Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Selhala jsem
**
#56282
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Minuta za minutou, hodina za hodinou, den za dnem, rok za rokem, jseš na dobré cestě, je důležité si přiznat, že máš problém, to je začátek.....silná vůle a pomoc přátel, spousta jich tě zatratí a ti praví tě podrží.....přečti si moje vlákna v životě po závislosti....drž se a piš sem....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56284
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Děkuju.Dnes mi neni moc dobre,budila jsem se a honilo se mi hlavou,jak opilá padam a po úrazu umřu.Co deti? Uplne depka,vzala jsem si neurol a mam strach.Fakt nesmím,nebo umřu.Doma nic neni,od rana pécu a vařím,koupila jsem si na dovolenou 3 knížky,v sobotu s detma odlétam ,manžel bohuzel nemuze.Tak ted snad me to konecne nakoplo.Ale nechci předbíhat.Moc si cením tohoto fora.Vim ze je to můj boj,ale ze nas je vic a zvladnem to.Doufam.Tak pekny den a brzy zas napíšu.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56287
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Renata napsal:
Fakt nesmím,nebo umřu.

Umres ale to nebude to nejhorsi. To nejhorsi bude pad na fyzicke, psychicke a socialni dno. Kdy se zmenis na trosku za kterou se bude stydet a kterou odvrhne i vlastni rodina .

Delas moc dobre ze se to snazis resit s manzelem. Zkus mu vysvetlit ze mas opravdu hodne veliky problem a ze potrebujes jeho pomoc. Napriklad ve 100% udrzovani ciste domacnosti. Zadna piva v lednici, zadne vino ve skrini... proste NIC, NULA. Neboj se - neni to natrvalo ale pokud jsi ve stavu kdy se zoufale pokousis nepit a opakovane selhavas tak ten chlast doma a v dosahu je rozbuska . Kdyz vis ze budes mit volny cas tak si s predstihem priprav plany - necekej na to az si v klidu sednes a myslenky se okamzite stoci na chlast - to uz bude pozde. Me treba pomahalo piti energetaku a sladkych limonad takze doma toho byla neustale obrovska zasoba. Kdyz to na me prislo tak jsem behem par hodin vypil treba litr energetaku a dalsi litr sladky limonady. Jasny - tloustne se po tom ... ale po chlastu se umira... . Snaz se neustale sledovat co presne a za jakych okolnosti Te "spustilo" a uz predem bud na takove situace pripravena. Neni zadna hanba selhat ale je trapny selhat znovu a opakovane na stejne situaci a nevzit si z ni ponauceni .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56288
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Gennosuke, ahoj už jsi to psal dříve proč jsi pil zrovna energy drinky? Víš nějaký důvod?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56289
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Reny, a kam jedes? Já jsem se sem teprve včera přihlásila a nějak si vas ještě pletu
A jsi si jista, že tam nebudeš mít přístup k alkoholu?
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56291
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Letíme do Tunisu all inclusive,tak doufam,ze to zvládnu.Budu tam mit kamarádku s dětmi a manželem,tak přemýšlím,ze ji to reknu,ale nevím,stydím se.Budu se muset držet.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56292
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Deti byly tak zklamaný,ze nejede manžel,ze jsem to nemohla zrušit cele.Oni letí poprve.Budu to brat jako zkoušku.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56298
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Tak dalsi den konci,je mi fajn,snazim se nic moc neřesit ,porad se zaměstnávat .Doma je sucho,nemam ani chut.Za chvili půjdu spat,dospat deficit ze vcera,snad 20krát jsem byla vzhůru a rano po tech snech spocena jak myš.Snad to dnes bude lepsi,beru to tak,ze se tělo čistí,hodne piju a nejaky vitamíny.No a hodne kafuju pres den.Tak dobrou noc vsem a zvladnem to,musime.Držte se vsichni.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56301
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
Gennosuke, ahoj už jsi to psal dříve proč jsi pil zrovna energy drinky? Víš nějaký důvod?

Jakkoliv se energetaky abstinujicim alkoholikum nedoporucuji stejne jako treba nealko-pivo tak me pomahaly - v prvnich kritickych mesicich mi tlumily bazeni. Ale proc to tak bylo netusim.

Chut na sladky mi zustala, asi uz naporad . Ted jsem se vratil domu, rano hodina ve fitku, vecer cestou z prace 12km prochazka, utahanej a strhanej a prvni na co jsem se doma vrhnul bylo pul litru zmrzliny se spoustou cerstve naslehany slehacky... sakra to neni jidlo ale oralni orgasmus .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56304
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Geno pekny. My resime kila a ty tady vytasis cerstvou slehacku. A urcite zivocisnou, co? Zadnou rostlin. puvodu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter