Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jsem alkoholičkaa chci s tím skoncovat na dobro
#56870
Jsem alkoholičkaa chci s tím skoncovat na dobro Před 4 rok, 8 měsíce  
Zdravím. Možná tady najdu nějaké porozumění , cenné rady Prožívám si 6 let "roli alkoholičky. Nyni je mi 22 let a zacalo to v 16 letech, do mych 16 let jsem byla slusna,nepila jsem a ani nekourila. Seznamila jsem se s partou a uz to zacalo, tvrdy alkohol typu slivovice,pak mi zachutnala i borovicka atp. Do toho jsem zacala kourit. Ještě to nebylo takové, že bych prováděla nějaké hlouposti a ani jsem neměla okna a to jsem toho lila do sebe dost. Chodila jsem za školu,nebo do školy po kocovine atd. Ale nebudu řešit, co bylo ,ale co je teď.
Takže nyní to je tak, že pracuji na směnný provoz,tvrdy alkohol už raději nepiju ,dělala jsem strašně moc ostud, chodila jsem naha po vesnici a volala na sebe policajty,protože jsem nebyla schopná se zvednout že země. Dost často jsem byla slita a rano se probouzela s monokly a kocovinou. Nyni jsem pivarka, po noční si dám pivo a po denni směně taky, ve volnu si dám i těch 12-16 piv, někdy i víc za den . Když jdu do práce, tak 4 piva. Den bez piva si neumím představit. Proč vlastně piju? Psychicke problémy , problémy s partnerem, nízké sebevědomí atp. Jenže už cítím,že to nedávám. Leze to do peněz a jelikož je pritel taky pijan, tak je to až příliš peněz ,další věc už nedokážu kontrolovat pití,tím pádem dělám ostudu v každé příležitosti,když se napiju a mám okna. Třeba před týdnem jsem byla u jedné známé a u jejího ex manžela a prej jsem se svlikla do naha a šla do bazenu a pak se promenadovala naha ,ano přesně tak. Sama jsem zirala. Každopádně o tom bude vědět celá dědina a já bych se nejradši propadla hluboko pod zem. Tomu se říká karma a mám to za to,že pořád piju a pak nevím , co dělám. Nebo obvolavam lidi a říkám jim,že je miluju atd. Přitom jsem zadana. Každopádně všichni ví,že jsem alkoholicka , ale nikdo mi nechce pomoct, ba naopak ,všichni se odemne ženou pryč a pomlouvají mě. Ani se už nedivím po těch ostudach. Můžete mi poradit,ke komu se mám obrátit? Co dělat? Jak se zbavit pití?
Veronika
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56874
Re: Jsem alkoholičkaa chci s tím skoncovat na dobro Před 4 rok, 8 měsíce  
Na tomto webu je zalozka Lecba. Najdes tam odkazy na AT ambulance (mozna i tvem kraji), dale Anonymni Alkoholici (AA), u psychiatra muzes brat antabus, dochazet na terapie k terapeutum, je mozne se objednat na leceni do lecebny. Ja jsem zvolil vicero moznosti
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56883
Re: Jsem alkoholičkaa chci s tím skoncovat na dobro Před 4 rok, 8 měsíce  
Teda, koukám, že v tom pěkně lítáš a je opravdu na čase s tím něco udělat. V první řadě je supr, že jsi si uvědomila, že máš problém a je potřeba ho řešit.pokud nemáš sama síílu a vůli abstinovat, doporučuji navštívit psychologa či odbornou pomoc a spolu najít řešení. Mě to k abstinenci pomohlo a stále pomáhá. A terapie je taky super, sezení ti pomůže opět najít sebevědomí, samu sebe a začneš si sama sebe opět vážit a to je opravdu supr pocit
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter