Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Konec s pitím, zn. navždy
*
#56711
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Dobré ráno,
směna v práci , co se stane...naposled to byly vážné zdr.problémy v rodině, ... a sáhl jsem po alkoholu... ale jinak stačí cokoliv no, na chvíli ztratit hlavu a podlehnout, většinou v kriz. situacích. Já jsem si začal uvědomovat problém víš už před par lety, ale nebyl jsem nikdy na tom dnu jako mnoho tady, že bych pil denně, ale začlo mi to výrazně ovlivňovat neg.život a to úplné dno poznat nechci, proto se snažím, okolí problém u mě nevnímá, u našuch národů se občas spráskat je asi dost tolerováno bohužel, já to jako velky problem vidím...kocoviny, okna, deprese, nechci to..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56787
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Pěkný večer všem,
já bych potřebovala poradit, co teda děláte ty první dny.
Já bych tak ráda byla úspěšná, ale pak mě to pohltí.
Nevím, čím zaplnit ty první dny, kdy mám pocit, že nic jiného než pít mě ani nebaví.
P.S. děti nemám
ProstěJá
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56791
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
První dny a všechny dny.

První dny to chce doplňovat mineraly, jíst. A najít si činnost. Já jsem uklízela. Kompletne. Skrine, šuplíky. .. Taky pohyb, chůze, plavání.

Vyplnit čas. A až začne trochu fungovat mozek, tak si nastudovat něco o alkoholismu. Ať člověk ví, co a proc se mu děje.

A pak už si dávat dohromady život a naučit se ho žít. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56792
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj všem!

Pátý den bez alkoholu a najednou si říkám, co jsem na tom chlastu vlastně měla. Zatím mi teda vůbec nechybí. V úterý jdu na první terapii. Ano, sport, uklízení a dobré jídlo u mě taky zabírá

Jak jste na tom vy ostatní?

Zuzka.
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56793
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
ProstěJá napsal:

P.S. děti nemám


O to snazsi . A co delat? Cinnost. Intenzivni a narocna cinnost - uplne jedno jaka. Kdyby jsi mela lichy den kopat jamy a sudy den je zasypavat . Ja jsem zacal intenzivne chodit do fitka, diky volne pracovni naplni jsem si toho v praci nabral vic tak abych se tam kazdy den minimalne 8 hodin nezastavil a po praci jsem chodil na prochazky. Proste jsem treba v 6 vecer skoncil v praci a (bydlim v Praze) jsem misto domu sel na prochazku. Zacalo to 5-6km prochazkami, koncilo 15-16km . Dulezite bylo ze jsem domu dorazil 8-9 vecer utahany tak ze jsem vyridil par nutnych domacich povinnosti a padal jsem v bezvedomi do postele.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56794
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Ten zacatek tak nejak jde. Muze to byt obcas krec. Ale .. dlouhodobe se udrzet v tom stavu, abych mohl rict - jsem stastny a spokojeny.
Jako obecne a vetsinu casu ano. Ale ta prace na sobe je na cely zivot. Skoda, ze nam v porodnici zapomneli dat navod, jak se divat na svet.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56795
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
MichalB, píšeš:
Ten zacatek tak nejak jde. Muze to byt obcas krec. Ale .. dlouhodobe se udrzet v tom stavu, abych mohl rict - jsem stastny a spokojeny.
Jako obecne a vetsinu casu ano. Ale "ta práce na sobě je na celý život." Skoda, ze nam v porodnici zapomneli dat navod, jak se divat na svet.

..."náhľad na svet a dianie vôkol je dar rodičov a súčasného edukačno-vzdelávacieho systému."

...",ale schopnosť správne si vybrať, (rozhodnúť sa a vytrvať), odovzdať kolektívnemu vedomiu/(vyššej sile) svoje nedostatky a závislosť, vnútorne sa skonsolidovať (emotívne aj morálne) TO je bonus, ktorý lieči aj uzdravuje celopriestorovo - v každom časovom pásme, bez rozdielu konfesií, výšky hladín: => (IQ+EQ+SQ) alebo farby pleti, či pohlavia."

Trápiť sa "silou alkoholikovej vôle" je sadomasochizmus v priamom prenose. Telo aj myseľ sú závislé a morálka má trvalú dovolenku.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56796
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
ProsteJa, nekdo radi bez ven, uklizeni, kopani der , ja koukala na telku. Neco co me pohltilo. To byl Zlocin, severska verze. A pak detektivky
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56821
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Děkuji za rady, musím teda přiznat, že je to spíše horší a pěkně to se mnou mele.

Mám ještě jednu otázku. Můžu se nějak dostat k doktorovi, aniž bych dostala do karty ortel "alkoholik"?
ProstěJá
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56823
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Já první dny zvládal celkem v klidu, jsem čistej od června 2019, ale teď mám nějakou krizi, už 3 dny furt přemejšlím jestli si dát nebo ne.. je to už 2,5 měsíce a všechno bylo vpohodě, přitom žádný důvody pít nemám, v životě všechno klape, v práci dobrý, rodina dobrý, kámoši super... ale snad to brzy odezní, nechci se vrátit do toho kolotoče zase...
Pavel
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter