Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Antabus
#56422
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Ivet1977 napsal:
že by se na něj nemělo řídit.

"Nemelo" - ne ze "nesmi". Pokud se u Tebe neobjevi zadne problemy nebo negativni vedlejsi ucinky tak muzes uplne normalne ridit. Znam pana co s Antabusem ridi, leta ultralightem a na padaku a potapi se - vsechno bez nejmensich problemu. Musis to brat tak ze Antabus je lek pro alkoholiky a alkoholici jsou velice rizikova a potencionalne problemova skupina = pri jakemkoliv jednani s alkoholikem se jak doktori tak vyrobci leku kryji vsim moznym a co to jde - jakkolliv je to zbytecne a prehnane.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56423
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Gennosuke napsal:
Ivet1977 napsal:
že by se na něj nemělo řídit.

"Nemelo" - ne ze "nesmi". Pokud se u Tebe neobjevi zadne problemy nebo negativni vedlejsi ucinky tak muzes uplne normalne ridit. Znam pana co s Antabusem ridi, leta ultralightem a na padaku a potapi se - vsechno bez nejmensich problemu. Musis to brat tak ze Antabus je lek pro alkoholiky a alkoholici jsou velice rizikova a potencionalne problemova skupina = pri jakemkoliv jednani s alkoholikem se jak doktori tak vyrobci leku kryji vsim moznym a co to jde - jakkolliv je to zbytecne a prehnane.


No já jsem tam četla i pokud má někdo problémy se štítnou žlázou a to já mám taky. Ale to doktorka ví. Nehledě na to, že mě bolely nedávno jeden den játra po užití AD a tak mám docela i strach, co na to moje játra. Prostě obavy před prvním užití. Zítra už mám termín.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56424
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Myslím si, že to je na každýn jedinci. Jako u léků. Někdo nemá vedlejší účinky žádný a někdo má to co píší na konci příbalovýho letáku 1: 1 000.
Uvidíš po první várce.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56425
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Erika napsal:
Myslím si, že to je na každýn jedinci. Jako u léků. Někdo nemá vedlejší účinky žádný a někdo má to co píší na konci příbalovýho letáku 1: 1 000.
Uvidíš po první várce.


Tak při mém štěstí budu já ten 1000tý případ
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56442
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Tak první antabus zdárně za sebou
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56443
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Pocity? Cítíš se jistější?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56444
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
Pocity? Cítíš se jistější?

Mnohem jistější a je to fakt dobrý pocit

Ted na mě třeba zase křičel otec a á se nenechala vystresovat a jsem klidná. Prostě si jdu za svým a nikdo mi to nepokazí. A už se těším na čtvrtek na další antabus.
Jen po něm pálí v puse, to je zatím vše. Ale odjížděla jsem opravdu plna odhodlání a s dobrou náladou a pocitem
Asi moje nejlepší rozhodnutí
Pokud je někdo na vážkách se pro něj rozhodnout, tak vřele doporučuji
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56445
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
A rodiče to ví, že jsi byla na Antabusu? Čekala bych spíš podporu, než křik.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56446
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
A rodiče to ví, že jsi byla na Antabusu? Čekala bych spíš podporu, než křik.

Tatka jel se mnou poprvé, když jsem měla konzultaci. To mě tam naši poslali za účelem léčebny. Já se ale domluvila na zkušebním měsíci, na AD a možnosti antabusu. Po mě šel za doktorkou tatka. Ta mu ale řekla jen, že jsem léčebnu odmítla, že chci AD. A to bylo vše. Otec AD vůbec nechápe a jde si za svým, že se jen vymlouvám a svádím to na deprese a vůbec nechápe z čeho je můžu mít. Podotknu, že moje mamka je z něho taky na prášky a bere hypnogen. On je člověk, kterému nic nevysvětlíš a ani to nemá smysl, protože si bude tvrdit pořád to svoje.Takže mu vysvětlovat, že podstupuji domácí léčbu je zbytečné. Nehledě na to, že alkoholismus v rodině máme z jeho strany, on sám pije.
Mamka ví o všem a je moc ráda, d ní tu podporu mám, i když jsem ji strašně zklamala.
Dnes byla strašně ráda, že sem tam byla a zvládla to, že jsem nejela raději někam se napít. Ale tohle už opravdu nechci. Ani mě třeba nenapadla myšlenka, když jsem jela kolem obchodáku zastavit, prostě jsem jela nadšeně domů. Stavila jsem se na benzině pro cigarety a na alkohol se ani nepodívala, vlastně ani nevím, kde tam byl
A že mě otec nerozhodil, tak to je co říci, toto byl vždy motor si něco dát .......
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56448
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
No tak super, to je úspěch. Bude už jen líp
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter