Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Jsem alkoholik?
**
#56454
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
Erika napsal:
Ahoj Kristýno,
s tím jaký mám zkušenosti teď,ale taky s tím rozumem co mám teď, bych v tvým případě ubrala.
Ono než se projeví závislot chvíli trvá. A než ti dojde, že jsi zavislý trvá zase nejakou dobu. A pak trvá, že ti dojde, že by jsi s tím měl něco dělat. Někomu trvá, než se mu povede s tím něco udělat, někdo to zkouší 50x a stále poprvé a někomu se to nepovede vůbec.
A na to je fakt život strašně krátkej.
Sice nemám představu, kolik ti je, ale zvracející ženská nebude krásná v žádným věku.


Pravda pravdoucí
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56458
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
Erika napsal:
Ahoj Kristýno,
s tím jaký mám zkušenosti teď,ale taky s tím rozumem co mám teď, bych v tvým případě ubrala.
Ono než se projeví závislot chvíli trvá. A než ti dojde, že jsi zavislý trvá zase nejakou dobu. A pak trvá, že ti dojde, že by jsi s tím měl něco dělat. Někomu trvá, než se mu povede s tím něco udělat, někdo to zkouší 50x a stále poprvé a někomu se to nepovede vůbec.
A na to je fakt život strašně krátkej.
Sice nemám představu, kolik ti je, ale zvracející ženská nebude krásná v žádným věku.


Také se pod to mohu podepsat.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56470
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
Kristýno,
máš ještě jednu možnost zjistit, jak na tom jsi ...stanov si třeba, že srpen nebudeš pít , ani kapku, je to jen 31 dní.... to Ti možná napoví, jak na tom jsi
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56471
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
Kristýno,
máš ještě jednu možnost zjistit, jak na tom jsi ...stanov si třeba, že srpen nebudeš pít , ani kapku, je to jen 31 dní.... to Ti možná napoví, jak na tom jsi


To je dobrý nápad Michale.
Kristýnko, aspon poznáš, jestli máš to "bažení"= touhu a chut na alkohol jako my alkoholici.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56472
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
No zkoušela jsem nepít březen, duben a květen a vždycky mi do toho nějaká ta výmluva přišla, že to nevyšlo... v srpnu mám narozeniny zkusím to po těch narozeninách, ono to dopadne tak, že spíš nikam nebudu moc chodit... je prostě jednoduší nikam nejít než jít a nepít

No každopádně díky za názory, asi bych to raději uzavřela
Kristýna
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56477
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
Njn to je to, "vždycky něco do toho přišlo" , ale pak bude mít narozeniny třeba sestra, mamka, otec, kamarádka se zasnoubí, někdo umře, někdo se narodí aaaaa důvod na chlastání se najde vždy a raději nejít někde vůbec....proč, protože se bez alkoholu bavit nejde/neumíš, jak jsi psala ...tak ať se daří ahoj
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56478
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
No jestli to je u tebe tak " Dnes jeste ne, zkusim to az zitra ". Tak vitej do klubu!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56479
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
Mě je jasný, že to tak zní

Každopádně přesně ten postoj "radši nepudu vůbec" docela sdílím. Jsem poměrně introvert a nějak víc lidi kolem sebe ani nepotřebuju... problém je, že poslední dobou se tak nějak potýkám s tím, že prostě kolem sebe nemám nikoho, kdo (fakt nechci, aby to znělo tak puberťácky) by mě úplně pochopil... mam v sobě takovej ten vnitřní tlak, ze spousty věcí kolem... a pokaždý, když sem zkoušela o tom s někým mluvit, tak to tak strašně moc nikam nevedlo, že sem to přestala zkoušet (a to jsem se nikdy ani nedostala k tomu pití, už tak je pro mě těžký se někomu naživo svěřit)... vždycky ty lidi přešli ke svým problémům, který třeba i byly taky podstatný a velký a za normálních okolností bych i těm lidem pomohla, ale prostě teď, když si sama připadám úplně vycucle mi strašně chybí někdo, kdo jen nebude házet svý problémy na mou hlavu (mezi nějakou užší skupinou kamarádů, jsem si už takovou roli docela vybrala a nějak nejde z ní vystoupit) a on se i objevil někdo, kdo třeba poslouchal, tak to nakonec vždycky bagatelizoval (což o to, jednotlivě asi ani nejde o velký problémy, ale když je jich dohromady hodně a táhnou se už od ledna, tak se dostávám do stavu, kdy mě z nějaký křehký rovnováhy už vyvede kde co)

Poslední dobou se hodně upínám k tomu, že si dělám řidičák na motorku. Jsem tím skoro, jak posedlá. Prostě sednout a odjet... dost doufám, že to zabere
Kristýna
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56480
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
Kristýna,

...vyhledej "cvokaře/(psychoanalytika)" anebo kouče vztahů.

"(Ne)dovedeš se bavit i bez alkoholu?"

"Je chyba v Tobě nebo ve všech kolem?"

"Izolace není řešení"...
(...ani láhve pití.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/07/2019 09:05 Provedl: Ja. Důvod: Syntax... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56481
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 9 měsíce  
Ja, Ty píšeš po česku ? Není Ti nic?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter