Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...17
Dolů
Téma: Selhala jsem
**
#56079
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
praskovej abstak...na alkohol a mariuhanu mam jen chute...praskovy abstaky byvaj dlouho. Ale da se to zvladnout, ucim se s tim postupne pracovat vim celkem uz dopredu ze prijde a mam par veci jak to zmirnit. No ale trva to i den vetsinou pul dne ale to hlavni je ze me to proste nedostane vim ze to prijde proziju si to a prejde. pisu proziju a ne pretrpim, protoze kdyz bych to pretrpel tak se nikam nehnu. Myslim si ze my zavisli se proste musime vnimat, vnimat vse co se okolo nas deje co prozivame jak se citime a je dulezite tohle delat.ucit se s zavislosti zit.
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56080
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko určitě se drž. Sama dobře vím jak těžké to je naskočit na ten správný režim. Byť jsem před tím vydržela půl roku není žádné hrdinství.
Nejhorší je si připustit že alkoholismus je nemoc a můžeme s ní bojovat nebo se jí zcela pohltit.
Vlastně ani nevím zda je to nemoc zda to není jen výmluva nás alkoholiků
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56081
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Macku je to dokonce smrtelna nemoc
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56082
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Macku,kdy se přesvědčíš,že nesmíš pít nic?Nediv se manželovi,že je alergický na tvá 2 piva.Zná Tě. Není žádná omluva ,že se staráš o milion věci. Jednou jsi alkoholik a tak to zůstane navždy.Už ani slzu ,jinak vše ztratíš.I sebeúctu.Škoda ,že Tvá recidiva Ti nebyla dostatečným poučením a zase zkoušíš dráždit mozek pivem.Alkoholik ,když je na abstinenci sám to nemá lehké a málokomu se abstinovat podaří.Následuj úspěšné!Setkávání s úspěšně abstinujícíma podporují vytrvalost v abstinenci.Stale nikam nechodíš ,viď.Škoda,moc bych Ti přála, abys prozřela a vytrvala,Tobě i všem co stále selhávají.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56085
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
L...x.... ahoj m0hu se zeptat po jských lécích máš po roce absták? Díky...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56094
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Macek napsal:
Asi jsem si řekla že 2 piva mě nevyčte.

Macku jsi alkoholicka . Ted uz je uplne jedno jestli to bylo jedno pivo nebo deset piv nebo lahev tvrdyho . Musis si vybrat - bud nic, ani kapku a trvala dozivotni abstinence nebo dal pit a resit vsechny problemy s tim spojene . Jasne ze jsou alkoholici kteri dokazou i pres svoji zavislost pit rizene a kontrolovane... 1 z 1000? Nebo z 10000? Pro vetsinu z nas tady na foru je jedina sance nepit - uz nikdy.

Uplne chapu ze je to tezky - kdo jiny by Te mel podporovat nez Tvi nejblizsi? Jenze jak maji verit a myslet ze to myslis opravdu vazne a opravdu se chces zmenit kdyz jsou opakovane svedky selhani .

Rozhodne by bylo dobre aby Tvi nejblizsi vedeli s cim vlastne bojujes a proti cemu stojis. Pokud je to mozne at si prectou treba Zustat strizlivy od Nespora ( stazeni tady ) nebo od Jilka Ze zavislosti do nezavislosti.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56099
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Tak jsem si stáhla knihu od Nešpora.A vysvětluje pár věcí které znám jen jsem je nedokázala popsat neboť jsem nikdy nenavstivila žádného odborníka
Alkohol jsem znala hlavně z dětství u své mámy. Tak moc jsem se snažila být lepší než ona a nakonec jsem úplně stejný sobec jako ona.
Ani nevím přesně ten okamžik své závislosti.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56100
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Maris chápu. Je to jak házet hrách na zeď.Porat dokola.....
Také bych se zlobyla kdyby mě někdo lhal a znova sliboval.
Proč ta vůle není silnější
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56101
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Macku,vím jak Tě to štve,měla jsem to taky tak a dlouhé roky se mi nedařilo přestat.Vzdy nejvíce na půl roku a pak zase selhání.Ty strašné kocoviny a pocity bezmoci,bylo to děsné.Tak strašně jsem chtěla nepít a pak se to podařilo.Vím ,že nechceš nikam chodit,ale nechat si pomoci není hanba.Možná,že potřebuješ svoje dno,zatím asi nemáš takové odhodlání a víru .Ale taky až toho dna dosáhneš pak nebude už nikdo kdo Ti bude věřit.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56131
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Maris máš ve všem pravdu. Nechci ten kolotoč roztočit znova. Děkuji
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter