Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Antabus
#56463
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
No, pro mně to byla otázka číslo 1, kolik vína potřebuju. Ani ne, kolik jídla a co tam budeme vařit. Ale jak jsem měla nakoupené víno, tak jsem se uklidnila a začala přemýšlet o jídle a ostatním. Vlastně to už je 2 roky zpět, co jsem to takhle řešila. Vloni jsem se sem přibližně touhle dobou přihlásila a skoro jsem tam nepila, jen nějáké pivo. Ale ty roky před tím, to byly kalkuly, hrůza. A jak to letí, zdá se mi to jako včera.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56464
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Karolína napsal:
No, pro mně to byla otázka číslo 1, kolik vína potřebuju. Ani ne, kolik jídla a co tam budeme vařit. Ale jak jsem měla nakoupené víno, tak jsem se uklidnila a začala přemýšlet o jídle a ostatním. Vlastně to už je 2 roky zpět, co jsem to takhle řešila. Vloni jsem se sem přibližně touhle dobou přihlásila a skoro jsem tam nepila, jen nějáké pivo. Ale ty roky před tím, to byly kalkuly, hrůza. A jak to letí, zdá se mi to jako včera.

Tak letos doufám necháš kalkulačku doma
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56465
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Me dovolena ceka, jedem na dva tydny. Jedu bez vina, bez piva a bez koralky. Kdyz abstinence, tak uplna.
Ja teda jedu BEZ. Ale ostatni S.
Snad to zvladnu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56466
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
To jsou hrozný zkoušky, tohle. Kdybych dětem ten kemp neslíbila už v červnu, tak na to asi kašlu. Ale zvládla jsem to celkem slušně vloni, zvládnu to i letos a Ty taky.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56467
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Jenže vloni jsem byla ve fázi, kdy jsem si teprve problém začala připouštět a ještě jsem nebyla zcela přesvědčená, že nějákej mám. To teď už vím jistě.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56468
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56469
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Určitě to holky zvládnete Já Vám věřím Zvládneme to společně.

Popravdě se mi moc na to video koukat nechce. Já když si vzpomenu, co vše jsem si tím způsobila a okolí. Nerada bych si to ted, když je mi líp připomněla. Ale kouknu, až budu na pochybách at si zase na tu dobu vzpomenu A ono mě to přejde
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56473
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Tak se k Vám přidávám s tim nepitim, zatím jsem taky bez ztráty kytičky. IvetO, jsem moc ráda, že jsi z toho antabusu jela zpět nadsena, už to bude jen lepší
A ty Karol das tu dovolenou taky. I ja byla spíš domácí pijak, než abych někde lítala, popíjela jsem doma. A často i od rána. Pro me byla ta nemocnice i zlomena noha zachranou. To si uvědomuju až teď, když se belham strizliva domácností. Taky jsem brala hypno gen, je pěkně navykovej, bacha na něj. Dohromady se tak člověk pere s dvěma zavislostma najednou. Už ho taky neberu a spím i bez něj. A je to taky zkušenost z nemocnice, kde mi ho prostě nedali a ja první dny nespala
Jsem tak ráda, že jsem doma, že mi už ani neschází.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56474
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Sonaso napsal:
Tak se k Vám přidávám s tim nepitim, zatím jsem taky bez ztráty kytičky. IvetO, jsem moc ráda, že jsi z toho antabusu jela zpět nadsena, už to bude jen lepší
A ty Karol das tu dovolenou taky. I ja byla spíš domácí pijak, než abych někde lítala, popíjela jsem doma. A často i od rána. Pro me byla ta nemocnice i zlomena noha zachranou. To si uvědomuju až teď, když se belham strizliva domácností. Taky jsem brala hypno gen, je pěkně navykovej, bacha na něj. Dohromady se tak člověk pere s dvěma zavislostma najednou. Už ho taky neberu a spím i bez něj. A je to taky zkušenost z nemocnice, kde mi ho prostě nedali a ja první dny nespala
Jsem tak ráda, že jsem doma, že mi už ani neschází.


Taky jsem poslední dobou, když jsem byla doma, popíjela už od rána anebo měla ještě pěkný zbytkáč z minulého večera.Bylo období,kdy mi v krvi koloval jenom alkohol, hlavně když jsem ujizdela na víně.Pila jsem ho jako vodu.Se vůbec divím, že to to moje tělo zvládlo.No ale je nový začátek,nechme minulost minulostí
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56475
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Jasne že už se k tomu radši nebudeme vracet. Akorát že ja taky pila jenom a výlučně vino. Ted piju/zase jenom a výlučně/ bublinkovou nebo kohoutkovou vodu. Sladký nenávidím a čaje nebo mléko nenávidím taky. Jo, a ještě piju obyčejný kafe, nejradši rozpustný. A je mi s tim fajn.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter