Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...17
Dolů
Téma: Selhala jsem
**
#56191
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
krtko napsal:
Kde si prišiel na to, že som skúsený? Píšem tu len svoje názory a skúsenosti. To ešte neznamená, že sú tie názory aj správne a že sa nemôžem mýliť.

Krtku ctu Te tady ... jak dlouho ... 3 roky ? Nevsiml jsem si ze by tady byl nekdo dalsi kdo by dokazal tak trefne a presne reagovat na problemy se kterymi se tady lide sveruji. To znamena jedine - velice dobre chapes co se deje a co a kde je za problem = mas zkusenosti. Uz jsem Ti to tady psal - domnivam se ze by jsi dokazal lidem s problemy s alkoholem poradit lepe nez minimalne 50% radovych lekaru. Je to pochopitelne - na rozdil od nich jsi *tam* byl . A prezil a vratil se zpet...

No a mylit se samozrejme muzes... cha... taky jsi mi v prvnim roce predpovidal recidivu a HA ! Ale ted vazne... to co jsi prozil by nejspis dokazalo par lidi zabit zatimco Ty zijes a jsi schopny psat a komunikovat... logicky mi z toho vychazi ze ty nazory tudiz musi byt spravne .

PS
Dohledal jsem si Tvuj prispevek o tom "boji". Asi mi utekl. Tak jak jsi to popsal tak ne, tak se zavislosti nebojuji, to ne. Ale kazdy den na svoji zavislost myslim a stale ji vnimam jako hrozbu, jako nebezpeci ktere musim kontrolovat. Bezne treba pri cekani v MHD "cvicim" - myslim na alkohol, na to co pro me aktualne znamena, na to jestli mam chut se napit nebo ne. Obcas pri nakupech zajizdim mezi regaly s chlastem, divam se na lahve ktere jsem tak miloval a analyzuju pocity ktere to ve me vyvolava. Proste se ujistuji ze hradby jsou stale pevne a neustale na nich stoji armada pripravena odrazit utok (jestli pri tom odrazeni utoku uspeje uz je jina vec...).
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56192
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Erika napsal:
Geno, tak to jsi me docela ranil.

Nedes se!!! Presne jak Ti napsal vyse L...x - toto je strasne individualni zalezitost. A navic to nejsou zadne horory ani nic strasneho... je to spis maximalne otravne a s*** to .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56193
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Ja jsem vydesena od te doby co jsem se rozhodla pro nepiji uz jen malo.
Celkem rychle jsem stravila i tu delsi dobu chute na alkohol.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56194
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
A Krtku ja si taky myslim, ze jsi zkuseny. A ze dokazes spravne nakopnout. Me si nakopnul a spravnym smerem.
Jestli vydrzim, tak 29.4 budu psat chvalozpev
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56195
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Krtku, to co jsem napsala je blbost. Chvalozpevy bych mela pet v kazdem pripade, protoze jsi me nastartoval
Ale jesti vydrzim a nebo ne, je jen moje prace
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56196
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Macku napiš na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56197
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
No tak určite sú tu väčší borci, ktorí toho zažili viac, vypili viac. Len o tom nepíšu. Mne to písanie pomáha zároveň vyznať sa sám v sebe. Určitým spôsobom mi to pomáha abstinovať.
Ten boj...Samozrejme, že vnímam alkohol v TV, v obchode, keď vidím niekoho opitého atd. To sa nedá toto nevnímať. Len to nejako v sebe nerozoberám, neanalyzujem. Moja skúsenosť je taká. Potom sa mi to v hlave nejako zacyklí a môže to byť pre mňa nebezpečné. Snažím sa z nejakého cravingu alebo myšlienok spojených s alkoholom čo najskôr uniknúť. Odmietanie alkoholu už mám nejako zvládnuté automaticky, až sa toho niekedy zľaknem. V práci "pracujem" aj s alkoholom, ale robím si z toho srandu občas. Tak nejako pomaly to ide.


Som rád, že som sa mýlil. Tak nech sa Ti darí aj naďalej.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56198
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Vďaka Erika. Som rád, že sa Ti darí. Ako Píšu L--X aj G. Je to skôr občas otravné ako hororové v mojom prípade. skôr také pripomenutie, že POZOR NEZABUDNI. Nič strašného. Mne ja takto fajn. Aj teraz sa mi občas sníva, že som sa ožral a skončil na psychiatrii alebo na Prednej Hore. Už to neriešim, sú to len sny. Nerobím z to vedu, prečo sa to občas objaví.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56199
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Zdravim, dneska je nejakej spatnej den. Vcera to slo samo, dnes se peru s kazdou hodinou. Mam v sobe litry caje, Tonica, Podebradky a snedla jsem na co jsem prisla a stale me pronasleduji chute.
Uz abych sla do hajan
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56200
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj a jak dlouho nepiješ? Nemám tu takový přehled
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter