepiju koralky,to mi nikdy nechutnalo,a vino obcas,redene vodou,a to taky treba 2 litry.Ale to mi nechybí.Ale pivo mi chutnaaa!Byli doma jen tri,ale kdyby bylo 10,tak je taky zdolam.Bylo hodne hodin a vecerka zavřená.A pokud piju treba i jednu sklenku,tak nikdy neridim.Takze zadna katastrofa,ale zas podlehnuti,slabost.No tak zas dnes den prvni.Nezbývá nez začít znovu.Krok za krokem,den po dni.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56265
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
To vim, ze nemuzu ani sklenicku. Niceho. Pak bych nemela brzdu.
Ty to furt pokousis, co? Je opravdu lepsi se na to vykaslat.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56274
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Renata, ja nemam uz cemu odolavat. Jsem na navsteve, v lednici piva, ve sklepe vina a koralka. A co, nic, pustim si film a jdu spat s cistou hlavou. zadna krec. Stejne jako kdyz je nekdo zvykly nekourit, take si nepujde zapalit. A kdz se objevi napad, ze "vsak muzes po skoro trech letech, co? Pivko, jedno, co? To das, ne?", tak se zasmeju a reknu si: "vole, napijes se a umres" a je to pry
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56275
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Renato, dej si bacha i na nealko pivo.Bohužel i v něm je nepatrné procento alkoholu a když se jich vypije víc je to pokušení a hlavně ta chuť piva. Pokud chceš doopravdy přestat, tak se neuváděj v pokušení. Bažení po chlastu mám i teď po 14 letech. Paradoxně se mi vrací sny kdy jsem totálně na šrot a ráno mám suchou kocovinu. Naštěstí to není zas tak často. Podvědomí je svině.....ve snech se mi vracejí okna a vše co jsem opilá vyváděla. Budu se stydět do smrti. Psaní sem mi moc pomáhá....drž se a nepij, musíš chtít ta sama, musí nastat bod zlomu....nebo.....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56276
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Dnes druhy suchý den,jsem unavena,jdu brzy spat,brzy se ozvu.Den za dnem,krok za krokem.Děkuju za reakce,vim ze musim sama se sebou se srovnat.Dnes o dane situaci i velky rozhovor s manželem.Jsem za to rada.I za vase reakce.Dobrou noc vsem.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56279
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Renata napsal:
Dnes druhy suchý den,jsem unavena,jdu brzy spat,brzy se ozvu."Den za dnem,krok za krokem."Děkuju za reakce,vim ze musim sama se sebou se srovnat.Dnes o dane situaci i velky rozhovor s manželem.Jsem za to rada.I za vase reakce.Dobrou noc vsem.
Renča,

..."TO zvládneš!!!"


("Spěchej pomalu!")

("Trpělivost a píli si přibal taky"...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter