Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Jsem alkoholik?
**
#56559
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Kristyna: ja nekdy jedno dve si dam, ale drtiva vetsina pripadu skonci spatne. Vlastne nejvic zalezi, s kym do ty hospody jdu. Psala jsi o behani, to kvituji, to mam rad. Hlavni je pravidelnost. Tedy ne v chlastu, ale ve sportu. Co vy ostatni, taky se nejak snazite hejbat???
pionyr
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56561
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Ano, psychicky i fyzicky.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56568
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Jo běhání je fajn teď už mě to koleno při chůzi nebolí, už jsem si říkala, že bych mohla pomalu zas začít, než zas spadnu z motorky a zas to nepude je to jeden ze způsobů, jak se ten vnitřní tlak a vztek dá bezpečně ventilovat bez pití nebo agrese
Kristýna
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/07/2019 09:17 Provedl: Ked.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56572
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Ja, ja se na prášky už delší dobu nevymlouvam, protože nikam nechodím. To bylo dřív, když jsem chodila ven a potkavala známý firmy, který mě tahali do hospod. Tem dnum doufám odzvonilo.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56574
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Sonaso napsal:
Ja, "ja se na prášky už delší dobu nevymlouvam", protože nikam nechodím. To bylo dřív, když jsem chodila ven a potkavala známý firmy, který mě tahali do hospod. Tem dnum doufám odzvonilo.
...mňa už nikto neponúka, lebo ho rovno pošlem:
"do ....!!!"

(...takže: mám "relatívny" pokoj.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56577
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Ja, takhle jsem to zrovna napsat nechtěla, ale myslím si totéž. Poslat je rovnou do p.... A to udělám, jak me ještě někdo někam bude lákat, až vylezu ven bez těch berlí.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56581
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj všem.K alkoholismu jsem se dopracovala lety, neměla jsem k němu zdravý vztah nikdy. Odjakživa mi nechutnal a od začátku jsem ho vlastně zneužívala...pro ten stav opilosti. Práce terapeutky mi tedy rozhodně nepridala- přesně, jak tu píšete. Nosila jsem si pro lemy klientů domů, bývala frustrovaná, vystavena.Taky se mi někdy před třicítkou o jevila panicka porucha, no a jak zní, alkohol je nejsnadněji dostupné anxiolytikum ????. Tak jsem se postupně propuká do závislosti. Ptali jste se po příčinách- určitě hraje roli spousta osobnostních deficitu, které si nesu z dětství. A proč stále selhavam? Vlastně už to sama nechápu. Rozumově velmi dobře vím, že se ženu do záhuby, že kontrolovaně pít nelze a pokud ano, tak já to tedy rozhodně neumím. Je to pro mě únik z reality, umrtvení.. ideálně se opít a usnout.
Lacey
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56583
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Lacey napsal:
Ahoj všem.K alkoholismu jsem se dopracovala lety, neměla jsem k němu zdravý vztah nikdy. Odjakživa mi nechutnal a od začátku jsem ho vlastně zneužívala...pro ten stav opilosti. Práce terapeutky mi tedy rozhodně nepridala- přesně, jak tu píšete. Nosila jsem si pro lemy klientů domů, bývala frustrovaná, vystavena.Taky se mi někdy před třicítkou o jevila panicka porucha, no a jak zní, alkohol je nejsnadněji dostupné anxiolytikum ????. Tak jsem se postupně propuká do závislosti. Ptali jste se po příčinách- určitě hraje roli spousta osobnostních deficitu, které si nesu z dětství. A proč stále selhavam? Vlastně už to sama nechápu. Rozumově velmi dobře vím, že se ženu do záhuby, že kontrolovaně pít nelze a pokud ano, tak já to tedy rozhodně neumím. Je to pro mě únik z reality, umrtvení.. ideálně se opít a usnout.

Lacey, zkus vyhledat odbornou pomoc (lecebna) nebo to zkus jeste sama - par dni pretrpet kocovinu a jak se ti udela dobre, zkus se necemu venovat - nejake konicky, doma si poradne uklid, uvat, pust fajn film, nevyhledavat lidi, co taky pijou. Za pokus to stoji ne? Zkus to rekni.
pionyr
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56584
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Kristýna napsal:
Jo běhání je fajn teď už mě to koleno při chůzi nebolí, už jsem si říkala, že bych mohla pomalu zas začít, než zas spadnu z motorky a zas to nepude je to jeden ze způsobů, jak se ten vnitřní tlak a vztek dá bezpečně ventilovat bez pití nebo agrese

Uvidis, ze cim budes behat vic, zjistis jak ti to jde lip a lip a budes se posouvat, trenovat, treba jednou zavodit a na piti bude min a min casu.
pionyr
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56586
Re: Jsem alkoholik? Před 4 rok, 8 měsíce  
Pionyre, děkuji za rady. S tou odbornou pomoci- mám za sebou dvě léčby, stovky hodin terapie, sebezkušenostní výcvik, chodím k Apolináře k psychiatrovi...léčím se, léta, pořád. Teď momentálně třetí den nepiju, je mi dobře, žádné zásadní abstaky nemám, spíš celkově rozhozenou psychiku.Ja mám z abstaku hrozný strach, tak to neprehanim. Teď cca měsíc vždy dva až tři dny nepiju a pak si jeden den dám. Neopijim se do mrtvá, na šrot, hlídám si i promile. Ale pochopitelně vím, ze všeho do času a pokud se na to nevykaslu úplně, bude průšvih. Je to takový ten model- ještě dnes si trošku dám a konec a vydržím dva, tři dny a nanovo. Pár dní se chovám vzorně, uklízím, vařím atd.a pak stačí malý impuls a vše se opakuje. Můj mozek pracuje proti mně a já nevím, jak si to v té hlavě přehodit.
Lacey
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter