Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Selhala jsem
**
#55938
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko. Všechno se nakupilo. Nechci se rozpít.To fakt za ty pocity nestojí. V první řadě zradíš sebe že jsi uhla z cesty, pak že ztratis důvěru od blyzkych a v konečné fázi jsi na ně ještě hnusná. Tak pustíš poslední úder a to je nadávat a ublyzit slovně.
Nemohu se na sebe ani podívat.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55939
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Maris jak je možné že jsem si to nežila, neměla z pití dobrý pocit, nic co přicházelo dříve se nedostavilo. Ale i přes to ta chuť byla silnější že jsem se opakovaně po 14dnech napila
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55940
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Asi reknu otrepanou frazi, ale chce to cas.
Ted se te budu snazit povzbudit, ale treba to tvy blizci nevnimaji tak strasne negativne.
Emoce zamavaji z kazdym
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55942
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Ale i přes to ta chuť byla silnější že jsem se opakovaně po 14dnech napila

Porozmýšľaj o tom, čo sa s tebou dialo tie 2 týždne. Ako si v hlave spracovala tú svadobnú sklenku a to vínko. A potom možno prídeš na to, prečo si to nezastavila hneď, ale o 2 týždne to dorazila.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55944
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Maris jak je možné že jsem si to nežila, neměla z pití dobrý pocit, nic co přicházelo dříve se nedostavilo.


Môj pocit z prvého pohárika? "Do šľaka, posral som to." Dáš si druhý, tretí... Je ti to už jedno. Nemáš žiadne pocity. Len si piješ. Na druhý deň sa prebudíš. S oknom, zhnusený sám zo seba a rozmýšľaš, čo si zas porobil za svinstvá. Samozrejme výčitky, depky. Zase začínaš odznova. A takto dokola roky. Je to zničujúce. Stále sa snažíš zistiť a pochopiť, v čom robíš chybu, veď tak veľmi chceš nepiť. Až sa jedného dňa prebudíš a uvedomíš si, že už pár rôčkov nepiješ. A nechápeš ako je to možné, že zrazu to ide a predtým nie. Je ti jasné, že je to "o hlave". To vieš už dávno. Ale čo sa v tej hlave stalo? Zázrak.










,
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55945
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Milý Krtku jako bys mě znal. Začínat odznova nechci vím co to semnou dělá. Když jsem v náladě většinou se pohádam se svým teď už manželem. Řeknu mu vše co mě tíží a trápí, ale řeknu mu to se vší grácií snad abych mu ublížila. Takový hnus ve mě je
Půl roku v háji a v životě zmatek jako bych byla vrah.
Nechci abych tady byla jako lítostivá plačka.
Chtěla jsem pochopit proč se nám to někdy nedaří zmáknout a nemáme z toho dobrý pocit.Moc ti děkuji za tvůj pohled
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55946
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Krtku a ještě ke tvé otázce co to ve mě vyvolalo po 14 dnech. Asi že se nic nestane že si dám jen jedno pivo..... CHYBA
Už vím že nemůžeme pít.
Proč když jsme posilneni tak říkáme věci které by jsme jinak neřekli
Až se vystrizlivime koukáme na tu spoušť. Chováme se jako magoři - aspoň já ANO
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55948
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Teď už Krtku porad jak ten zázrak udělat aby těch znova začátků bylo co nejmíň a byl jeden ucelený děj.
Je pravda že tento půl rok abstinence byl můj první. Doufala jsem že bude trvalý neboť se neopijim každý den ale jen jednou za 14 dní a stačí mě ten den
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55950
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Nejlepsi je se tou abstinenci vubec nezabyvat, nevenovat ji pozrnost a uz vubec ne: "bude na vzdy", "doufam, snad, mozna", "mam z toho strach"atp. .. vime, jak to konci a znovu zacina.
Mimochodem doporucuji knihu: www.databazeknih.cz/knihy/najdete-si-sveho-martana-107623?c=all
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55951
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Macku,to,že sis to nezažila to pití je,že už jsi více přesvědčena že je Ti líp střízlivé,Přesně tak jsem to měla i já když jsem se snažila přestat.Už žádné uvolnění,lepší nálada, ale opak.Už první sklenka mi nedala nic,ani další,jen deprese a výčitky.A tak už to bude pořád.Znamená to ,že jsi na dobré cestě.I když nikdy nemáme záruku v tom ,že se to nezopakuje.Vim ,že máš výčitky,že jsi slovně ubližila.To umíme v opici dobře.Možná,že je vhodná doba na to navštívit nějaký klub,psychologa nebo něco co máš blízko i spolu s manželem.Aby pochopil i on ,že prostě není v naší moci se vždy ubránit,což ovšem není omluva.Ovšem pravda je ,že alkoholika pochopí nejvíce jen alkoholik.Proto mám ty AA.Moc Ti držím pěsti ať to dáš,ať střízlivost je tvůj životní styl.A věř, že to jde.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter